Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.233
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Yaşlanınca demiyor bahsettiği oyuncu 19 20 yaşında Türkiye'nin bu yaş grubu için iyi bir opsiyon olmadığı herkesin malumu zaten. Oyuncu bir de bir çok avrupa takimin hedefindeyse neden Turkiye'yi tercih etsin. Olmayacak duaya amin demeyin bosuna demis gayette üsluplu demiş. Daha mümkün oyuncular için de yardımcı olurum demiş
    Avrupalı gerçekçi insanlar. Bizden biri olsa. Şartlar oluşursa seve seve gelir Fenerbahçe gibi bir takım herkesi rüyası falan derdi. Doğruları söylüyor adam zaten onda sorun yok. Biz Romanya Bulgaristan Macaristan Sırbistan vs gibi doğu bloğu ülkelerden o ülkelerin liglerinden genç oyuncu alabiliriz rahat rahat.
    1968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

zaten Fernandao ve Giuliano'nun gidişi Fenerbahçe'yi küme düşürttü. fernandao'nun yerine gelenlere bak slimani ve frey isimli 2 tane yalova belediyespor topçusu. giuliano yerine benzia isimli giresunspor'da koysan oynamayacak bir adam.

bizim yönetim nasıl bir kafa yaşıyor çözemedim sene başından beri. Aziz Yıldırım - Mahmut Uslu yönetimini bile mumla aratacak duruma getirdiler taraftarı.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle isimlerden bağımsız bir başarısızlık var. Başka bir şey değil. Geçen seneki kadro olsa en iyi ihtimalle 15. olurduk bence yine.

Sorun Ali Koç - Comolli - Cocu dan kaynaklandı. Takımı Avrupa klübü gibi yönetelim moduna girdiler. Çok ters tepti. Sene sonu bakıcaz Ersun Volkan Ballı ikilisi neler yapacak. Şimdiden takımın antreman görüntüleri falan ümit veriyor.
    |
    |
    500 Mesaj
    Sadık sahada da iyi performans gösterirse ki ben inanıyorum kesinlikle muazzam oynayacak, bu takımın çok net efsanesi olur. Kalpten Fenerbahçeli. Gözlerinden belli. En kral stoper gelse bu denli mutlu olmazdım. İlk maçını iple çekiyorum Sadık'ın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ağa skovu bulamıyorsan skov adayı bulacan bari onu yap comolli ne halta yararsın terraneo’nun kılı etmez ya Liste mistede hikaye 100 oyuncu havuzu varmış güya hiç sanmıyom ağa tamam skovu alamadın skov adayını al Emre morun eski takımından bir isim https://www.transfermarkt.com.tr/andreas-skov-olsen/profil/spieler/432982 onuda yapamıyorsan comolli ne işe yararsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    8188 Mesaj

Bal gibi de olur doğru kişileri bul yeter ama yabancı sınırı düşünce yakında bütün kulüpler batacak bana göre. Kademe kademe yabancı sınırı düşecek ve kimseyi satamıyacak konuma geleceğiz.30-35 arası adamların durağı çin,mls,suudi arabistan,katar,japonya falan olmalı japonya bile gençleşiyor aslında. Mesela danimarkanın alt yapısında yetişen oyuncularda çok iyi oluyor,afrikalı olsun brezilya.gana bunlar genç olanlar burada aç ne koysan oynarlar mesela ekuban ganalı adam her girdiği maçta üst düzey performans sergiliyor yaşlıda değil 25 sanırım. Sadece iyi bir scout ekibi olsun yeterli olur.

Ama işte kötü yönetim ile maalesef bu noktalara geldik.
    |
    |
    f@ithline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bal gibi de olur doğru kişileri bul yeter ama yabancı sınırı düşünce yakında bütün kulüpler batacak bana göre. Kademe kademe yabancı sınırı düşecek ve kimseyi satamıyacak konuma geleceğiz.30-35 arası adamların durağı çin,mls,suudi arabistan,katar,japonya falan olmalı japonya bile gençleşiyor aslında. Mesela danimarkanın alt yapısında yetişen oyuncularda çok iyi oluyor,afrikalı olsun brezilya.gana bunlar genç olanlar burada aç ne koysan oynarlar mesela ekuban ganalı adam her girdiği maçta üst düzey performans sergiliyor yaşlıda değil 25 sanırım. Sadece iyi bir scout ekibi olsun yeterli olur.

Ama işte kötü yönetim ile maalesef bu noktalara geldik.
    Ayuv da ganalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Çıkan haberi biliyo musun?

Başkan'ın arkadaşının 19 yaşındaki oğlu transfer komitesinde. Ve bu futbolcuları bu çocuk bulmuş. Dediklerine göre FM den ve çeşitli istatistiklerden yararlanıp kendi buluyormuş bu adamları.

Haberde okudum. Tutar tutmaz bilemem. Ama Gel Slimani Gel Ayew demekten 100 kat daha az maliyetli ve daha isabetli bence. Yukarıda yazdığım uzun yazıda bu istatistik ve yazılımın öneminden bahsettim.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam burda FM küçümseyenler var ama çok geniş bir scout ağları var.Ben küçüklüğümde hatırlıyorum mesela Otamendiyi keşfetmiştim adam şimdi M.City'de oynuyor.Hepsi tutucak diye bir şey yok çeşitli faktörlerde etkili oluyor.

Bence yabana atılmamalı.Baksınlar,Sonra gerçek hayattaki oyun yapısını,bizim ligimize uyum süreceni,iş ahlakını bunlar uyuyorsa alınmaması için bir neden yok

Oyundan futbolcu mu bakılır diyorlar. O adamların hepsi bir gözlemci ekibinden geçen oyuncular sonuçta. Hocam ben formülü söyledim. Fm fln bir kenara yazılımsal olarak istatiklerden yola çıkılarak harika bir database oluşturabilirsin.

Geçen yılki istatistikler %25 (mevkisine göre gol asist dribling orta isabetli orta pas top kapma hava topu topla oynama süresi kilit pas p bu şu onlarca istatistiği tutulan beceri var)

Son 3 sezon istatistikleri %30

Fm özellikleri %10

Oynadığı ligin kalitesi %15

Oynadığı takımın hücum atak topa sahip olma gol asist orta vb istatistikleri %20

Gibi gibi. Tüm bu verileri toplayıp satan firmalar zaten var. Tek yapacağın kendine göre bir yazılım geliştirip yukarıdaki gibi çeşitlendirebileceğin yüzlerce kriter ile birlikte bir puanlama sistemi çıkarmak. Database sana düzenli olarak her mevkiiye oyuncu önerecek. Gerçek zamanlı veriler. Sonra git bu oyuncuları 2-3 ay izle özel hayat karakter sosyal medya takibi vs ile de son kararı uzman gözlemcin versin.

Şu anlattığım sistem istatistikleri alacağın firmanın ücretini bilmiyorum onu çıkarırsam yıllık maks 50 bin euro tutar.

|
    |
    Tolisso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4034 Mesaj
    Aykut Kocaman,Hırvat takımı Rjeka'dan Makedon solbek Leonard Zuta'yı Konyaspor'a transfer etmiş;Eljif'in memleketlisi aynı zamanda,sanırım 20'li yaşlarının ortasında bu oyuncu.
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Yarbay
    2141 Mesaj

Bana 10.000 $ maaş versinler sabah akşam alt liglerden oyuncu izlerim. Yurt içi yurt dışı farketmez.

Edirneden ığdıra.

Norveçten güney afrikaya gezerim.

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe, devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdürürken futbolcular bugün cuma namazına gitti. Birçok takımın birçok oyuncusu cami giriş ve çıkışında birbirleriyle sohbet ederken, Benzia'nın "kandura" adı verilen kıyafeti ise ilgi çekti.

Fenerbahçe'de kongre üyesi olan İbrahim Sözen, Cezayirli futbolcu Benzia'nın geçtiğimiz cuma namazı çıkışında giydiği ülkesinin geleneksel kıyafeti kandurayı, "Radikal dinci giysisi" olarak tanımlayarak oyuncu hakkında eleştiri dolu bir paylaşım yaptı.

Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

10 gün sonra lig başlıyor ortada takviye diye bir şey yok. Teşekkürler yönetim...
    Demirel + Dirar + Atıf + Sadık nasıl yok?
    |
    |
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Tolisso

Aynen hocam burda FM küçümseyenler var ama çok geniş bir scout ağları var.Ben küçüklüğümde hatırlıyorum mesela Otamendiyi keşfetmiştim adam şimdi M.City'de oynuyor.Hepsi tutucak diye bir şey yok çeşitli faktörlerde etkili oluyor.

Bence yabana atılmamalı.Baksınlar,Sonra gerçek hayattaki oyun yapısını,bizim ligimize uyum süreceni,iş ahlakını bunlar uyuyorsa alınmaması için bir neden yok

Alıntıları Göster
    Otamendiyi ben de keşfetmiştim Pavon, Otamendi, Banega, Zivkovic, Marco Verrati, Milan Badelj...

Ben Cezayirde 15 gün kaldım en az 5-6 şehir gezdim a dan z ye girmediğim ortam kalmadı. Cuma günleri tatil orda ve herkes abartısız herkes bu kıyafeti giyiyor dışarıda ve cumaya giderken. Bilmeden atıp tutmuş o herif kimse.

|
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ben Cezayirde 15 gün kaldım en az 5-6 şehir gezdim a dan z ye girmediğim ortam kalmadı. Cuma günleri tatil orda ve herkes abartısız herkes bu kıyafeti giyiyor dışarıda ve cumaya giderken. Bilmeden atıp tutmuş o herif kimse.
    Kongre üyesi, Twitter'da oldukça popüler birisi. Şuan dinciler tarafından linç yiyor zaten, hesabı dondurmuş.

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Kongre üyesi, Twitter'da oldukça popüler birisi. Şuan dinciler tarafından linç yiyor zaten, hesabı dondurmuş.

Alıntıları Göster
    Valla hocam şöyle söyleyim aşırı dinci olduklarından kesinlikle değil. Dededen babadan kalma bir adet gibi olmuş onlarda. Bence bu kadar yadırganmamalı.

|
    |
    3192 Mesaj

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.