Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4408. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44064407440844094410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene Galatasaray ile el ele verip Beşiktaş'ı şampiyon yaptık. Yazın Lemos ve Cisse yerine kasap forvet ve stoper almamız lazım. Cloud ve antrenör ekibi yerine de sağlam bir yabancı TD ve antrenör ekibi gerekiyor.

• Hakeme tepki bildirisi yayınlamışiz..

Ah başkan ve yönetim , keşke kendinize de 3 yıldir yapılan kötü transferler için bir bildiri yayinlasaniz..
  • Muhammede 1 maç ceza verilmiş ülke futbolu sirke döndü resmen...

Bu ülkedeki futbol kurumları gs yi şampiyon yapma aşkından vazgeçmediği sürece bu ülkede futbol denen bişey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener için sezonun balonu kim oldu sizce ?

• Yanlış görmediysem eğer Mesut yerde kıvranırken yanına sadece Sosa gelmişti. Büyük karakter koyuyor birkaç maçtır böyle bir oyuncuyu umarım bir daha kenara itmeyiz küstürmeyiz. Sahada olması gerekiyor. Yıllardır Fener'in ekmeğini yediği halde sahada trip atanlar gibi davranmıyor çıkıp oynuyor böyle profesyonelleri daha çok görürüz umarım.

tabi bu sosa'nın hiç yanlışı olmadığı anlamına gelmiyor ama yine de koyduğu karakter, oynadığı oyun çok anlamlı umarım bir daha kesmek gibi bi harekte girmeyiz ve pelkas sosa gustavo irfanı aynı anda oynatacağı bi formasyona döner.

• Slimaninin oyun katkısı vardı en azından bu samatta kendini unutturmaya çalışıyor sahada ben bunun kadar leş bir forvet hatırlamıyorum Fenerbahçe tarihinde.Bienvenu bile bundan iyiydi sene sonu belçikaya 3-4e satmamız lazım acil.Favorim thiam ama cisseyi samattaya bin kere tercih ederim adama en azından kaçırdığı için sövüyoruz 1 kaçırır 2 kaçırır 3.yü atar.

• Herkes bir ismi övebilir sonuçta FT dediğimiz adamın Avrupa Kupası var, bizim gitsek bile o başarıya ulaşmamız çok çok zor. Ayrıca 2 tane de İtalyan kulübü çalıştırmıştı. Cloud kelimesini başarısız olduğu için söylüyorum. Bence çok komik oluyor. Bu son maçı yenilse bir rekora daha imza atacaktı kendisi. Zaten kendisi rekorlar kırmak için gelmişti değil mi ? Evde 6 mağlubiyet belki 7-8 diye giderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 5 Mart 2021; 20:58:45 >
  • mustafa muhammede 1 maç verilmis algıları basarılı olmuş albayrağın bizim futbolculardan biri yapsa aynı hareketi en az 4 maç verirlerdi. güldür güldür tiyatrosuna tekrar hosgeldiniz. tiyatro dewam ediyo !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 5 Mart 2021; 21:0:56 >
  • halil umut melere bu hafta maç vermemişler.

bunun anlamı şu gs maçında adaletli yönetim göstermeyeceksin gs yi kollayacaksın gs yi eksik bırakmayacaksın gs nin aleyhine penaltı çalmayacaksın bunların aksini yaparda adaletli maç yönetirsen senin hakemlik kariyerini bitiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 5 Mart 2021; 21:57:16 >
  • Gsli futbolcuya 1 maç ceza verilerek şampiyon ilan edilmiştir geçmis olsun

• Bu arada Pelkasın pozisyonunda ayaga basma, penaltıdan sonra oluyor. Ayaga basma faul mudur?

Ben yolda yururken ,sen adimimi atacagim yere ayak koyarsan o faul falan degildir.

O zaman gole giden oyuncuyu durduramazsan, ayagini koy yere adam basarsa faul calsinlar.

Boyle sacma sey olabilir mi?

Sen ayagini rakibin ayagina mudahale etmek icin basar ve bozarsan tamam.

Bu arada Altay'ın cekistirdigi pizisyon penalti falan degil. Ikili mucadelelerde , sarj itme cekme hep olur.

Her mac 20 tane olur. Onun siddetine bakarsın. Adamı bozacak kadar siddetli bir cekme faul olur.

O pozisyon ayrica , kalecinin hareketini adil olmayan şekilde engellemeye giriyor yani faul.

Korner, serbest vurus kullanilirken, kalecinin onunde durup , onun topa mudahale etmesini engelleyemezsin.

Hareket daha sert olsaydi, hakem maci durdurur, VAR'dan donerdi.

Altay onu bildigi icin de yapiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 5 Mart 2021; 21:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Fener için sezonun balonu kim oldu sizce ?

Ali Koç

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

Buna birçok kişiyi ekleyebiliriz hocam

Samatta,Mert Hakan,Lemos,Tisserand

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

buyrun renktaslar idaaa dogruyla pesss !!

Usta silinmis heralde varmidir bunun baska linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Herkes bir ismi övebilir sonuçta FT dediğimiz adamın Avrupa Kupası var, bizim gitsek bile o başarıya ulaşmamız çok çok zor. Ayrıca 2 tane de İtalyan kulübü çalıştırmıştı. Cloud kelimesini başarısız olduğu için söylüyorum. Bence çok komik oluyor. Bu son maçı yenilse bir rekora daha imza atacaktı kendisi. Zaten kendisi rekorlar kırmak için gelmişti değil mi ? Evde 6 mağlubiyet belki 7-8 diye giderdi.

Türkler arasında en başarılardan birisi Fatih Terim zaten de ben onu demiyorum. Bu adam hiçbir şey oynatmadan kazansa bazılarına göre winnerlık oluyor, o oyunu başka teknik adam kazanınca oyuncuyla kazandı oluyor. Buradaki çifte standarttan, adam kayırmacılıktan bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Türkler arasında en başarılardan birisi Fatih Terim zaten de ben onu demiyorum. Bu adam hiçbir şey oynatmadan kazansa bazılarına göre winnerlık oluyor, o oyunu başka teknik adam kazanınca oyuncuyla kazandı oluyor. Buradaki çifte standarttan, adam kayırmacılıktan bahsediyorum.

Alıntıları Göster

Hoca önemli tamam da oyuncu kalitesinin hiç mi önemi yok? Öyle olsa Barcelona aptal mı mesela? Milyonlarca Euroluk transfer yapacağına bütün parayı hocaya gömer. Ft Avrupa Kupasını aldığı kadro kalitesi daha gelmedi ülkeye. Bu forumda Ft nin Göztepe ve Ankaragücü nden kovulduğunu kaç kişi hatırlar? (Sizi alıntıladim ama aslında size cevaben yazmadım)

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

Bu mesaj silindi.

insanlarin soyadlarini degistirerek hakaret etmek cok zavallica. abdurrahim gonlu bol adam. boyle tercih ediyorsun diye soyledim sana hediye etti soyadini. gule gule kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

insanlarin soyadlarini degistirerek hakaret etmek cok zavallica. abdurrahim gonlu bol adam. boyle tercih ediyorsun diye soyledim sana hediye etti soyadini. gule gule kullan.

Alıntıları Göster

Ben de aldım aynı soyadını sana hediye ettim...

• 
Sayfa: önceki 44064407440844094410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.