Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44054406440744084409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Şu son günlerde Saçin fenerbahceliligide sorgulanmaya başladı ya bırakın manevi katkisini maddi olarak sizi katlar geçer yani

Manevi ne katkısı varmış söyle bakalım Telli Baba türbesine gidip Fenerbahçe için adak mı adamış.

• Antalyaspor'un 2 net penaltısı verilmediği maçta penaltım verilmedi diye bildiri yazmak. Ali Koç çok güldürüyorsun  

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bu Samatta'ya 7 Milyon € mu verdiniz.

Alıntıları Göster

15 yaşında FM oynayan çocuk bile böyle saçma transferler yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Antalyaspor'un 2 net penaltısı verilmediği maçta penaltım verilmedi diye bildiri yazmak. Ali Koç çok güldürüyorsun  

Galatasaray bütün Türkiye'yi güldürüyor çünkü artık cidden komik ve çekilmez olmaya başladılar.

• Ahhh sosyetik ali koç ahhh,maçın üstünden neredeyse 24 saat geçecek anca açıklama yapıyor,onu da yine sosyeteden yöneticiye yazılı açıklama yaptırmışlar.

Ulan adam orda çıktı racon kesti,zamnında da var kayıtları elimizde diye hakemleri manipule etti.Hiç ders almıyorsun ali bey bu açıklamayı volkana yaptıracaksın kameralar karşısında belediye sokak köpekleri olayında gibi çıkacak ayar verecek racon kesek ki dikkate alınsın açıklama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Manevi ne katkısı varmış söyle bakalım Telli Baba türbesine gidip Fenerbahçe için adak mı adamış.

Alıntıları Göster
    Fenerola katilmasi.her sene forma almasi yatsimamaz bir gercek ligin ilk yarisindaki 4 3 luk bjk macinda yollar ayrilsin dedi hakli cikti devre arasi golcu alin dedi haklı çikdi bu adam yonetici degil gazeteci ekranlarda lay lay lay fener dicek hali yokya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ahhh sosyetik ali koç ahhh,maçın üstünden neredeyse 24 saat geçecek anca açıklama yapıyor,onu da yine sosyeteden yöneticiye yazılı açıklama yaptırmışlar.

Ulan adam orda çıktı racon kesti,zamnında da var kayıtları elimizde diye hakemleri manipule etti.Hiç ders almıyorsun ali bey bu açıklamayı volkana yaptıracaksın kameralar karşısında belediye sokak köpekleri olayında gibi çıkacak ayar verecek racon kesek ki dikkate alınsın açıklama.

Dün bir penaltı + 2 kırmızı yendi biz hala neler konuşuyoruz, Sergen Antalya maçından sonra neler neler dedi, FT neler yapıyor. Bizimkiler çok yumuşak kalıyor hocasından yönetime kadar, taraftar desen bir şey olsun da her şeyi kırıp dökelim diye bekliyor. Buraya kadar da iyi geldik.

• Bizim taraftar iflah olmaz. Şurada konuyu trollemeye gelen gs liden çok Fenerbahçeliler zarar veriyor bize. Adamlar açıklama yapmış eleştiriyor, açıklama yapıyor eleştiriyor. Siz ne olsun istiyorsunuz ? Abdurrahim Albayrak gibi bir şaklaban yönetici çıkıp ne dediği anlaşılamadan sağa sola sallasın mı istiyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali koc Ve Anadolu takim hocasi Erol ikinizde den biktik usandik sahada da mac sonu aciklamalarindada bizi rezil ediyosunuz yeter istifa edin

• İkiniz de çok haklısınız. Art puanlarımı verdim.

• klik-klak-boom kullanıcısına yanıt
    Deplasmanda da kötü oyunla yeniyorsunuz bayadır, galibiyet aslında gözümüzü boyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Bizim taraftar iflah olmaz. Şurada konuyu trollemeye gelen gs liden çok Fenerbahçeliler zarar veriyor bize. Adamlar açıklama yapmış eleştiriyor, açıklama yapıyor eleştiriyor. Siz ne olsun istiyorsunuz ? Abdurrahim Albayrak gibi bir şaklaban yönetici çıkıp ne dediği anlaşılamadan sağa sola sallasın mı istiyorsunuz ?

en çok parayı verene verdiniz klubu. para veriyor diye ağzınızı açamıyorsunuz. sus sus eleştirme para veriyor diyor biriniz eleştirice oburunuz. bundan buyuk şaklabanlık mı var

• oikidoki O kullanıcısına yanıt
    Sanki sizin takımın yöneticisi aynı şey değil. Pardon siz tvye çıkıp bağırıyor, menajerlere el altından para veriyor, üçüncü parti şirketlerden ekonomisi olmayan takımlara para verip oyuncunuzu satıyorsunuz. Kusura bakmayın sizin gibi bir takım yok karşınızda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kötü oynasak her deplasman maçını kazanamazdık
  • Tam şaklabana çevirdiler kulubu. Bugün Resmi siteden yapılan açıklamaya bak insan utanır be. Yine taraftarı gerizekalı yerine koyan gündem değiştirmeye yönelik algıcı Ali Koç açıklaması. Dün adamların net penaltısı verilmedi (Altay'ın çekmesi) diğer pozisyonları bana göre penaltı değil ama tartışılır çıkıp bi de hakem algısı kasıyorlar. Olmayan penaltıyı işgüzar hakem çalmış var da iptal etmiş. Ha 9sn ha 99sn bize ne. O penaltı olmayan kahpe penaltı pozisyonu ile kazanacaksak 23 tane topçu niye alındı.

Top oynama, algı kas, Erol hocayı koru sözümona böyle açıklamalar yap. Bunlar kulup değil kahvehane işletemez. Maç izleyelim diye ekran başına geçiyorum, futbol yok başarı yok, maç sonrası bu sefer ne rezil açıklama yapacaklar diye bekliyorum.

Ali Koç büyük fiyaskosun birader. Böyle devam et sen daha çok taraftar kaybedersin. Sonra da beni satmayın diye tribünlerde veryansın edersin. Senden büyük Fenerbahçe var. Bunu Aziz'e de söyledik yıllarca. Ve bizler de Fenerbahçeliyiz..!

• buyrun renktaslar idaaa dogruyla pesss !!

• Bazı gsli troller Twitter'dan saçmalıyor biryerlerinden element uyduruyor forumdaki ergenlerde bunlara inanıp gerçek gibi paylaşıyor. GS bölümüne çok gülüyorum ya hahahaha

• 
Sayfa: önceki 44054406440744084409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.