Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kendi bilgisayarlarında bile düzgün çalıştıramadan, 900 derece direksiyon desteği bile vermeden salmışlar piyasaya, bu oyun para verilecek hale ancak 1 yıl içinde gelir gibi gözüküyor. para verilir dediysem de en fazla 10 lira
  • 1.3 Güncellemesi yayınlandı.
    http://steamcommunity.com/games/427100/announcements/detail/974291008659101226

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 20 Eylül 2016; 20:58:00 >
  • Slovak dili eklenmiş diyor Türkçe yolda her halde.
  • Oyun içi karmaşası var. 900 derece direksiyon desteği gelmediği sürece mutlaka aksilikler olacak. direksiyon takipli kamera hiç hesapta yokken çıkıverdi.yaptınız bari 900 derece desteğinide verin.kendileri oynuyor hiçmi zorlanmıyorlar akıl işi değil.

Bulunduğum rotada hiç mola yeri yok dakika başı mola verin diyor ha bire konuşuyorlar.
    50km hız diyor birden 100'e çıkmış tam 100'e varıyorum 50 olmuş hızı düşürüyorum 70'e çıkmış. direksiyon seti iyi dayanıyor valla el ayak birbirine giriyor.
    Hız olayına yolcular çok karışıyor hepsi panik atak
    Uzun farları yakınca hiç yakmasam daha iyi olurdu diyorum görüş mesafesi sıfır.
    Direksiyon setine ayarladığım komutlar çalışmıyor. aklına eserse çalıştığı oluyor.
    20 ila 55 fps arası git gel yapıyor.kasma olayını hiç görmedim ama
    1250 km yol yaptım hiç benzinim bitmedi haliyle daha benzin istasyonuna giremedim.
    Şehir içi tam bir facia araç devir almadan ışıklara varıyoruz.
    Otobanda giderken ani sağa sola virajları anlamak mümkün değil.
    Sağ taraftaki harita çok yetersiz.birden sağa döneceğimi görüyorum.kaza kaçınılmaz
    Araç çok yavaş hızlanıyor. 0'dan 60'a katliam. son hız 101 halbuki 120 yazan yerler var.
    Km. atmıyor. mesela 170km'lik yol git git 1 km geçmiş.az daha gidiyorum 50km kaldı diyor. ( ets gibi cezaları kaldırma olmalı )
    Saat olayını hiç anlamadım.kalkış saati varış saati ??? ilk kalkış yerimle son durak arasına 4.5 saat erken varmışım
    Araç yokuş yukarı veya aşşağı bildiğin düz yolda gider gibi. hızlanmada yok boğulmada
    Almanyada otogar kültürü yok sanırım.yolcular bildiğin otobüs durağında bekliyor veya indiriyorum.
    Yollar asfalt değilde beton dökülüp düzeltilmiş gibi heryer gri. bariyerleri en azından sarı renk felan yapsalarmış onlarda gri.

Biraz karışık yazdım düzenleyemedim. ''böyle oyuna böyle yazı'' kusura bakmayın

• Almanlar mumkunse oyun isine hic girismesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neoplan Skyliner'dan sonra oyuna gelmesini istediğiniz otobüs üreticisini seçmek için aşağıdaki linkteki oylama katılabilirsiniz.

http://www.tml-studios.de/forum/thread/930-poll-vote-for-the-next-bus-manufacturer-in-fernbus-coach-simulator/
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Setra'ya bastım gitti.

Siz de Setra'ya basın rahat edin.
  • Bende merso dedim

• Elbetteki Setra.
  • Setra

• Bir genç kırmak bir filizi eğmek demektir. Setra dedim..
  • Alamanya dedin mercedes gelir mercedes dedim

• forever setra

• a.beyol kullanıcısına yanıt
    Güncellemelerde gözle görülür birşey yok... Hatta iyileştiğini düşünsek bile dahada kötüye gidiyor. garajdan yolcuyu aldım bismillah dedim ilk ışıklarda çok yavaş gidiyoruz yolcu öyle diyor.şehir dışına çıkan son ışıklarda duruyorum durduk yerde kaza oldu indim aşağı etrafta araba yok.yolcu kahvem üzerime döküldü.hadi burdan yak. hız limitleri kaldırılmalı yolcular karışmamalı oyuna
  • a.beyol kullanıcısına yanıt
    ulan önce çıkardığınız dandik oyunu adam edinde yüzsüz heriflere bak ya
  • Denuvo Koruması kaldırıldı diye bir söylenti var

• Adamlar hemen yeni otobüs oyununu duyurmuş ulan ne çakallar
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    oyun steam de 49,50 ye inmiş
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.