Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://steamcommunity.com/app/427100/discussions/0/352792037318549812/

Şöyle bir şeyler var ama denemedim. Deneyen olursa paylaşabilir sonuçları.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Valla oyunu açmaya eriniyorum hadi açtım sinirleniyorum bir dahaki formatta kurmayı bile düşünmüyorum artık. ETS2 devam
  • Son durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Pufladı diye bir söylenti var
  • Oyunu indirdim güzel fakat otobüs seçeneği az. Birkaç oyun içi hata mevcut. Genel olarak beğendim.

Otobüs tuş kontrollerini detaylı yapmışlar çoğu şeyi ayarlayabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar oyunu Türkçe'ye çevirebilmek için Fernbus Simulator/Fernbus/Binaries/Win64 yolunu izleyip klasör içerisindeki steam_emu dosyasına çift tıklayıp Language=english yazan yeri silip turkish yazarak (Language=turkish) oyunu Türkçe'ye çevirebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: creA`

Arkadaşlar oyunu Türkçe'ye çevirebilmek için Fernbus Simulator/Fernbus/Binaries/Win64 yolunu izleyip klasör içerisindeki steam_emu dosyasına çift tıklayıp Language=english yazan yeri silip turkish yazarak (Language=turkish) oyunu Türkçe'ye çevirebiliyorsunuz.

Direkt olarak oyunun kendi menüsünden de bu ayarlamayı yapabiliyorsunuz.

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU]

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Ben oyunun menüsünde öyle bir ibâre göremediğimden ötürü arkadaşlara türkçeleştirme hakkında yardımcı olmak istedim. Yine de sağolasın. Bu arada oyunda yol kapalı olduğu zaman ilerleyemiyorum bir türlü. Oyunla alâkalı bir durum mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben oyunun menüsünde öyle bir ibâre göremediğimden ötürü arkadaşlara türkçeleştirme hakkında yardımcı olmak istedim. Yine de sağolasın. Bu arada oyunda yol kapalı olduğu zaman ilerleyemiyorum bir türlü. Oyunla alâkalı bir durum mu acaba?

Bug var sanki. Hiçbir şekilde kapalı yoldan gidilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Bug var sanki. Hiçbir şekilde kapalı yoldan gidilmiyor.

Kapalı yoldan gitmediği gibi oyun da level atladıktan sonra başka rota seçememen de ister istemez sinirlerini bozabiliyor 😠
  • 900 derece direksiyon ayarı nasıl yapılıyor? Gavurlar anlatmış ama çok karışık geldi biri adım adım tercüme etse ne iyi olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun grafikleri mi kötü bende mi sorun var? Ayarları fullesem bile oyunda hep blurlaşma, bulanıklık var, özellikle çevredeki arabalar, ağaçlar falan hiç net değil. 2 tane SS atıyorum:

Ekran kartım GTX 970, zaten söyledim ayarlar fullken de görüntü aynı. Unreal Engine 4 gibi bir motorla nasıl böyle bir rezalet gerçkelşetirilir merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 12 Kasım 2017; 20:34:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Bu oyunun grafikleri mi kötü bende mi sorun var? Ayarları fullesem bile oyunda hep blurlaşma, bulanıklık var, özellikle çevredeki arabalar, ağaçlar falan hiç net değil. 2 tane SS atıyorum:

Ekran kartım GTX 970, zaten söyledim ayarlar fullken de görüntü aynı. Unreal Engine 4 gibi bir motorla nasıl böyle bir rezalet gerçkelşetirilir merak ediyorum..

Hareket Bulanıklığı ayarını 0,0 yapmayı denediniz mi?

• Oyunda Ets 2 deki gibi şirket kurup büyütebilseydik çok güzel olurdu. Böyle oyunun hiç amacı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Bu oyunun grafikleri mi kötü bende mi sorun var? Ayarları fullesem bile oyunda hep blurlaşma, bulanıklık var, özellikle çevredeki arabalar, ağaçlar falan hiç net değil. 2 tane SS atıyorum:

Hareket Bulanıklığı ayarını 0,0 yapmayı denediniz mi?

Evet 0,0 orası. Sanırım oyunun geneli böyle, tatmin edici değil. Kendi otobüsümüz ve yol grafikleri dışında diğer detayların üzerine pek düşülmemiş görsel anlamda.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmında çözünürlük ölçeğini 100 yazan yerde,140 ile 200 arası bir değer vererek yeniden giriniz.Bu şekilde yapınca oyun cam gibi oluyor.Bir nevi süper sampling vazifesi görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Oyunda Ets 2 deki gibi şirket kurup büyütebilseydik çok güzel olurdu. Böyle oyunun hiç amacı yok.

Evet maalesef içerik olarak boş bir oyun.
  • oyunun altyapısı tamamlansın hele hikaye vs kolay iş. daha fizikle ilgili sorunlar devam ederken hikaye olsa ne olur?

• Almanlar gerçekten oyun yapmayı bıraksin otomotiv sektöründen şaşmasınlar. Oyun ilk çıktığı anda alıp oymamıştım geçen gün tekrar yükledim bir oyun bunca süreden sonra hala rezalet olur mu ? Valla olur. Kanser ediyor resmen ulan otobüs belli bir hizi aşamıyor. Yan yatmıyor. Yakit tuketimi mubarek sanki elektrikli hic bitmiyor. Bir de adi simulator

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.