Şimdi Ara

Fenerium Forma 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Her hangi bir takımı sevmek onun başarısiyla alakali olduğunu sananlar var hala, oyle olsa başta Türkiye den bir takim tutulmazdi... Fenerbahçe yi sevmek ve ürünlerini almak renklerine baglanmaktir, basarili olunca tabi daha keyifli olur fakat başarılı olani iş dunyasi da dahil oyle herkes zaten sever önemli olan zor zamanlarda takımı ve ya birini desteklemektir. Sevmek ve Sevgi budur...
  • Kulubün hali leş para derdine düştürler diğer formalarıda 50 tl satıyorlardı, şimdi bunda da indirime gitmişler. Zaten eski formalar , millet fener şampiyon olacak seneye forma alırım diyor bir türlü şampiyon olamıyor 3 yıldız da kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    valla he 4. yıldızı alalım yeni forma alırım diyordum 10 yıldır forma alamadık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu formalarin maliyeti 15 lira. kalanı da ali koç 'un cebine
    tüm futbolcular, bu forma için ölürüm der ama korona var oynayamayız da derler

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bu formalarin maliyeti 15 lira. kalanı da ali koç 'un cebine
    yav he he, Ali Koç'un paraya ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: betim

yav he he, Ali Koç'un paraya ihtiyacı var

Alıntıları Göster
    ali 'nin yok, senin var. parani cebinde tut, altın al.

ytd.

spor yaparken giymek için bişeyler lazımsa, decathlon 'dan alabilirsin

• quote:

ali 'nin yok, senin var. parani cebinde tut, altın al.

ytd.

spor yaparken giymek için bişeyler lazımsa, decathlon 'dan alabilirsin

Alıntıları Göster
    Aynen Decathlon'un ürünleri ile Adidas'ın ürünleri aynı kalitede
  • Neden tartışmaya girdiniz anlamadım spor sever olarak söylüyorum forma on numara fenerbahçeli olsam alırdım mutlaka bu modeli

Bizim gomezin giydiği çubuklu vardı alamadık zamanında hala ona yanarım mesela

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forma fırsatı paylaşılır; kumaşı tartışılır, yıldızı tartışılır, bilmem ne zaman önce şu kadara alındığı tartışılır, formanın satışından elde edilen ücretin kârı tartışılır. Bir şeyi de tartışmadan teşekkür edin geçin yahu. Almıyorsanız eleştirmeyin orasını burasını.
  • Her hangi bir takımı sevmek onun başarısiyla alakali olduğunu sananlar var hala, oyle olsa başta Türkiye den bir takim tutulmazdi... Fenerbahçe yi sevmek ve ürünlerini almak renklerine baglanmaktir, basarili olunca tabi daha keyifli olur fakat başarılı olani iş dunyasi da dahil oyle herkes zaten sever önemli olan zor zamanlarda takımı ve ya birini desteklemektir. Sevmek ve Sevgi budur...

• Ben sipariş verdim, Fenerbahçeliler alsın derim hem takıma destek hem de forma gayet güzel.

• quote:

bu formalarin maliyeti 15 lira. kalanı da ali koç 'un cebine
    Bugüne kadar cebinden ve şirketlerinden kulübün kasasına 150 milyon euro koymuş bu alanda dünyada tek ve Türkiye bin en büyük holdingleinden birinin sahibi.. Senin 100 lirana mı kaldı kendi cebine indirecek?!
    Senin kaç kuruş faydan oldu.Fenerol a destek olduysa bu screen at görelim mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Bugüne kadar cebinden ve şirketlerinden kulübün kasasına 150 milyon euro koymuş bu alanda dünyada tek ve Türkiye bin en büyük holdingleinden birinin sahibi.. Senin 100 lirana mı kaldı kendi cebine indirecek?!
    Senin kaç kuruş faydan oldu.Fenerol a destek olduysa bu screen at görelim mesela?

Alıntıları Göster
    fenerli değilimki. takım tutun ama cebinizden körü körüne para vermeyin dedik, yanlış mi dedik. tüm takımlar için geçerli bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Bu mesaj silindi.
    konu başlığındaki forma için dedim. 50 liraya olan alınır tabi.

• Fener düşmanları üşüşmüş konuya maşallah. İnsanları tahrik etmeyin,işinize bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Alıntıları Göster
    Yıllardan beri bırakmadıkları şu ağız yok mu şu ağız

Fenerbahçe bu ağzı kaldırmıyor, cümlelerinizin sonunda bir "abe" eksik, makyajınızın AKacağı günler de gelecekmiş elbette

Yazdıklarınıza inanmıyorum, Ali Koç baştayken Fenerium'dan bırakın formayı çöp almam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.