Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56025603560456055606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yattarali

Bu sezon hiç bir bjkliye lac yetistirmedim ama gslilere hep cevabini verdim. Bu ligi dizayn edenler gsyi hep şampiyonluğa oynatıyor. Bu sezon fbye cizilen cizgilerle gsye cizilen, fbnin verilmeyen penaltilari golleriyle gsye yapilan peskesler her şeyi özetliyor. Hakemle yapamadiklari zaman otobüs kursunluyorlar. Bu yüzden gsnin şampiyon olmasi imkansız değil hiç bir zaman. Muğdatlar bitmez bu ligde

Ne dizaynı ya? Dün çıkıp yenseydiniz şampiyondunuzFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi evinde 1500 tane maç kaybetmişsin ama bir maç kazansan hepsi unutulacak, imkansızı başaracaksın defalarca koptuğun şampiyonluk yarışını bitireceksin evinde Sivas'ı yensen ama sen varlık gösteremeyip yeniliyorsun, son 3 haftada 6 puan geriden gelip seni geçiyor bir takım liderle puanı eşitliyor.

Sence dizayn etsek böyle mi dizayn ederdik xD

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Ne dizaynı ya? Dün çıkıp yenseydiniz şampiyondunuz 

Alıntıları Göster
    Dizayndı, hakem hatasıydı konuşur dururuz da Fenerbahçe son iki maçı kazansaydı şampiyondu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara kadıköy cehennemi vardı noldu o iş

• Ne alaka 2-3 hafta önce herkes dalga geçiyordu Galatasaray'la.Adamlar "winner" lıklarını konuşturup son hafta potaya girdiler.Bizim ezildiğimiz Jimnastik Kulübü'ne şov yaptılar.Biraz objektif olun.

Emre, Ali Koç giderse ; evlatçılık, amatörlük biterse ; camiadan Fatih Terim çıkarma fetişinden kurtularsak ancak düzeliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 12 Mayıs 2021; 21:17:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Ne dizaynı ya? Dün çıkıp yenseydiniz şampiyondunuz 

Alıntıları Göster

2 maci da yenmenin garantisi yok. Ona bakarsan sezonda bitun maçlarını yenaen sampiyonsun. Ben her hafta hakemi yenmek zorundayim sen ayni durumda ol madem dizayn yok. 1 gun arayla bize cizilen ofsayt cizgisiyle gsye cizilen arasında fark varsa bu dizayndir. 70 küsur macta 2 penalti atan fbye karşı bir sezonda 19 penalti atan gs varken, 3 temmuz, 12 mayis, otobüs kurşunlama varken kimse dizayn yok diyemez

• Traş rakipleri bile balla şansla yendik, referans olacak bi maçta oyunu ve sistemi olan bi takıma karşı ne yapacağını merek ediyordum
    Önce .. tı sonra sıvadı.
    Ben dün gördüm emrenin td kapasitesini.
    Burası fenerbahçe asistan yetiştirme yurdu değil..
    Bunu başkan görmezse daha çok fiyasko yaşarız

• Vay arkadaş 36 yaşındaki ruben amorim teknik direktör olarak 19 yıl sonra lizbon'u şampiyon yapmış... Milletteki şansa bak bir de bize bak.

• Malatya , Galatasaray’ı yenebilir. Göztepe de Kartal’ı avlayabilir. Güvenin bana....

• Aslında o dizaynlar ve çifte standartlardı bizim kaderimizi son iki maça bağlı tutan. Ama bu durumda "ya başkan her şeyi yaptı ama hakemler :sss" diyemeyiz çünkü başkanın kendi pısırıklığı yüzünden o fırsatı buldular zaten. Tüm sezon tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi penaltı vermeyip, gol saymayıp taç verip ya da üstünlüğü aldığımız maçlarda karşı tarafa kart gösterip fakir tesellisi verdiler bize. Karşı taraf her karaktersizliği göze alıp her yolu deniyorsa bizim başkanımız o seviyeye inemiyorsa orada durmasının bir anlamı yok. Eğer para fedakarlıksa ona vız gelir tırıs gider. Asıl fedakarlık karizmasının çizilmesini göze alması her yolu mübah görmesi. Onu yapamıyorsa demek ki para dışında fedakarlık yapacağı bir alan yok demektir. Verdiği para da heba olup gidiyor zaten sportif başarısızlıktan.

• selimergin S kullanıcısına yanıt

Kuantum fizikçisi gibi konuştun

• Gelen yabancı ne kadar kariyerli olursa olsun şu ekonomik şartlarda

Emre ile yola devam edilmeli başka çare yok. Bence yabancı gelirse seneye de şampiyon olamayız.

Yabancı gelecek istediği adam alınamayacak büyük ihtimalle sonrası malum benim istediğim adam alınmadı bla bla

• quote:

Orijinalden alıntı: kargı

Kuantum fizikçisi gibi konuştun

Teşekkürler, Yücel ataç sezon başında Fener şampiyon diyordu. Kendisi 2017 gs şampiyonunu ve gol kralını bilmişti. Falcılık değil bilimsel yapıyor.

• O değil de mağlubiyetlerden sonra medyada Fenerbahçe 5 yıldız haberleri vardı, federasyon onaylamış filan.

Galibiyetler gelince haberler de kesildi. Bir kaç güne yine çıkar TV ye.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimergin

Malatya , Galatasaray’ı yenebilir. Göztepe de Kartal’ı avlayabilir. Güvenin bana....

dünyanın en kısa fıkrası

• Emre Ali Koç’un görevi ona zorla tebliğ etmesiyle hocalığın öyle kenardan faul yok faul yok diye böğürmek olmadığını anlamıştır. Sivasspor maçında net bir biçimde sırf hizipçiliği ve kankacılığından dolayı kariyeri daha başlamadan bitti. Olan yine biz cefakar taraftara olur ne de olsa Ali Koç ihaleyi Emreye yıkarak aradan sıyrılır.
  • Bizim şampiyonluğu alamamamızın birinci nedeni “gol atamayan santraforlar” takımı olmamız. Bunun sorumlusu da o transferleri yapanlar kim ise odur. !!

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

N'olacak, artık bize cehennem oldu.

• 
Sayfa: önceki 56025603560456055606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.