Şimdi Ara

Fermuarınızın markası YKK mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
11.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilmiyorum hiç dikkat eder misiniz bu tip ayrıntılara..
    Piyasada belki ismini bile duymadığımız avagadro sayısı kadar giyim markası var.
    Ve bunları alırken hep tereddütte kalırız, acaba kaliteli mi değil mi diye.
    Ben bi taktik geliştirdim.
    Fermuar markasına bakın

Evet şaka değil.
    İsmini duyurmuş çoğu giyim markası, fermuarlarını japon YKK firmasına yaptırıyor.
    Bugüne kadar fermuar markası YKK olup da dandik olan tek bir ürün görmedim.
    Kısacası, adını sanını bilmediğiniz ,fakat hoşunuza giden bir ürün varsa ve fermuarı YKK ise gönül ahatlığı ile alabilirsiniz.

Sevgilerle;
    Peju YKK

• YKK dünyanın en ünlü fermuar firmasıdır. Tüm kaliteli ürünlerde bu fermuar kullanılır. Dandik pantalonlarda fiyatı pahalı olduğundan YKK fermuar kullanılmıyor.

Hayırdır firmanın sahibi senmisin.
  • Biraz sonra donunuzun markası nedir diye bir konu açılırsa hiç şaşırmayın.
  • YKK Japonya'da Tadao Yoshida tarafından 1934'de fermuar üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. Açılımı Yoshida Kogyo Kabushikikaisha olan YKK; Japonca'da Yoshida Limited Şirketi anlamına gelmektedir. Günümüzde Dünya'nın en büyük fermuar üreticisi konumunda olup 60 ülkede faaliyet göstermektedir.

Kaynak:wikipedia
  • Babam Deri mont, Yelek, kaban vs. Ürünlerde YKK kullanıyor.
    Bir fermuar 12 TL olması lazım.
    3 Yıl Garantilidir.
    Reklam Gibi oldu
  • Aaa Benimkide YKK
  • ben de o kadar markalı alıyorum fermuarı kendi malı değil başka firmanınkini kullanıyor rezalet diyordum
  • paylaşım için sağol, bunu öğendiğim iyi oldu
  • Benim bi motum vardı.Fermuarı bozuktu terziye goturdm fermuarı yapı 5 YTl gibi bi para YKK fermuar taktı... Terzi
  • şimdi baktım bütün pantolunlarım ykk
  • Dünya'nın en iyi fermuar ve aksesuar firması YKK'dır. Kalite tercih ediyorsanız aldığınız ürünlerde YKK fermuar gorursunuz. Bizim yeni kamuflaj desenli askeri üniformalarda da YKK fermuar kullanılmaktadır. Çoğu ürünleri ülkemizde yapılmamaktadır, direkt olarak japonya'dan gelmektedir. Ozellikle Levi's ürünleri olanlar bakabilirler.
  • Buna 10 sene önce ben de dikkat etmiştim. Fakat ilk defa YKK fermuarlı bir ürününm kalitesiz çıktı. LCW marka bir sweatshirt hem rengi attı hem de kumaş delindi 2 ayda.
  • LCW nasıl ole bi hat yapıp YKK fermuar kullanmış. Genelde LCW kumaşları kotudur bu bir gerçek. Renk atmayan t-Shirt'üne denk gelmedim daha.

quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Buna 10 sene önce ben de dikkat etmiştim. Fakat ilk defa YKK fermuarlı bir ürününm kalitesiz çıktı. LCW marka bir sweatshirt hem rengi attı hem de kumaş delindi 2 ayda.
  • evet bende bu ykk ye küçüklüğümden beri dikkat ederim çoğu markanın fermuarı ykk dir valla bnde bitek ben bakıyorum sanıyodum
  • LCW YKK kullanıyor. LCW yazmasını isterdim açıkçası.
  • evet böyle detaylara bende önem veririm...ykk genelde kaliteki markalarda kullanılır...örnek vermek gerekirse dikkat edin levis-adidas(adidas bide ideal diye marka kullanıyordu sanırım) kullanıyor sanırım nike tada vardı..
  • mavi j. pantolona baktım ykk.

ama yard's marka pantolon ykk değil.

yards almayın.
  • YKK nın belgesini izlemiştim NAT GEO da..

Bir yılda dünyayı dolaşacak kadar uzunlukta fermuar yapıyorlar..

YKK iyidir, YKK güzeldir
  • collezione den aldıklarımda hiç bişi yazmıyor ama Xside dan aldığım kabanlarda YKK yazıyor way be wrangler kotun bil YKK mış Hiç dikkat etmemiştim süper bilgi oldu hcam sağolasın
  • evet ben de dün farketmiştim, ykk neymiş diyodum, iyiymiş verdiğimiz paranın karşılığını alalım kardeşim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.