Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44074408440944104411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Tam şaklabana çevirdiler kulubu. Bugün Resmi siteden yapılan açıklamaya bak insan utanır be. Yine taraftarı gerizekalı yerine koyan gündem değiştirmeye yönelik algıcı Ali Koç açıklaması. Dün adamların net penaltısı verilmedi (Altay'ın çekmesi) diğer pozisyonları bana göre penaltı değil ama tartışılır çıkıp bi de hakem algısı kasıyorlar. Olmayan penaltıyı işgüzar hakem çalmış var da iptal etmiş. Ha 9sn ha 99sn bize ne. O penaltı olmayan kahpe penaltı pozisyonu ile kazanacaksak 23 tane topçu niye alındı.

Top oynama, algı kas, Erol hocayı koru sözümona böyle açıklamalar yap. Bunlar kulup değil kahvehane işletemez. Maç izleyelim diye ekran başına geçiyorum, futbol yok başarı yok, maç sonrası bu sefer ne rezil açıklama yapacaklar diye bekliyorum.

Ali Koç büyük fiyaskosun birader. Böyle devam et sen daha çok taraftar kaybedersin. Sonra da beni satmayın diye tribünlerde veryansın edersin. Senden büyük Fenerbahçe var. Bunu Aziz'e de söyledik yıllarca. Ve bizler de Fenerbahçeliyiz..!

su aciklmayi bu konunun ilk sayfasina sabitleyin.

50 tane cop transfer edebilmek ozel ugras ister bence odul verilmeli. biz galatasarlilar artik fenerbahce nin duzelmesini ama futbol yonunden duzelmesini tayyip yancisi ridvan emre gibilerin futboldan cekilmesini istiyoruz. koskoca fenerbahcenin resmi aciklamasi hakem vara kac saniye bakti. oturup brde saymislar o rezil olmayan uydurma penalti icin.

ali kocun rezaletleri benim gibi bir galatasarayli icin bile komedinin onune gecti. trajedi oldu.

mesaj atan arkadasi tebrik ederim.

• eyyyy Ali Koç aklın varsa seçimde aday olma yoksa feci madara ederler ağzını açmadan kürsüden inersin.

Sen maddi olarak misyonunu tamamladın ya futbol bölümü için aklı başında işin ehli birini getir koy sen maddi konularla uğraş yada kulübe getirdiğin geçmişte de işe yaramayan papazları al holdinge geri dön.

GErçek zamanlı FM oynamak için mi kulübe başkan oldun? Onu da güzel oynayamadın sen kur laptopuna Fm yi orada takıl bu taraf sana göre değil.

(zamanın da başkan olmanı çok isteyen bir Fenerbahçe taraftarı)

• burda hala teknik taktik iyi oyun kötü oyun erol bulut emre falan tartışan renkdaşlar var beyler bu kadar saf olamazsınız olanları görmüyormusunuz siz ? 2 gün önce genç bir hakem çıktı adaletli bi şekilde çatır çatır maç yönetti fakat sırf gs yenildi diye 2 maç verilmesi gereken kırmızı karta 1 maç verip o hakeme maç vermediler.

şuan bizim yönetimin kıyameti koparması lazım tff nin komple istifa etmesi lazım bu ortamda hala nasıl teknik taktik veya sahada oynanan futbolu konuşuyosunuz ? sahadaki rakiplerden önce bizim saha dışındaki gs lobisini alt etmemiz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 5 Mart 2021; 22:7:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Muhattap olmak istemiyorum....Allah gönlüne göre versin....

• Takım resmen birilerinin ekmek kapısı olmuş..

Kim ne kadar nasiplenirse, soran yok eden yok nasılsa..

Hem yönetim hem eski kadro gitmedikce adam olmaz.
  • Anadolu takımları 3 küçükler kadar ağlamıyor.

Ligin 1. si , ligin 21. takımına yeniliyor, suçlu hakem oluyor.

gs, bjk, fb bunlar uyduruk takımlar, hakemler değil, yaptıkları hatalarla kendi kendilerini saf dışı bırakırlar, düşmana gerek yok.

futbolcusu, hocası, sağlık ekibi, başkanı, sportif direktörü ile acizliğin simgeleridir.

Başarısızlığın nedeni ise her zaman hakemdir, elbette hakem hatası da olacak, art niyet de olacak ama sen büyük takım isen bir gol daha atıp yeneceksin.

Erol yönetiminde başarılı geçen bir ilk 45 gören oldu mu? Adam anlamıyor sanırım, 2. devrede ezbere, yalan yanlış değişiklikler yapıyor.

Taraftar artık kan ağlıyor, adamlar utanmadan hakem diyor.

Tisserand, Lemos, Mesut, Erol, Caner, Ozan, Emre, Selçuk, Samatta, Cisse, Thiam, Valencia vs vs vs

3 yılda 60-70 adam almışsın Altay, Atilla, İrfan, Gustavo, Pelkas dışında iyi adamın yok, omurga yok takımda.

Gelmişler, hakemler, yapılar filan diyorlar.

Resmen Rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 5 Mart 2021; 22:51:31 >

• Dünden beri kendimde değilim maçın özetini tekrar izlemedim penaltıyı neden vermedi hakem anlayamadım bir türlü
  • Anadolu takımlarıyla aralarındaki güç farkı kapandıkça daha çok ağlar bizim kendine 4 büyük diyen leşler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Benim asıl merak ettiğim bu ermanı kim yemliyor?
  • Antalya' dan Gökdeniz' i alsak iyi olur.

• fbyram kullanıcısına yanıt
    Tisserandı hala 11e yazmayın gözünüzü seveyim. Yapmayın bunu bize.
  • Erol Bulut ne iş yapacak acaba bu takımda, en son rakip kalabalık savunma yapıyor diye şikayet ediyordu?

Kenardan izliyor elinde kahvesi eksik.

• Dün çok sinirlendim çokkkk. Yazacağım çok şey var ama nafile. Önümüzde ki maça şu kadro ile çıkalım ;

Not : Gustavo tam hazır olduğunda Sosa yerine o oynar.

Şimdi bana bu kadro ile çok gol yeriz, savunma felan çöker demeyin. 4-2-3-1 çıkıyoruz görüyoruz savunmayı.. Samatta, Cissé ve Ozan'ın kadro dışı kalması lazım. Tisserand da anca yedek olur. Ferdi iyi bir hamle oyuncusu olduğunu gösterdi. Sonradan girdiği maçlarda etkili oluyor.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: deathless66

Benim asıl merak ettiğim bu ermanı kim yemliyor?

hocam onu bunu bilmem fakat adım gibi emin olduğum tek bi şey var oda bu ülkede inanılmaz bi gs lobisi var.bu lobi hakemlere inanılmaz bi şekilde baskı yapıyor ve operasyon çekiyor.halil umut melere maç verilmemesi skandal ötesi bi olaydır.direk kırmızıdan atılan adama 1 maç ceza verilmesi skandaldanda öte bi rezalettir.

böyle bi ortamda hiç bir hakem adaletli maç yönetemez.bugün beni hakem yapsalar ben bile böyle bi ortamda gs aleyhine bi karar veremem.

bu gs lobisi ülke futbolundan temizlenmeden futbol taktik teknik konuşmak bana hakkaten gülünç geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 5 Mart 2021; 23:14:1 >
  • oikidoki O kullanıcısına yanıt
    kimlerle kimler, birbirini ağırlardı? unutmuşum. ama medeni cesaretiniz için tebrikler.

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    anadolu kulüpleri ile kendince büyük olduğu düşünülen takımların aralarındaki farkın azalması beni memnun eder. kalitenin arttığı yöne doğru bir ivmeden söz ediyorum. doğru olan budur.

• 
Sayfa: önceki 44074408440944104411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.