Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56035604560556065607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selimergin

Malatya , Galatasaray’ı yenebilir. Göztepe de Kartal’ı avlayabilir. Güvenin bana....

Peki biz pastırmayı yiyebilir miyizFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsunYanalFanboi -- 12 Mayıs 2021; 22:30:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala istifa etmedi mi bu ar damarı çatlamışlar? İnsanda azıcık haysiyet şeref olur. 3 sene başarı yok hoca diye erolu sportif direktör olarakta sözde kulübün evladı emreyi getiriyorsun yanlarınada kör topal başarısı olmayan adamları dolduruyorsun ve yine başarı sağlayamıyorsun. Şu taraftarın emeğine vefasına yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Vay arkadaş 36 yaşındaki ruben amorim teknik direktör olarak 19 yıl sonra lizbon'u şampiyon yapmış... Milletteki şansa bak bir de bize bak.

Şans değil adam baya bir başarmış. Gayet esnek, üçlü, beşli hepsini oynatmış bize de böyle bir hoca lazım işte.

Taraftar fm gibi tek taktikle başarı geleceğini sanıyor ama durum öyle değil, yeri geldiğinde hücum etmesini yeri geldiğinde de savunma yapmasını bilmen lazım, kontrayı bilmen lazım. Bunları yaparken de birinden biri eksik olmayacak, biz hücum yaparken defansı, defans yaparken hücumu unutuyoruz. Bu ikisini harmanlayacaksın.

• Dün ki "mücadeleden" sonra şampiyonluk gelse de gram sevinmem

• beşiktaş ve gs yenilsin. yine kazancağimiz garanti değil Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Fenerbahçe lig üçüncüsü / Antalyaspor kupa şampiyonu
    KATILACAĞI KUPA: UEFA Konferans Ligi 3. Turu
    • Başlangıç Tarihi: 5-12 Ağustos 2021

Fenerbahçe lig üçüncüsü / Beşiktaş kupa şampiyonu
    KATILACAĞI KUPA: UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu
    • Başlangıç Tarihi: 19-26 Ağustos 2021

İnşallah Beşiktaş kazanır bari diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Aslında o dizaynlar ve çifte standartlardı bizim kaderimizi son iki maça bağlı tutan. Ama bu durumda "ya başkan her şeyi yaptı ama hakemler :sss" diyemeyiz çünkü başkanın kendi pısırıklığı yüzünden o fırsatı buldular zaten. Tüm sezon tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi penaltı vermeyip, gol saymayıp taç verip ya da üstünlüğü aldığımız maçlarda karşı tarafa kart gösterip fakir tesellisi verdiler bize. Karşı taraf her karaktersizliği göze alıp her yolu deniyorsa bizim başkanımız o seviyeye inemiyorsa orada durmasının bir anlamı yok. Eğer para fedakarlıksa ona vız gelir tırıs gider. Asıl fedakarlık karizmasının çizilmesini göze alması her yolu mübah görmesi. Onu yapamıyorsa demek ki para dışında fedakarlık yapacağı bir alan yok demektir. Verdiği para da heba olup gidiyor zaten sportif başarısızlıktan.

Ben hakem diye konuşmaktan sıkıldım, hakem hataları oluyor mu? Oluyor, puan da kaybettik mi? Kaybettik. E yönetim ne yaptı? Kuru sıkı başka bir şey değil.

2 Maçın var, her şeyden bağımsız 2 maç, kazan şampiyonsun olamasan bile şereflice bitir şu ligi, son iki maçı kazan olmazsa olmuyor deriz sorun değil benim için ama rezil bir oyun görüyoruz. Bu maçlardan sonra hakem demek kötü, bize yakışmıyor.

• Aklıma geldikçe sinirleniyorum, Sivası yensen yılların şampiyonluk hasreti bitecek 4. yıldızı takacaksın şampiyonlar ligi prestij hepsi geri gelecek.

Ama bizim gevşek ruhsuz futbolcular anca makara yapsın. Ali Koç u zaten takan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ben hakem diye konuşmaktan sıkıldım, hakem hataları oluyor mu? Oluyor, puan da kaybettik mi? Kaybettik. E yönetim ne yaptı? Kuru sıkı başka bir şey değil.

2 Maçın var, her şeyden bağımsız 2 maç, kazan şampiyonsun olamasan bile şereflice bitir şu ligi, son iki maçı kazan olmazsa olmuyor deriz sorun değil benim için ama rezil bir oyun görüyoruz. Bu maçlardan sonra hakem demek kötü, bize yakışmıyor.

Alıntıları Göster

Hocam hakemler her yıl Fenerbahçeyi dogruyor son sampiyon oldugumuz yılda da bictiler fakat çatır çatır oynuyordu takim onune gelene dosuyordu, hakem bile etkili olamiyordu, sen Sivas macina adam gibi hazirlansan motive etsen adamlari hakemi de yensen suan hic birimiz bunlari konusmuyorduk, emre volkan kim allah askina koca bir kulubu emre ve volkana emanet etmek amatorluk baska birsey degil

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

ZUAHAHAHAHAHÇABUK GÜNAH KEÇİSİ BULUN ÇABUK. TİSSERAND NASIL YAPARSIN BUNU ??? TAKIM 5-0 ÖNDEYDİ!!!!

• dark_guest kullanıcısına yanıt

Dün kazansaydık herkese gereken cevabı verecektik. Dün kazansaydık uyuyan dev uyanacaktı. Eski günlere kapımız tekrar açılacaktı. Sorun şu ki buna inanan sadece bizlermişiz. Zira sahadakilerin hiçbir şeyden haberi yoktu. Futbol oynamaktan bile

• Final takımı olmayı bilmiyor bizim kulup bu inanc yok, sivas macinda 2.lik icin oynadilar fakat 2.lik bile hayal su dakikadan sonra Kayseri mutlak puan icin oynayacak emin olun kuduz kopek gibi saldirarakk oynayacak dusme potasinda adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dark_guest

Hocam hakemler her yıl Fenerbahçeyi dogruyor son sampiyon oldugumuz yılda da bictiler fakat çatır çatır oynuyordu takim onune gelene dosuyordu, hakem bile etkili olamiyordu, sen Sivas macina adam gibi hazirlansan motive etsen adamlari hakemi de yensen suan hic birimiz bunlari konusmuyorduk, emre volkan kim allah askina koca bir kulubu emre ve volkana emanet etmek amatorluk baska birsey degil

Alıntıları Göster

Hakemi de yeneceksin demiyorum, yap mücadeleni ama mücadele yok bir şey yok haksızlığa karşı hiçbir şey yapılmıyor, anca cılız açıklamalar onu da kimse şeyine takmıyor.

Takım bir bok oynamıyor, hırs yok, son iki maçın belki şampiyonsun teknik direktörün sezonun en iyi 3 adamını çıkartıyor, vallahi yoruldum ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Dün kazansaydık herkese gereken cevabı verecektik. Dün kazansaydık uyuyan dev uyanacaktı. Eski günlere kapımız tekrar açılacaktı. Sorun şu ki buna inanan sadece bizlermişiz. Zira sahadakilerin hiçbir şeyden haberi yoktu. Futbol oynamaktan bile

her yıl lig sonu biri cikip sorumluluk benim deyip konuyu kapatiyor bizimle alay ediyorlar, ne yani bu sene de emreye mi feda olsun sampiyonluk, gs camiasina bak basarisizsan gidersin baskanlarini istemiyor adamlar, tamam hangi konularda basarisizlik tabi tartisilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hakemi de yeneceksin demiyorum, yap mücadeleni ama mücadele yok bir şey yok haksızlığa karşı hiçbir şey yapılmıyor, anca cılız açıklamalar onu da kimse şeyine takmıyor.

Takım bir bok oynamıyor, hırs yok, son iki maçın belki şampiyonsun teknik direktörün sezonun en iyi 3 adamını çıkartıyor, vallahi yoruldum ya.

Alıntıları Göster

Hakemlik sadece bir pozisyon vardi ama ona bel baglamak kotu futbolun ustunu ortmek cok sacma

• 
Sayfa: önceki 56035604560556065607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.