Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.989.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

hasan ali gayet iyi bir oyuncu. fenerbahçe kalibresinde. sizin bekten beklediğiniz(caner'in 2013'deki performansı) ama o performans 1 senelikti. devamını getiremedi caner.
    İnancın olsun çok fazla birşey beklemiyorum,ama senede 13 milyon tl keş para kazanan bir oyuncunun hala ve hala ileri uçtaki santraforuna isabetli orta yapamaması trajikomik değil mi?

Fenerbahçe kalibresi bu mu oluyor?
    |
    |
  • Yarbay
    3618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Gabigol verelim sana. Onu istiyorum ben asıl. Bizde kesin tutar brezilyalı adam.

Alıntıları Göster
    Sağ kanada istiyorum onu ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Yapma yav kimse bilmiyordu o zamanlar hiç hazır listelere de bakmadım. Pavon mesela hala Arjantin'de al getir, bir sürü isim var ama bazısı gerçek hayatta tutunamadı Keirrson gibi, Otamendi ile aynı takımdan bir adam alıyordum o da sanırım söndü. Wijnaldum vardı. Henri Saivet, Colo Colo'dan bir adam, bu yıl yaz gelsin yine keşiflere çıkacağım

Alıntıları Göster
    Duymadan bulduysan helal olsun.

• Yüzbaşı
    664 Mesaj
    GS, Chaves'ten Marcao ile anlaşmış. 3,50 mil. € bonservis ödeyeceklermiş. Bu oyuncuyu FM'den biliyorum. Sol ayaklı,oyun kurabilen bir stoper. FM'de iyi verim almıştım bu oyuncudan. Bakalım burada neler yapacak.

|
    |
  • Yarbay
    4201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Cidden tutar bizde be. Hücumcu brezilyalıya hasretiz.

Alıntıları Göster
    Gabigol tam bir hayal kırıklığı ve tabiri caizse 30 milyon euroya elde patladı İnter'de,bir umut Benfica'ya 25 milyon euro opsiyonla kiralanmıştı geçmişte ama nafile,pozitif top oynayan Benfica gibi oturmuş düzende dahi istikrar ve verim sağlayamadı.

Gerek Gabbiadini gerek Gabigol,grafiği direkt çakılı vaziyette ilerleyen tipler,hoş; grafiği pozitif ilerleyen kim gelir bize diyecek herkes?Bu da işin başka tarafı

• Yarbay
    2026 Mesaj

Böyle adamlar bizde iş yapabiliyor. Alex de sanırım Parmada hiç başarılı olamamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    KRISTOFFER PETERSON!!

• Yarbay
    7277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Duymadan bulduysan helal olsun.

Alıntıları Göster
    Eskiden çok oynardım o yüzden illaki göze çarpıyordu bir kaç oyun sonrası 4-5 sezon sonra sıkılırdım ara verir tekrar başlardım.
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

KRISTOFFER PETERSON!!
    Kim bu haber mi var?

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Candreva haberleri de çıkmaya başladı. Westham ve biz ilgileniyormuşuz.

• Yarbay
    4201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Böyle adamlar bizde iş yapabiliyor. Alex de sanırım Parmada hiç başarılı olamamıştı.
    Vallahi benim bir beklentim yok Gabigol isimli oyuncudan,Gabbiadini daha iyi bir alternatif ona göre en azından Avrupa futbolunda bir mesaisi oldu dişe dokunur.

Facunda Ferreyra mesela,o da Benfica'nın hiç tarzı olmayan bir transfer idi,4 milyon euro imza parası ve yüklü kontrat ile Haziran ayında imzalatıp bir nevi taraftarın da gönlünü çaldılar ama çok çok büyük hayal kırıklığı oldu Benfica için,yine yaşlı kurt 35'lik Jonas'ın ayağına bakıyor hala koca Benfica.

Teknik Direktör Rui Vitoria'yı da kovdular zaten geçen hafta Benfica'da,yeni hoca Ferreyra'yı salın derse;Galatasay kiralık istiyormuş bilemiyorum bu oyuncuyu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    554 Mesaj

Voetbal International haber geçmiş galiba. Baya iyi duruyor bu çocuk.

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5208 Mesaj

whestham alır ve elinde patlar

|
    |
    DeletedUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    https://www.vi.nl/nieuws/fenerbahce-richt-vizier-op-peterson

Liverpool altyapısında oynamış. İlgimiz var.

• Er
    11 Mesaj
    Bu Despodov'da Peterson'da iyi futbolculara benziyorlar. Özellikle Peterson'un ilk dokunuşu, top hakimiyeti ve soğukkanlı olması gerçekten bize fayda sağlar. Topu rakip sahada tutacak bir eleman. Despodov ise allah allah karşı kaleye giden bir tip, onun da hızı ve dribbling özelliği gayet güzel görünüyor. Bunların arasına çakal bir 10 numara, arkalarına 1 adam yiyen, 1 regista konulsa rakibi illallah ettirecek bir hücum hattımız olur. Çok büyük bonservisleri yoksa ben 2'sinin de gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Dünyanın en iyi forveti olduğu maç 2013/14 Gaziantep deplasmanı.Eto+Drogba+Weah gücündeydi o maç Gilles Binya diye bi stoper vardı adam madara olmuştu maç boyunca
    O stoper durduk yere kendi kendine düşmüyor muydu. Gördüğüm en salak stoperdi. Zaten Antep'ten Elazığspor'a gitmiş, oradan da nereye gittiği de bilinmiyor. Muhtemelen Çemişgezekspor'a falan gitmiştir.
  • Yarbay
    8374 Mesaj
    A-sporu açın hakan çalhanoğlu beşiktaşda diyor gülüyorum adam birde çok flaş bir hamle bomba gibi kırmızı veriyoruz diyor ekranlardan ayrılmayın.
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

https://www.vi.nl/nieuws/fenerbahce-richt-vizier-op-peterson

Liverpool altyapısında oynamış. İlgimiz var.
    İlk 7 hafta 7 golü var. Son 10 lig maçında tek golü var.

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

O stoper durduk yere kendi kendine düşmüyor muydu. Gördüğüm en salak stoperdi. Zaten Antep'ten Elazığspor'a gitmiş, oradan da nereye gittiği de bilinmiyor. Muhtemelen Çemişgezekspor'a falan gitmiştir.

Alıntıları Göster
    Transfermarkt'ta 22 Eyl 2017 tarihinden beri nerede olduğu bilinmiyor.Köyüne dönmüştür
    |
    |

• Yarbay
    3274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

A-sporu açın hakan çalhanoğlu beşiktaşda diyor gülüyorum adam birde çok flaş bir hamle bomba gibi kırmızı veriyoruz diyor ekranlardan ayrılmayın.
    Aspor izlemek kadar komik değil.
    |
    |
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.