Binbaşı
22 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 2)
Gönderileri
malum sari sitede bakinirken farkettim
Amg gt ler 2019 da cidki ve fiyatlari 1.2 2.5 milyon ₺ arasi
Ama sadece 2012-2013 de olan ve 7 tane ilanda olan mercedes C class direksiyonlu amg gt ye gore 8 yil eski kalmis olan martı kanat sls amg neden bukdar pahalai hala ?
merhaba arkadaslar
geçen yıl 530d aracım vardı 2013 model dedim dışardan bakıldığında 520i den farkı olmayan araca vergisi vs diye sattım ve çok hoşuma giden bu 2013 e 250 cgi cabrioyu aldım bmw den sonra ilk kez mercedese bindim evet araç çok güzel ama gitmiyor yürümüyor ve anladım arabanı kendi zevkine göre almak lazımmış görüntü için değil bana öneriniz nedir bu fiyatlarda alacağım araç 300ps ve üzeri 250 bin tl yi geçmeyecek ve çok cins bi marka olmasın istiyorum istanbulda değilim çünkü

arkadaşlar 320d cabrio aracım var memmunum guzel ama ağırlıgından ötürü çok güçsüz ve haftada 2 gun biniyorum ve benzinli kuvetli bir araç almaya karar verdi farklı olsun istiyorum mustang nasıldır
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ss-motors-2011-ford-mustang-3.8-199568572/detay/

mesela bu hoşuma gtti fiyattada bayaaa düşeceklerine eminim
parça vb sıkıntılar çokmu başağtır arıza verme durumları nasıl
gaziantepteyim birçok suriyelilerde var çok hoş duruyor
türk plaka yok ama camaro var baya tr plaka herkez neden mustang değilde camaro alıyor sizce ?
arkadaşlar en ileri kullanacağım photoshop ve corel X6
Sorularım şunlar
1.tamamı ssd ile bi 32 ssd 500 hdd leotobun acaip bir farkı varmı hız açısından
2.amd işlemciler ucuz ve grafik işleri için iyi diyorlar önerirmisiniz
3.bu dediklerim ışığında önereceğiz nedir ekran buyukluğu onemli değil önemli olan şık olması ince olması ve abartı bir fiyat olmaması ve yeni çıkmış bir model isterim önerilerinizi bekliyorum
böyle rte akp plakali araçlar koyuyorlar 100 bin 150 bin fiyatlara
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-35-akp-35-180601018/detay/
sizce bunların satma ihtimali varmı
Merhaba arkadaşlar
2011 cooper s im. Vardi ve bugun itibari ile satmis bulunmaktayim
Simdi niyetim 3 cabrio almak ama kafAm cok karisik durumda 320i 'mi yoksa d mi almaliyim bilemiyorum
Çünki internette baktigim fiyatlar cok farkli
Bir bakiyorum benzinliye 12o yazmislar bi bakiyorum dizele 100 yazmislar baska bir ilanda 150 bir ilanda 80....

Benim sormak isdedgm
2008 civari modelde
320i
320d. PiyasSi ne olmalidr
Hasar kaydi vs olmayan boyasida max 2 parcasinda oldgunu varsayarsak ve ekranli oldugunu dusunursek ne olmali fiyat
Arkadaşlar meraba
Çok samimi bir arkadaşım kredi vs toparlayıp max 30000 e araba alack fakat guzel dizaynlı birşey arıyoruz civic hatchbacklar çok güzel sizce mantıklımı 2006 2008 arası kaç çeşit motor var hangısı ıyıdır hondadan hiç anlamayız dikkat edilmesi gereken hususlar nedir
Birde sedana göre neden daha ucuzdur şimdiden teşekkürler
mini cooper s için gerek arkadaşlar
ne önerirsiniz çok sistem kurdum ancak double ilk defa ve bilgim yokdur max bütçem 1200 falan usdunede cıkablrım yınede
önemli olmasını istedgim özellikler

usb
geri görüş kamerası için aux
ekran kalitesi ve az tuş şık görünüm

kalite olsun istiyorum oem lerden nefret ediyorum

çerçeveyi spariş ettim
böyle birşey olacak inş.

http://www.youtube.com/watch?v=M3pCRmRTNJ4
2007-2009 arasi bir coupe yada cabrio dusunuyorm
1.hangisinin piyasasi daha iyidir
2.dizel 5.20 var sırf aynı motor olmasın diye benzinli almak istiyorum bide motor hazzı ve spor bir araca dizel yakıstramıyorum sizin düsünceniz ?
3.bej deri döşemeden çok kullandığım icn taba yada kırmızı düşünüyorum fakat ikinxi ellerde pek bulamıyorum sonradan yaptırsam orjinali gibi randumanlı olurmu?
4.cabrio hardtop zaten eskilerdeki gibi su gecme sorunu falan olurmu cavbrio bulursam
Simdiden tesekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.178
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 83.134 (Bu ay: 563)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.