Şimdi Ara

Futbol bölümü yöneticilerinin yaptığı haksızlıklar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır ceza falan almadım, sırf kıllık olsun diye de açmıyorum ancak yetmedi mi yaptıklarınız?

Öncelikli olmak üzere, bir kaç gereksiz üyenin konuları trollemesine ve defalarca şikayet edilmesine rağmen hiçbir yaptırıma mağruz kalmaması konusu tam bir rezalet.Ana transfer konusuna her girdiğimizde küfür etmemek için kendimizi zor tutuyoruz bu tipler yüzünden.

Resmen tahrik edip, sonra sadece mesajları silinerek olayın üstü kapatılıyor.

Diğer bir konu ise Beşiktaş konularında herhangi bir Galatasaraylı bir şey söylediğinde ise en ufak hareketten bile ceza alıyor.

Sürekli olarak aynı yanıtı alıyoruz "şikayet edin".Madem sizin işinizi biz yapıyoruz, siz neden yönetici konumundasınız forumda?

Günlük olarak aktif konulara şöyle yarım saat 1 saat göz atmak bu kadar mı zor?

Konularda küfür almış yürümüş, adam 2 harf değiştirerek ana avrat kaymış hiç takip edilmiyor.

Vaktiniz yoksa bırakın kardeşim şu yöneticiliği, objektif değilseniz de bırakın.Sizin yüzünüzden sinirlenmek zorunda değiliz biz, bıktırdınız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 4 Ağustos 2017; 11:44:25 >

• Forumda herkesin troll olduğu konusunda hem fikir olduğu tipler var. Adamlar foruma trollemek için giriyor ceza meza aldıkları yok.
  • Beşiktaşlı yönetici

Fenerli yöneticiler

Futbol bölümü yöneticilerinin yaptığı haksızlıklarFutbol bölümü yöneticilerinin yaptığı haksızlıklar

Galatasaraylı yöneticiler

Futbol bölümü yöneticilerinin yaptığı haksızlıklarFutbol bölümü yöneticilerinin yaptığı haksızlıklar

Adam 8 aydır Galatasaray forumuna bir kelime bile yazmamış.Ne işi var bu arkadaşın yönetici olarak?

Yönetici dediğin adam, konuların gidişine hakim olup, anında müdahalede bulunan arkadaş değil midir?

Sadece verilen cezaları onaylayıp geçtiğini düşünüyorum bu arkadaşın nedense.

Ben bu şekilde yönetici istemiyorum arkadaşlar, bir an önce adam akıllı yönetici gelmeli bu foruma.

Bu konuyu ceza almadan önce açmıştım, sonrasında ceza aldım.Hak ettim mi? Bilemiyorum, 4 gün ceza almak için küfür falan etmem gerekiyordu tahminimce ama karşılıklı atışma sonucu ben ceza alıyorum.

Özellikle GS forumunda doluşan BJK taraftarına bir an önce müdahale edebilecek, adam akıllı olmayan cevapları silip, gerektiğinde cezasını verebilecek yöneticilerimiz olması gerektiğine inanıyorum.

Bu konuda üst kademe yönetici arkadaşlardan da bir an önce destek bekliyorum anket vs bir şekilde seçim yapılması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 10 Ağustos 2017; 22:19:0 >
  • Beşiktaşlılar gelip bizim konuyu kirletiyorlar, biz onlara biraz sert çıksak anında ceza yiyoruz. Forumdan soğuttular adamı.
  • Futbol bölümünün müdavimlerinden ve tanınan, saygı goren ve tarafsızlıgına inanılacak birisinin mod olması gerekir. En azından burayı ve buraya takılanları az çok tanıyan biri olsa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Beşiktaşlılar gelip bizim konuyu kirletiyorlar, biz onlara biraz sert çıksak anında ceza yiyoruz. Forumdan soğuttular adamı.

Benim haksızlıktan kastım en başta bu zaten, sürekli olan bir şey bir de.Bir iki olup sonra biten bir durum değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

Beşiktaşlılar gelip bizim konuyu kirletiyorlar, biz onlara biraz sert çıksak anında ceza yiyoruz. Forumdan soğuttular adamı.

Benim haksızlıktan kastım en başta bu zaten, sürekli olan bir şey bir de.Bir iki olup sonra biten bir durum değil.

Özellikle beşiktaşlılar inanılmaz kollanıyorlar. Geçenlerde onların konusunda beşiktaş ile ilgili bir haber paylaştım adamın biri geldi şöyle yazdı: Gsli biri bjk haberlerini takip ediyorsa bjk doğru yolda demektir gel beşiktaşlı ol.

Biraz karşı çıktım 4 gün yedim. Oturduğum yerden ana avrat küfür edesim geliyor. Çok garip ve sorunlu tipler var.
  • Şu beşiktaşın yöneticisi beşiktaşla ilgili en ufak imalı bişey yazsam banlıyor. Hakaret etsem, küfür etsem anlayacağım. Kendisini Allaha havale ediyorum. Daha da ağır konuşurumda neyse durduk yere ban yemeye gerek yok yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Şu beşiktaşın yöneticisi beşiktaşla ilgili en ufak imalı bişey yazsam banlıyor. Hakaret etsem, küfür etsem anlayacağım. Kendisini Allaha havale ediyorum. Daha da ağır konuşurumda neyse durduk yere ban yemeye gerek yok yine.

Ben ağır konuşuyorum ama klavye ile değil ağzımla.
  • Ancak konu Galatasaray transfer konusunda bizi tahrik eden fake üyelere gelince hiç bir işlem yapılmıyor

• quote:

Ancak konu Galatasaray transfer konusunda bizi tahrik eden fake üyelere gelince hiç bir işlem yapılmıyor

Kendi konunuzda Rakip takımlara laf edip cevap gelince de tahrik olmak da tam size göreymiş
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım birşey daha var. Bizim bölüme gelen beşiktaşlıların tahrik mesajlarını artılayan biri var. Demek ki içimizde çakma Galatasaraylı(lar) var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Ancak konu Galatasaray transfer konusunda bizi tahrik eden fake üyelere gelince hiç bir işlem yapılmıyor

Kendi konunuzda Rakip takımlara laf edip cevap gelince de tahrik olmak da tam size göreymiş

Mesela boş yapanlardan biri de bu arkadaş.

Yazdığı cevapları empati yapmadan gönderen bu kişi, Galatasaraylı taraftarın yöneticilerinden dolayı ne kadar gergin ve kızgın olduğunu malesef idrak edemiyor.

Ancak anlayamadığı bir şey var.Yazılan kısım GALATASARAY forumu.Yani Galatasaray taraftarının, kendi transferlerini tartıştıkları ve konu üzerinde yorumlar yaptıkları bir yer.

Abidik gubidik, şu hapı atarsan böyle olur, şu şöyle olur gibi cevaplar ver vererek zaten kızgın olan bir kesimi daha fazla tahrik ederek olmaz o iş.

Ne işin var Galatasaray forumunda, yılın bomba transferi konusunda? Hadi onu geçtim, bizim tartıştığımız ortamda Quaresma ile ilgili saçma sapan şeyleri yazarak ne elde ediyorsun? Bize ne sizin oyuncunuzdan kardeşim?

Sizin forumunuzda yapılsa bu yaptıkların emin ol ceza alıyor olurduk.

Cevap vermeden önce mesajlarını incelemem de iyi oldu.Kaldıramıyorum artık senin gibi gereksiz üyelerin gereksiz yazılarını.BLOK tuşuna basıyorum geçiyorum, şu mesajdan sonra yapacak olduğum gibi.
  • ''Beşiktaş taraftarı artık mide bulandırıyor'' dedim diye 1 hafta uzaklaştırma cezası aldım.
  • Beşiktaşlı yöneticiye 100 lira borcumuz var bölümce.Ondan bize kıyak geçiyor
  • Son 6 ayda en fazla 3 kere şikayet butonunu kullandım

• Memnun değilim, kimse çıksın açıklama yapsın arkadaş ama özelden ama genelde her türlü görüşürüz.

• quote:

Benim anlamadığım birşey daha var. Bizim bölüme gelen beşiktaşlıların tahrik mesajlarını artılayan biri var. Demek ki içimizde çakma Galatasaraylı(lar) var.

Yahu adam taraftar armasını seçerken fake üyeliği ile Galatasaray seçiyor, ondan sonra dediğin gibi saçma sapan cevaplara + basıyor vs.Bu kadar basit bunun açıklaması ancak YÖNETİCİ mi var ki müdahale etsin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Mesela boş yapanlardan biri de bu arkadaş.

Yazdığı cevapları empati yapmadan gönderen bu kişi, Galatasaraylı taraftarın yöneticilerinden dolayı ne kadar gergin ve kızgın olduğunu malesef idrak edemiyor.

Ancak anlayamadığı bir şey var.Yazılan kısım GALATASARAY forumu.Yani Galatasaray taraftarının, kendi transferlerini tartıştıkları ve konu üzerinde yorumlar yaptıkları bir yer.

Abidik gubidik, şu hapı atarsan böyle olur, şu şöyle olur gibi cevaplar ver vererek zaten kızgın olan bir kesimi daha fazla tahrik ederek olmaz o iş.

Ne işin var Galatasaray forumunda, yılın bomba transferi konusunda? Hadi onu geçtim, bizim tartıştığımız ortamda Quaresma ile ilgili saçma sapan şeyleri yazarak ne elde ediyorsun? Bize ne sizin oyuncunuzdan kardeşim?

Sizin forumunuzda yapılsa bu yaptıkların emin ol ceza alıyor olurduk.

Cevap vermeden önce mesajlarını incelemem de iyi oldu.Kaldıramıyorum artık senin gibi gereksiz üyelerin gereksiz yazılarını.BLOK tuşuna basıyorum geçiyorum, şu mesajdan sonra yapacak olduğum gibi.

Kendi yöneticilerinize haksızlık yapıyorsunuz bana her yazdığımda cezaları misliyle kitlediler.

Feghouli bugün de gelmiyor totem konusuna attığım mesajdan sen kırmızı hapı aldıysan senin sorunun. Konuda tek ciddi cevap yokken benim mesajıma kafayı takman da ayrı bir araştırma konusu.

Galatasaray bölümünde takılan kimse yok. Futbol bölümünde takılırsan her konuya girebiliyorsun.

Rakip takımın bölümünde yazarsan ceza alman normal çünkü senin gibi buluttan nem kapanlar sadece sizin bölüme özel değil.

Şimdi bloklu ne yazdığını görmüyorum deyip fake üyeliğinle diğer tarayıcıdan bakabilirsin.
  • Taraftar bölümünde yıllardır memnuniyetsizlik var. 11 yıldır foruma üyeyim her sene düzenli böyle başlıklar açılıyor taraftar bölümünde. Sadece Galatasaraylılar için de değil kimse memnun değil. Adı üstünde Taraftar bölümü olunca tarafsız bir admin bulmak çok zorlaşıyor sanırım. Çok önceleri @Am@deus vardı sanırım yanlış kişiyi etiketlemediysem. Onu severdik GS msn grubunda bile vardı.
    Konuya kattığım pek bir şey olmadı bölümde çok takılmadığım için pek yorum da yapamayacağım ama iyi nostalji oldu hala aynı konuların açıldığını görmek güzel.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.