Şimdi Ara

FENERBAHCE nin Yeni Teknik Ditrktörü Kim olsun ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanal

Başarılı olursa problem yok. Başarısız olursa bir daha kimse Ersun Yanal demez.
  • ersun yanal gelirse kısa vadede başarılı olabileceğini düşünmüyorum ben, g.gönül-caner gibi ligin en iyi iki beki vardi ersun hocanın takımında artık yok

bu kadroya istediği futbolu oynatamayabilir, bocalayabilir trabzon'da olduğu gibi

uzun vadede sağlam bir yapılanmayla belki yanına kemal özdeş'le şampiyon olduğumuz sezondaki gibi, ersun hoca ligi uzun yıllar domine edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 29 Ekim 2018; 23:38:18 >
  • Kim gelirse gelsin bu kadroyla şuan bişe yapabileceğini sanmıyorum.
  • Ersun Yanal.
  • aykut'a oy verenler gs ve bjk li
  • ersun veya daum
  • türkiye ligini bilmeyen bir yabancı gelirse fener ligden bile düşebilir
  • Bizi düşme potasından kurtaracak tek adam DAUM'DUR.
    Adam ligi bizim hocalardan daha iyi tanıyor.
    Şmapiyonluk gitti zaten bizi bir dönemliğine çalıştırıp potadan kurtarsın yeter.
    BLANC gelirse düşme garantidir.
  • Yılmaz Vural
  • FENERBAHCE nin Yeni Teknik Ditrktörü Kim olsun ?
  • yajhu şu Yılmaz Vural'ı büyük bir takımda görelim bir kere gelsin ekibiyle birlikte.

Elin ıvır zıvılarına tonla tazminat ödedik. Vakit kaybettik nakit kaybettik.

Bir kerede yılmaz vural için kaybedelim. Bir kere görelim.
  • daha kötü olamaz. hatta şimdiye kadar olanlardan daha iyi olabilir. kesinlikle Yılmaz Vural
  • Ciddi ciddi Yılmaz Vural olsun. Adam bu şansı çoktan hak etti. Hakkı yeniyor resmen diğerlerine bakınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Kasım 2018; 1:40:59 >
  • Dunki dgisiklik ve kadro secimiyle bu yil kesinlikle

ERWİN KOEMAN diyorum. Cok mantikli bir secim
  • Erwin Koeman dünkü maçı gayet iyi götürdü. Bazı oyuncu tercihleri yine tartışılabilir ama en azından İsmail denen yetenek yoksununu görmedik sahada.
    Dirar'dan sonra daha kötüsünü bu gözler görmez diyordum ama Isla-Ayew, Dirar'a biz de seninleyiz dercesine rezil oynuyorlar. Umarım onları da keser.

Yönetimin yapacağı iş çok basit. Öyle Sampaoli falan aman sakın yani, hiç gerek yok. Milli maç arasına kadar Koeman gayet mantıklıdır, takımı götürebilir. Gidişata baktığımız zaman bariz bir şekilde toparlanma olursa şayet, sezonu bile götürebilir Riekerink örneğindeki gibi. Ondan sonra sezon bitince teşekkür edilip, düzgün bir hoca ve kaliteli futbolcu transferleri ile zararı 1 yıl ile kapatmış oluruz.

Ha zaten milli maç arasına kadar da aynı tas aynı hamam ise, yine bu yılı götürecek yerli bir hoca ile anlaşılabilir. Artık kabul etmek gerekir ki, bu yıl havlu attık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.