Şimdi Ara

fenerbahçe taraftarlarının ersun yanalı isteme sorunsalı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam bende ersun yanalı çok severim sayarım ama bıkmadınız mı ersun yanalı istemekten?

• aykutun 2 sene ezik ezik oynayan takımının 2 takviyeyle ne kadar kaliteli futbol oynayabilecegiini gosterdi. ligi ilk yarida bitirdi. yillardir sol bek bulamazken caneri sol bekte parlatti. aykutun takimlari 10.haftada forma girmeye baslarken o tum bunlari daha sezon başında yapti. kendine guvendi bizim de ona guvenmemizi sagladi. buyuk takim futbolu oynatti. ayrica yerli olmasi da ekstra bir etken ki son yillarda hep yerliler şampiyon olmuş
  • Yo biz klopu mourinhoyu istiyoruz Ersun kim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

aykutun 2 sene ezik ezik oynayan takımının 2 takviyeyle ne kadar kaliteli futbol oynayabilecegiini gosterdi. ligi ilk yarida bitirdi. yillardir sol bek bulamazken caneri sol bekte parlatti. aykutun takimlari 10.haftada forma girmeye baslarken o tum bunlari daha sezon başında yapti. kendine guvendi bizim de ona guvenmemizi sagladi. buyuk takim futbolu oynatti. ayrica yerli olmasi da ekstra bir etken ki son yillarda hep yerliler şampiyon olmuş
    aykuttan bende nefret ederim. ersun yanal trabzonspor’a giderek hata yaptı ve bence kariyeri düşüşte artık. lig bu durumdayken iş yapmaz hele avrupa’da follofoş oluruz
  • Güzel futbol oynattı o yüzden istiyoruz. Aykutlu Fenerbahçe adamı uyuturdu. Ersun aynı kadronun nasıl oynayabileceğini gösterdi.

Fenerbahçenin kadrosu şimdi de gayet iyi. Emenikeden verim alan Ersuna verilse şampiyon olurdu.

Avrupaya gelince. Vardar'a elenmese yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 1 Haziran 2018; 2:3:45 >
  • forum ekşiye dönüyor sorunsalı falan ne düşünüyosun reyiz@Turin Turambar. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Adams

forum ekşiye dönüyor sorunsalı falan ne düşünüyosun reyiz@Turin Turambar. ?

Anca görünüşte döner hocam içerik kalitesi olarak yanından geçemez yazarı olduğum sözlüğün
  • Türkiye'de Fenerbahçe'yi çalıştırabilecek çaptaki tek yerli antrenör Ersun Yanal'dır. FT ve ŞG hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

aykuttan bende nefret ederim. ersun yanal trabzonspor’a giderek hata yaptı ve bence kariyeri düşüşte artık. lig bu durumdayken iş yapmaz hele avrupa’da follofoş oluruz

Alıntıları Göster
    Şu an Avrupa öncelikli değil hocam. Lig öncelikli. Avrupaya göre zaten transfer yapacak bütçe yok. Gelen yabancı hoca baya transfer ister. Yerli hocalara eldeki ile idare et demesi daha kolay.
  • Hocam boşverin anlatamazsınız. 1 yıl daha çalışsa ve şampiyon yapamasa ana avrat sövecekleri adamı, Aziz Yıldırım kovunca efsane yaptılar
    Ersun Yanal fenerbahçedeki kurulu kadroyla yaşadığı şampiyonluk olmasa şu an PTT 1. ligde çalışırdı...

Adamlar beklentiyi o kadar düşürüyo ki Aykut Kocamandan daha iyi olsun yeter... Sanki fenerbahçede ya ersun çalışacak ya aykut çalışacak, koskoca fenerbahçenin ikisinden başka seçeneği yok
    Taraftarın vizyonu yok, fenerbahçenin bi futbolcu fabrikası, genç yetenek avcısı bir kulüp olabileceğine ihtimal vermiyolar
    Allahtan Ali Koç yüzünü avrupaya dönmüş, Ersun Yanallar Aykut Kocamanların fenerbahçe için koyduğu hedeflere 2 numara küçük geldiğinin farkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 1 Haziran 2018; 10:10:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Güzel futbol oynattı o yüzden istiyoruz. Aykutlu Fenerbahçe adamı uyuturdu. Ersun aynı kadronun nasıl oynayabileceğini gösterdi.

Fenerbahçenin kadrosu şimdi de gayet iyi. Emenikeden verim alan Ersuna verilse şampiyon olurdu.

Avrupaya gelince. Vardar'a elenmese yeter.
    daumda güzel top oynattı hocam 5 senede 3 şampiyonluk 2 tanede son haftada kaçan şampiyonluk onu neden istemiyoruz peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

daumda güzel top oynattı hocam 5 senede 3 şampiyonluk 2 tanede son haftada kaçan şampiyonluk onu neden istemiyoruz peki?

Alıntıları Göster
    Bana daum da olur, onun futbolunu da severdim.
  • Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarını öyle bir vasata alıştırdı ki millet hâlâ Ersun diyor.
    20 senelik dikta rejiminde 4 sene Aykut işkencesine maruz kaldık.
    Ali Koç daha gelmeden Wenger, Zidane gibi isimler konuşuluyor.
    Fenerbahçe Başkanı ne zaman vizyoner olur, taraftarın da o zaman ufku açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarını öyle bir vasata alıştırdı ki millet hâlâ Ersun diyor.
    20 senelik dikta rejiminde 4 sene Aykut işkencesine maruz kaldık.
    Ali Koç daha gelmeden Wenger, Zidane gibi isimler konuşuluyor.
    Fenerbahçe Başkanı ne zaman vizyoner olur, taraftarın da o zaman ufku açılır.
    Zidane mı ? Yok daha neler
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Konuşuluyor diyorum. Adamın ismi bile böyle etki gösterdi diyorum.

Bahsettiğim şey o, bu değil. Heyecan.
  • quote:

Konuşuluyor diyorum. Adamın ismi bile böyle etki gösterdi diyorum.

Bahsettiğim şey o, bu değil. Heyecan.
    Anladım hocam da çok gerçekçi bir yaklaşım olmuyor Zidane. Çok nirvana bir söylem.
    Ali Koç ismi olmasa zidane, wenger konuşulur mu? Aziz zihniyeti ismail kartal, aykut kocaman faan yani. İşte ali koç gelmeden bu heyecan oluştu. İnsanlar birden elit antrenör konuşur oldu. Bu heyecan için ali koç işte. Vasata dur de.
  • quote:

Ali Koç ismi olmasa zidane, wenger konuşulur mu? Aziz zihniyeti ismail kartal, aykut kocaman faan yani. İşte ali koç gelmeden bu heyecan oluştu. İnsanlar birden elit antrenör konuşur oldu. Bu heyecan için ali koç işte. Vasata dur de.
    Sizler için Ali Koç faydalı olacaktır tabii ki ama yine de benim içinde Aziz Yıldırım'ın kazanacağına dair şüphe yok nedense. Yalandan 3 Temmuz demagojisi yaparak bu seçimi de kazanacak gibime geliyor. Mağdurum ayakları yani
  • Bu yüzden

fenerbahçe taraftarlarının ersun yanalı isteme sorunsalı.
    Ben söyle düşünuyorum. Ali Koç kaybedebilir. Diktatörün bir çok kongrebazı mevcut. Hile, hurda her şeyi deneyecekler. Yoksa kendinden bu kadar emin olamaz. Ali Koça oy atayanın aklından şüphe ederim. Vefa diyor dictatus maximus. Vefa kulübe olur. Böyle saçma söylemlerle, vaadsiz kampanyalarla girilen seçim görmedim.

Ben kendi adıma 3 temmuzdan bıktım. Ki bana göre aykut 18/17 yapamaz. Önümüze bakalım. Juve davası 2006dan beri sürüyor bitmez o. Aziz de zaten ölene dek kalmak, ölürken de kardeşini getirmek istiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.