Şimdi Ara

Feromon etkili parfümler işe yarıyor mu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok yerde görüyorum feromon etkili , afrodizyak etkili parfümler satıyorlar. Bunlar işe yarıyor mu? bi fikriniz var mı
    nasıl etkiliyor ki bunlar. piyasdaki aşk parfümü isimli şeyleri kullanan varsa yorumlayabilir mi

Her neyse buldum ihtiyacım olan şeyi. Eğer google da bu konuyu arayıp öğrenmek isteyen varsa kendi bulduğum siteyi söylemek istiyorum

buyrunhttps://www.ferolleaskparfumu.org/feromon-parfum-ise-yariyor-mu/

alıntı

Korktuğumuzda, heyecanlandığımızda hatta güldüğümüzde bile vucuddaki özel bölgeler tarafından feromon üretimi an be an devam etmektedir.
    Ancak bu vucud tarafından kişiye has olarak üretilen “feromon” kokusunu biz insanlar rahat bir biçimde algılayamıyoruz. Bunu en iyi algılayan hayvanların köpekler olduğu bilinen bir gerçek
    Bildiğiniz gibi kadınların yumurtlama dönemlerinden önceki süreçteki algıları tamamı ile açıktır. Konuyu uzatmadan çok kısa bir biçimde
    Feromon parfümlerin işe yarayıp yaramadığı kısmına gelmek istiyorum. Evet feromon parfümler işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misha Collins -- 9 Mayıs 2020; 2:16:44 >

• Feremon diye birşey yok! Kadınları veya erkekleri cezbeden öğle bir koku yok safsata pazarlama hileleri..

Olsa bile 1000 tl 1000 dolar gibi bir fiyatla satılır..Misal İspermeçet balinası dışkısından elde edilen ambergris gibi...
    Unutmayın parfümlerin ham maddesi çeşitli çiçek mevve ağaç ve hayvanların bazı bölgelerinden elde edilir ve damıtılarak yağ haline dönüştülmesiyle koku esansları elde ediliyor...
    Bunlar için birde kimyager ve biyologa ihtiyacınız var..

Yani türkiyede açık parfümcülerden alacağınız 50 60 tllik parfümlerin bunlarla ilgisi yok.. bunları dolduran kişilerde lise terk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 24 Mart 2020; 0:28:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.