Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (4033. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka takım olsa bu kadar ucuz sportmenlik dışı çalınmazdı. Resmen doğranıyoruz her sene aynı muhabbet. Hızlı hücumu kesmek için değil, hücumu kesmek için faul yapıyor perimetrede, sportmenlik dışı çalıyor. Bu EL'in kalan tüm maçlarında bu kadar ucuz sd fauller çıkacağını sanmıyorum.

Öte yandan maçı bitiremeyen bizimkilere de bravo demekten başka bir şey diyemiyorum. Resmen kazandık diye aptalca hücum ettiler son 2 pozisyon. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 7 Ekim 2021; 23:18:8 >
  • Bu maç üzerine konuşulacak hiçbir şey yok! Bu maç incelenmeli. Gerek hakemler gerekse de Fenerbahçe'nin oyuncuları. Göz göre göre tepsi içinde sunulan bir maçtan bahsediyoruz.

Sözün bittiği yer. Herhangi bir ayrıntıya kafa yormak gereksiz. Mide bulandırıcı bir maç!

• Ben size bir şey söyleyeyim Booker ile son dakikalar oynanmaz; faul atış sıkıntısı ve son yaptığı faul ise aptallık başka bir şey değil, son saniyede o faulü yapan adamın oyun bilgisinden ve öngörüsünden korkun. Pimi çekilmiş bomba gibi ortalıkta gezdirmenin anlamı yok son saniyelerde, daha çok maç patlatır elimizde. Gudiric ve Booker'ın yaptıkları sportmenlik dışı faul, hakeme yüklenmenin alemi yok. Çok acemice verilen bir maç, ne yapsan kaybetmezdik ama kaybetmeyi becerdiler.

• thetrooper00 kullanıcısına yanıt

Bize yapılsın bize o teknik faulleri calsınlar tamam haklısın diyelim.O fauller asla hicbir takıma calınmaz ama bugun bize calındı.

Vesely calınan 3 saniye falan tam rezillik tekrar diyorum EL in en dandik en boktan 2-3 takımından biri alacagı 7-8 mactan birini aldı hakemler sayesinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 7 Ekim 2021; 23:18:53 >
  • thetrooper00 kullanıcısına yanıt

3 ise sportmenlik dışı değil şuraya gelip olmayan basketbol bilginizle faul diyip durmayın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son çeyrek'te bi takıma 16 sayılık serbest atış veriliyorsa zaten üstüne tartışılacak bir şey yok demektir.

eskiden de doğranırdık ama en kritik maçlarda yaparlardı bunu sağolsun fenerbahçe düşmanı ali koç döneminde sıradan lig maçlarında 2-3 maça bir yeni rezaletler görür olduk. fenerbahçe önce bu vasıfsız şahıstan sonra da eurolig denen şerefsiz organizasyondan kurtulmalıdır. biz bu şerefsiz ligde her şeye rağmen 3 final 5 final four ile derince biz bıraktık ayrılıp fiba'nın yeni ligine geçerek darbeyi vurmalıyız.

• huso kullanıcısına yanıt

Şu maçı hazmedebilen fauller doğruydu vs diyen ya basketbolu bilmiyordur yada fener düşmanıdır .

• sroad kullanıcısına yanıt

ali koç'un istediği taraftar modeli :D

• Bu takım bu kadro ile mutlaka top 8 yapar , oradaki eslesmede böyle hakemler gelecek yine bunun önlemi alınmalı , almazsanız artık Fenerbahçe oyuncuların ilk tercih i olmayacak Pierre cska yerine fenerde kalmayı secmeyecek de colo düşük maaş ile kalmayı kabul etmeyecek , her maç de colo dayak yiyor cska da ortalama 10 serbest atış atan adam fenerde 5 i bulamıyor bu çok ciddi bir problem ama yönetimin bu konularda ne kadar yetersiz olduğunu ortada . O orta hakem bir daha senin maçını yonetemeyecek bunu saglayacaksin sağlayamıyorsan başkan falan olma .

• sportmenlik dışı faul tanımına bakarsak fauller doğru, ağlamaya gerek yok. ilki guduric net kolundan çekmiş, ikincisi top oyuna sokulmadan sert bir faul yapılmış.

ha, ben bu sportmenlik dışı faul olayını aşırı saçma buluyorum onu da söyleyeyim. yok kolundan hafif çekmiş de bilmemne, sakat bir hareket yapılmadığı sürece erken hücumu kesti vb diyerek sportmenlik dışı çalınması aşırı saçma ve uydurma bir olay.

fblilerin tepki vermesi gereken şey F4 ilk 5ine sahip olmalarına rağmen takımın oynadığı oyun. hızlı hücum kovalanmasa hiçbir şey üretemiyor şuanda de colo-henry-guduric gibi adamların olduğu kadro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 7 Ekim 2021; 23:37:21 >
  • hocam pozisyonların tekrarında topa müdahale olmadığı açıkça belliydi. sportmenlik dışı fauller gayet doğru ama tekrar yazdığımı okursanız görürsünüz ki bu işin standartı yok. o yüzden de böyle durumlar bazı maçlarda haksızlıklara neden oluyor.

size gözlük tavsiye ederim. ayrıca bu üslupla bence siz siyasete falan yönelin. vaktinizi basketle ya da forum köşelerinde boş yorumlarla heba etmeyin.

• Tartışmaya girmeyeceğim, uzatmayacağımda ama basketbol kuralları sürekli değişiyor arkadaşlar. Karar ağır gelebilir, kural bana göre de saçma ama kural bu, hakemlere bu gibi pozisyonlarda çalın diyorlar. Ha çalan hakem var çalmayan var orası ayrı konu. Emin olmadığınız konuda da çok fazla yorum yapmayın.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

"sportmenlik dışı faul tanımına bakarsak fauller doğru, ağlamaya gerek yok. "

Adam gibi oyunu elestir,oyuncuyu elestir neden tepki istiyorsun?"Ne demek aglamaya gerek yok demek?Ne deek aglamak?

Adamlar aptalca,sacmasapan,EL en dandik 2 takımından birine macı vermek icin elinden geleni yapmıslar.Gelmissin suraya aglamaya gerek yok diyorsun.

Ceza mı alalım senin yuzunden?Adam gibi yorum yapacaksan yap.yapmayacaksan git Efes bolumunde takımını yagla dur.

Kuralmıs ne kuralı ya?Barca ya git ust uste 2 tane teknik faul cal macı al Barca dan PAO ya ver.Yaparlar mı bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 7 Ekim 2021; 23:43:15 >

İsim gayet standart i var 3 ude alakasız sportmenlik dışı ile sen buralarda bu kafayla takılırsa daha çok ayar yersin .

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

Efes e calinsa bunlar görürdük bu lafları . Ağlama falan tam nick mesaj uyumu olmuş çok luzumsuz bir insansın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 7 Ekim 2021; 23:45:47 >
  • elonardo kullanıcısına yanıt

bunun ali koç'la ne alakası var hocam? suçu hep karşıya mı atalım. pozisyon tekrarlarını izlemediniz mi? geçen sene vesely cska maçında yine çocuk gibi küstüm oynamıyorum yaparken de onu mu savunuyordunuz?

hakemler elbette zaman zaman taraflı kararlar alabiliyorlar, kimi zaman bilerek kimi zaman hatayla ama bu durumda yönetim ses çıkarmıyorsa ve takımda da hata varsa bizlik bir durum yok. burada istediğimiz kadar atıp tutalım ne olacak yani? geçen sezonlarda euroleague arka arkaya özür dilerken ne oldu? yönetim düzgünce ses çıkarttı mı da suçlusu biz olduk?

obradovic zamanında bile hatalar vardı, şimdi daha fazla olması daha muhtemel elbette.

bu maç özelinde ise momentumu bir türlü koruyamadık. kısa seriler halinde geçti ve maçın sonundaki faul kararları da gayet doğru. maç içindeki hatalı kararlar hakkında yorum yapmıyorum sadece son dakikaları söylüyorum ve hala arkasındayım.

önce melih ve barthel bu takımda hala niye süre alıyor onu sorgulamak gerek. şehmuz öyle bi girdi çıktı hata yapacak süreyi bile bulamadı maç içinde düşünün ne kadar süre alabilmiş. oysa ki melih ve barthel gibi iki kazmanın hata yapacağı %100 belliyken, shayok tüm maç eksi yazarken ısrarla oynatılmaları hakemlerin kararı elbette.

bu arada bu djordevic özelinde değil. bunu nedense tüm koçlar zaman zaman yapıyorlar. obradovic de sloukas'a az izin vermedi maçları satsın diye.

Kararlar dogru falan diyorsunuz da bu kararlar sadece FB Beko ya ozel bunu gormek mi istemiyorsunuz?

Balmorro diye bir tane tip geldi Vesely kasti olarak sakatladı,Saras ın panzerleri De Colo,Guduric,Vesely ve Pierre direkt sakatlamaya oynadı.Ne calındı?Balmorro denen tip yuzunden sezonu kapattık.

Baktılar takımlar FB Beko lu oyuncuları dovmek serbest CSKA da bunu yaptı direkt De Colo yu sakatlamaya oynadılar.Hackett denen tip adamı sahada katletti.

Bugun o cok dogru dediginiz faulleri Real,CSKA,Barca ya calarlar mıydı?Aynı hakemler aynı pozsiyonlar?Calınmayacagını siz de biliyorsunuz.

Vesely alakasız 3 saniye calıyor.Adam pota icindeki topu cıkarıyor basket vermiyor.Melih in cembere doundugu an calıyorlar,Pierre oyle...

2.9 saniye var nedovic denen artist direkt Booker ustune gidiyor cart kasti, ondan once Guduric e cart kasti sonra 3 luk, bunu diger takımlara da calarlardı yada biizm lehimize calarlardı diyorsanız hic konusmayalım.

Yonetim ve tavır olarak CSKA serisinde bizi katlettiler orada ettiler yetmedi Atasehir de ettiler.Farklı dusunuyor musunuz?

FB Beko dediign takım EL en cok seyircisi olan, En cok F4 bileti alan taraftara sahip takımı ama sen bu takımı hep katletmeye calısıyorsun.

Basta Luigi Monica ile birlikte bugun İspanyol Bashakem ve 2 yardımcısı FB yi katletti.

Bizim hataları konusuruz,macı kazansak da konusurduk.Ama mac katledildi.hakemler cok dogru karar verdi bize gelince vermezlerdi ama...

• huso kullanıcısına yanıt

hocam hakem kararlarına doğru demedim üstteki mesajımı tekrar okumanızı tavsiye ederim. burada sorun yönetimin buna tepki göstermemesi.

benim doğru dediğim kararlar ise bu akşamki maçtaki son dakikalarda çalınan sportmentlik dışı fauller. tekrarlarını izledim ve bence doğru. dediğim gibi normalde bunları bir çalıp bir çalmıyorlar. arka arkaya çaldıkları zaman da art niyet arıyoruz haklı olarak.

real, cska, barca'ya çalmamalarını sağlayan şey ne ise (lobicilik, saygın bir koç, para vs.) bunlardan bize de lazım. ben de onu diyorum. ayrıca sadece bize özel değil. şampiyon olduğumuz seneydi galiba khimki'yi cska serisinde acayip doğramışlardı daha dün gibi aklımda. bunlar hep euroleague'in genel sorunları, takım olarak buna kimse ses çıkarmıyorsa sorun yönetimdedir. adamlar arka arkaya özür dilediler sonuçta noldu? yine üstüne yatmadılar mı bu işin? ki o sezon obradovic vardı ve bütçe küçülmeye gitmemişti daha.

booker pozisyonu çift yönlü, bence buna hatalı karar diyebiliriz evet ama biraz ortada çünkü booker kolunu çok fazla açıyor. tepkisiz kalabilse hücum faul yaptırabilirmiş.

geçen sezonki cska maçlarında ise sertlik konusuna katılıyorum ama hakemler ne yaparsa yapsın avrupa'da en çok kazanan oyunculardan birisin ve yıllarca bu takımda oynamışsın artık bir aidiyetin vs varken çocuk gibi küsüp gitmek nedir yani bunu anlayamıyorum ben. profesyonellik bekliyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 8 Ekim 2021; 0:6:0 >
  • Bu hakemler obra olsaydı böyle ucuz faullere gitmezlerdi kimse kusura bakma bu hoca dan bi cacık olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @linqs senin anladığın dilden cevap verdim ama okuduğunu bile anlayamayacak bir zavallı olduğun için hala anlamsız yanıtlar veriyorsun. karşımda olsan da bir halt yapamazsın. atıp tutma boşuna. saygısız olana hak etmediği saygıyı göstermeye devam edecek halim yok herhalde. tam bir fanatiksin, beyni saplantılı düşüncelerle doldurmuşsun umarım bir gün hatanı fark edersin çok geç olmadan.

• 
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.