Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GUERRA
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O oyuna 9,50 TL bile fazla.
    O kadar oyun arasında alıpta pişman olduğum tek oyun bu
  • Bazı Youtube videolarında oyunun Türkçe olduğu görülüyor fakat Steam sayfasında diller kısmında yok. Oyuna sahip olanlara soralım, Türkçe dil desteği varmı ?
  • Aldım yarım saat oynadım iade ettim. Beni pek açmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Bazı Youtube videolarında oyunun Türkçe olduğu görülüyor fakat Steam sayfasında diller kısmında yok. Oyuna sahip olanlara soralım, Türkçe dil desteği varmı ?

Belki merak eden olur diye cevabı yazim.
    Uzun süredir dikkatimi çekiyor forumun eski yardım sever kullanıcılarından eser kalmamış.
    Oyuna yazılımcı firma tarafından yakında eklenecek olan Türkçe dil çalışmasının beta sürümüymüş benim gördüklerim.
  • Oyunu aldım. Oyun hakkında olumlu yada geç almama vesile olan olumsuz yorumların hakkaniyetini test etme şansım olucak.
  • Arkadaşlar Oyunu Almaya Karar Verdim.Bu sistemle açar mı?
    Ekran Kartı:HD RADEON 6870 MSİ (Ekran Kartı Aslında 1 GB Fakat 2 GB ye kadar çıkabiliyor yani gtx 660 ti ile EŞ değerde.
    Anakart:MSİ 970A-G43
    İşlemci:AMD FX-8300
    Ram:8 GB
    Satan Kişi Varsa Ondanda alabilirim.Oynamayan Varsa Alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CFD9C01B0 -- 17 Ocak 2017; 13:49:7 >
  • Updated guide and templates for applying side and rear windows on repaints are now available

http://steamcommunity.com/games/427100/announcements/detail/675940444936849353
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Hotfix 1.10.11383

http://steamcommunity.com/games/427100/announcements/detail/675940444939958981

Hocam emeğine sağlık ama gerçekten güncellemeler bir işe yaramıyor.her güncellemede oyunu açıyorum en fazla 20 dakika sonra kapatıyorum.özellikle 900 derece direksiyon desteği olmadığı sürece kaza yapmamak olanaksız. otobüsün hız olayına mutlaka karışan bir yolcu var.rotasını hatasız %100 tamamlayan kullanıcı yok olduğunuda düşünüyorum.her ne kadar güncel zaman ayarı gelsede ya zamanında molaya varamıyoruz yada molaya geldiğimizde daha 2 saat var diyor inanılmaz orantısız bir durum var

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun.
  • Vay be bu oyundan çok umutluydum ama sonuç hüsran kimse beğenmiyor. Hala düzgün bir otobüs simülasyonu yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞÖLE 200 300 güncelleme daha gelsin almayı düşünürüz:))
  • Neoplan Skyliner eklentisini alan oldu mu? Steam yorumlarında çok övülüyor. Lion's Coach'lardan çok daha iyi sürüş fizikleri ve detayları olduğuna vurgu yapılmış özellikle.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Yapsalar ne olur; 900 derece direksiyon desteği gelmediği sürece zevk alınamaz bu oyundan.Ayrıca 4-5 güncelleme geldi açıp oynamayı düşünmüyorum bile o kadar can sıkıcı bir durum.42 tl hayatta para vermem buna.tabi verenede saygı duyarım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.