Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
28
Favori
92.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bir baktım, o da ne ? Ferrari California.

İlk defa canlı gördüm, stop halinde olmasıda iyi oldu, detaylı inceleme yaptım.

Kusur bulacak tek bişey yok, konsol dikişleri, seramik diskler, "0" alınmış araç sanırım parıl parıl parlıyordu.

458'e kıyasla yerden daha yüksek gibi geldi, şehir içi kullanım açısından daha iyi sanki.

Hani derlerya o araba bu araba pistte kaç basıyor. Hakikaten kaç bastığı önemli değil,

Porsche sever olarak söylüyorum, kasa, işçilik, hissiyat kaç bastığından daha önemli canlı görünce bunu rahat rahat söyleyebiliyorsunuz.

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 22 Kasım 2014; 12:46:11 >

• Dün aksam saat 7 civarlarında Ortaköy'de gördüm bende trafikte , ben kurucesmeye doğru trafikteydim , aynı araç Beşiktaş'a doğru gidiyordu :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi be ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok fena . yalnız önde plaka yok :S
  • Alacak paramız yok yapacak yorumumuz var çok tipsiz be
  • yorum yazmaya çekindim

• Bence beyaz renk ve cam tavan işi bozmuş. Ferrari dedinmi Kırmızı

• dubai de de bana denk gelmişti siyah bir tane.
  • arnavutköyde park halinde gördüm bu aracı bende
  • süt gibi maşallah
  • 1 sene oldu sanırım Panora'da görmüştüm.Fotoğraflarda hiç etkileyici değil ama canlısı insanın dibini düşürüyor.
  • Bir ferrari aşığı olarak hiç sevmiyorum california'yı, o ruh yok gibi geliyor bana, yeni modelleri de böyle gerçi; FF, F12 Berlinetta vs.
    Nerede şimdi o 575m'ler, 360'lar, 355'ler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

çok fena . yalnız önde plaka yok :S

onu soracaktım polis nasıl bişey yapmıyor ki ?

bugattiye bile taktırıyorlar avrupada

hocam resimdeki araç avrupa da değil birleşik arap emirliklerinde
  • california için çok ilginç bi yeşil renk opsiyonu var,
    Türkiye'de hiç görmedim o renkten, eğer alıcak param olsaydı o özel yeşil rengi tercih ederdim.
  • Bebekte 2009 yilinda agaoglunda kirmizi isikta beklerken gordm.ilk californiaydi sanirsam ulkedeki.kirmiziydi ve icinde 2 tane manken gibi kiz vardi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrari bu diyecek söz bulamıyorum, dikkat ettim de camlarda film yok keşke içini de çekseydin.
  • Logan gözlerden kaçmadı.
  • birgun ferrari alacak param olursa alacagım en son modeli bu olur. açık ara diger ferrarilere gore tipsiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Logan gözlerden kaçmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Ferrari bu diyecek söz bulamıyorum, dikkat ettim de camlarda film yok keşke içini de çekseydin.

içini çok inceledim ama o an konsolda ki dikiş kalitesi vs o kadar etkiledi ki

içerisini çekmek aklıma gelmedi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.