Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.178.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56045605560656075608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ruhsuzlar sene başından beri böyleydi zaten neye şaşırdınız ki? İki sene önce Kadıköy'de BJK'ye diz çöken Caner'den,2016'nın devre arasında BJK ile anlaşan Gökhan'dan, GS eskisi Sinan'dan, takımı gram sallamayan ve kariyerini bitirmeye gelen Mesut'tan, ununu elemiş eleğini asmış Cisse'den, Sosa'dan, Gustavo'lardan falan mı medet ummuştunuz? Kusura bakmayın ama epey yanılmışsınız. Caner Erol dönemi takımı resmen sabote eden 1 numaralı adamdı ne oldu da bu kadar değere bindi ki zaten? Emre geldi 3 hafta sonra Caner'i unuttu millet.

En güzelini taa haftalar önce Kara Mithat yazmıştı galiba. Siz ne yazıyorsunuz ki burada İrfan, Mert Hakan, Mesut falan tatil yerlerini araştıyordur diye hatırlayamadığım bir yenilgi sonrası. O hesap yani. Dün şampiyonluk maçında takımı tek sahiplenen isim haftalarca itip kakılan Valencia'ydı. Biz hala yerlilerden falan medet umalım.

Bu takım bu ruhsuz hale aşama aşama geldi. Her sene daha da ruhsuzlaştı, her sene değerlerinden daha da uzaklaştı. Her sene kadroyu baştan aşağı yenileyip saçma sapan teknik heyetlerle sezona başlayıp sanki Ronaldo - Messi - Guardiola üçlüsünü getirmişcesine Ekim ayında şampiyonluk naraları attı. Yöneticisi, başkanı daha Ocak - Şubat ayında şampiyon biziz gibi saçma sapan demeçler verdi medyaya. En bombası da evinde GS'ye yenildiğin akşam şampiyonluğumuzun habercisi bu mağlubiyet demesiydi. Bundan daha loser bir cümle hatırlamıyorum herhangi bir kulüp başkanından.

Ben bu sonucu gayet net beklediğim için pek üzülmedim. Hani olur ya güzel bir film beklersiniz ama çoğu spoileri yemişsinizdir heyecanınız birden 0'a düşer, benimki de o hesaptı yani. Ben bu filmi daha önce seyrettim maalesef. Seyretmesem de bütün spoilerlerini yedim.

Adamlar daha Haziran 2020'de sırtında forma olan adamı takımın başına hoca yaptı şampiyonluk yarışında. Elin Avrupalıları tam salak zaten Zidane'ı, Gerrard'ı,Xavi'yi kaç sene sonra getiriyor takımlarının başına. Tek akıllı biziz. Pirlo bile batırdı Juve'de daha en yakın örnek size. Teknik heyete ne kadar futbolcu eskisi iş bilmez adam varsa getirdiler. 114 yıllık kulüp stajyerlerin, kaşarlanmış futbolcuların elinde oyuncak oldu.

Siz ne beklemiştiniz ki mucize mi?

Kendi evinde 25 puan kaybetmiş, bir tane derbi bile kazanamamış. Bırak kupa kazanmayı derbi kazanma alışkanlığını bile yitirmiş kulübün şampiyon olması için 3-5 tane mucize lazım ohoo.

Ben sezon ortasında da dedim. Bu yönetimle bu iş zor maalesef. Fenerbahçe'nin tek ihtiyacı olan şey kendini 1 yıl nadasa bırakıp önce kendisini ve kafa yapısını toparlamasıdır. Her sene şampiyonluk parolasıyla 15-20 tane transferle yola çıkamazsınız. Olmuyor işte anasını satayım 8 sene oldu yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 12 Mayıs 2021; 23:18:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Bu ruhsuzlar sene başından beri böyleydi zaten neye şaşırdınız ki? İki sene önce Kadıköy'de BJK'ye diz çöken Caner'den,2016'nın devre arasında BJK ile anlaşan Gökhan'dan, GS eskisi Sinan'dan, takımı gram sallamayan ve kariyerini bitirmeye gelen Mesut'tan, ununu elemiş eleğini asmış Cisse'den, Sosa'dan, Gustavo'lardan falan mı medet ummuştunuz? Kusura bakmayın ama epey yanılmışsınız. Caner Erol dönemi takımı resmen sabote eden 1 numaralı adamdı ne oldu da bu kadar değere bindi ki zaten? Emre geldi 3 hafta sonra Caner'i unuttu millet.

En güzelini taa haftalar önce Kara Mithat yazmıştı galiba. Siz ne yazıyorsunuz ki burada İrfan, Mert Hakan, Mesut falan tatil yerlerini araştıyordur diye hatırlayamadığım bir yenilgi sonrası. O hesap yani. Dün şampiyonluk maçında takımı tek sahiplenen isim haftalarca itip kakılan Valencia'ydı. Biz hala yerlilerden falan medet umalım.

Bu takım bu ruhsuz hale aşama aşama geldi. Her sene daha da ruhsuzlaştı, her sene değerlerinden daha da uzaklaştı. Her sene kadroyu baştan aşağı yenileyip saçma sapan teknik heyetlerle sezona başlayıp sanki Ronaldo - Messi - Guardiola üçlüsünü getirmişcesine Ekim ayında şampiyonluk naraları attı. Yöneticisi, başkanı daha Ocak - Şubat ayında şampiyon biziz gibi saçma sapan demeçler verdi medyaya. En bombası da evinde GS'ye yenildiğin akşam şampiyonluğumuzun habercisi bu mağlubiyet demesiydi. Bundan daha loser bir cümle hatırlamıyorum herhangi bir kulüp başkanından.

Ben bu sonucu gayet net beklediğim için pek üzülmedim. Hani olur ya güzel bir film beklersiniz ama çoğu spoileri yemişsinizdir heyecanınız birden 0'a düşer, benimki de o hesaptı yani. Ben bu filmi daha önce seyrettim maalesef. Seyretmesem de bütün spoilerlerini yedim.

Adamlar daha Haziran 2020'de sırtında forma olan adamı takımın başına hoca yaptı şampiyonluk yarışında. Elin Avrupalıları tam salak zaten Zidane'ı, Gerrard'ı,Xavi'yi kaç sene sonra getiriyor takımlarının başına. Tek akıllı biziz. Pirlo bile batırdı Juve'de daha en yakın örnek size. Teknik heyete ne kadar futbolcu eskisi iş bilmez adam varsa getirdiler. 114 yıllık kulüp stajyerlerin, kaşarlanmış futbolcuların elinde oyuncak oldu.

Siz ne beklemiştiniz ki mucize mi?

Kendi evinde 25 puan kaybetmiş, bir tane derbi bile kazanamamış. Bırak kupa kazanmayı derbi kazanma alışkanlığını bile yitirmiş kulübün şampiyon olması için 3-5 tane mucize lazım ohoo.

Ben sezon ortasında da dedim. Bu yönetimle bu iş zor maalesef. Fenerbahçe'nin tek ihtiyacı olan şey kendini 1 yıl nadasa bırakıp önce kendisini ve kafa yapısını toparlamasıdır. Her sene şampiyonluk parolasıyla 15-20 tane transferle yola çıkamazsınız. Olmuyor işte anasını satayım 8 sene oldu yahu.

Sonsuz artılıyorum seni ama boşver bizim gibi düşünenler gizli gsli veya bjkli oluyor. Daha düne kadar can hıraş övüyorlardı stajyerleri şimdi ortada yoklar.

• Her sene kadroyu baştan aşağı yenileyip saçma sapan teknik heyetlerle sezona başlayıp sanki Ronaldo - Messi - Guardiola üçlüsünü getirmişcesine Ekim ayında şampiyonluk naraları attı. Yöneticisi, başkanı daha Ocak - Şubat ayında şampiyon biziz gibi saçma sapan demeçler verdi medyaya.

• Gerçekçi transfer listelerinizi yazarmısınız dostlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Gerçekçi transfer listelerinizi yazarmısınız dostlar

dorukhan

fatih kuruçuk

yuma suzuki

vedat (kiralık)

visca

olursa aboubakar

• Bu Mesut sonbahardaki yapraklar gibi sallanıyor oynarken kendi kendine düşecek nerdeyse perhizde mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konferans ligine gidip konferansın ilk şampiyonu olmaya bakmak lazım

• Sivasspor maçındaki röportajda bir şey dikkatimi çekti: Emre şöyle bir cümle kurdu: Yıllardır aynı oyunu oynattığı bir hocaları var. Aşağılamaya bak kurduğu cümleye bak sanki 3.lig takımını çalıştıran hocadan bahsediyor. Üsluba bak. Çıkıp Rıza hoca bize iyi çalışmış olmadı dese kimse bir şey demeyecek. Ha ayrıca madem yıllardır aynı oyunu oynuyor ona göre önlem alsaydın o zaman. Takıma bir sürü komisyon transferlerini, bastonlu dedeleri, kankalarını toplamak kolaydı. Ne güzel kenardan da faul yok faul yok diye bağırıyordun sahaya birden inince işin öyle olmadığını anladın. Fenerbahçe stajyerler ve abicilerin kulübü olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 12 Mayıs 2021; 23:5:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimergin

Malatya , Galatasaray’ı yenebilir. Göztepe de Kartal’ı avlayabilir. Güvenin bana....
    2021 Birleşmiş milletler iyi niyet elçisi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice Platypus

Sivasspor maçındaki röportajda bir şey dikkatimi çekti: Emre şöyle bir cümle kurdu: Yıllardır aynı oyunu oynattığı bir hocaları var. Aşağılamaya bak kurduğu cümleye bak sanki 3.lig takımını çalıştıran hocadan bahsediyor. Üsluba bak. Çıkıp Rıza hoca bize iyi çalışmış olmadı dese kimse bir şey demeyecek. Ha ayrıca madem yıllardır aynı oyunu oynuyor ona göre önlem alsaydın o zaman. Takıma bir sürü komisyon transferlerini, bastonlu dedeleri, kankalarını toplamak kolaydı. Ne güzel kenardan da faul yok faul yok diye bağırıyordun sahaya birden inince işin öyle olmadığını anladın. Fenerbahçe stajyerler ve abicilerin kulübü olamaz.

Emre bence Sivas ı övmüş,yani sistemi oturmuş demek istedi diye anladım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice Platypus

Sivasspor maçındaki röportajda bir şey dikkatimi çekti: Emre şöyle bir cümle kurdu: Yıllardır aynı oyunu oynattığı bir hocaları var. Aşağılamaya bak kurduğu cümleye bak sanki 3.lig takımını çalıştıran hocadan bahsediyor. Üsluba bak. Çıkıp Rıza hoca bize iyi çalışmış olmadı dese kimse bir şey demeyecek. Ha ayrıca madem yıllardır aynı oyunu oynuyor ona göre önlem alsaydın o zaman. Takıma bir sürü komisyon transferlerini, bastonlu dedeleri, kankalarını toplamak kolaydı. Ne güzel kenardan da faul yok faul yok diye bağırıyordun sahaya birden inince işin öyle olmadığını anladın. Fenerbahçe stajyerler ve abicilerin kulübü olamaz.
    Adam aldırdığı oyuncuları kendi bile beğenmeyip, oynatmıyor bizimkiler de iyi kadro kötü hoca masalları okuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kargı K kullanıcısına yanıt
    Oruç tuttu belkide

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • castraelectro kullanıcısına yanıt

Bu Dirar ile kaç senelik sözleşme imzaladılar yahu? 10 senelik filan mı?

• İnşallah sezona Emre ile başlama gafletine düşmeyiz

• 5 yıllık imzalandı ama çıksa oynasa GG den daha fazla katkı sağlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castraelectro -- 13 Mayıs 2021; 1:19:20 >
  • aykut bey bu kazmaya 4.5 milyon euro bonservis ödetti. halı sahaya bile çağırmam.

• 
Sayfa: önceki 56045605560656075608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.