Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43834384438543864387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım gol atamıyorken forvet transferi yapmayacağız nedir ya, her maç kaçan yüzde 100lük golleri nasıl çözeceklermiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comolli, Ali Koç başkanımızın ömrünü kısalttı. Demek ki sezon sonunda hayatını sonlandırma niyetinde. Neden başkanımız bu adama bu kadar güveniyor? Başını yiyecek başkanımızın. Başkan farkında değil. İnşAllah bir mucize olur ve Comolli Monchi performansı sergiler de başkanımız uzun yıllar FB'ye hizmet eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Hiç sorma arkadaş ya. TRTSpor'da "Ersun hoca Slimani, Soldado ve Frey'e güveniyormuş." dediler. Eğer doğruysa Ersun Yanal lig sonunu görmeden 5 maç sonra gider. Ligden düşüncede Ali Koç başkanlığı bırakır. Comolli hayatımız boyunca bizlerin en nefret ettiği kişi olur.
    Aykut Hoca da geldiğinde Van Persie için; ona güveniyorum bu takımın birinci forvetidir demişti. Ara transferde Van Persie gitmişti. Ilk yarıda 17 maçta sadece 112 dakika oynamıştı. Aykut Hoca orda fena çuvallamıştı.

Ersun Yanal da aynı hataya düşüyor. Eldeki en iyi forvet gözüken Soldado, ona da 17 maç güvenilmez.1 var 3 yok. Slimani ve Frey Fenerbahçe ile örtüşemediler bir türlü .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forvet almayacaklarsa geçmiş olsun , ben hiç bukadar akıl tutulması yaşayan bir Fenerbahçe görmedim.

Çok yazık , cidden çok yazık , inanamıyorum şu olanlara yaşananlara gelen futbolculara yapılan yanlışlara...

Akıldan mantıkdan futboldan uzak ve amatörce şuan herşey.

Düşeriz demiyorum , çoktan düşmüş zaten bizim takım zihniyet olarak.

Ne kalite kalmış ne de vizyon.

• Slimani varken forvete gerek yok

• her olumsuz giden durumda ''vizyon'' yazma meselesinin suyu çıktı. Haberleri okumadan ezbere yorum yapıyorsunuz. Teknik direktör '' elimdeki forvetler yeterli olacak, kanat ve orta saha alın'' dediyse zorla forvet alıp al bunu oynat mı diyecekler ?

Not: Bunu en çok forvet transferi isteyen biri olarak yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

her olumsuz giden durumda ''vizyon'' yazma meselesinin suyu çıktı. Haberleri okumadan ezbere yorum yapıyorsunuz. Teknik direktör '' elimdeki forvetler yeterli olacak, kanat ve orta saha alın'' dediyse zorla forvet alıp al bunu oynat mı diyecekler ?

Haberlerin çoğu da palavra aslında Reyes gitmek istiyormuş yazıyor burada hemen gitsin ne faydası oldu ki Tolgay 5 milyon yaazıyor hemen laf ediliyor sanki gerçek gibi sanki 1 tane oyuncuya o kadar bonservis vermişiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

her olumsuz giden durumda ''vizyon'' yazma meselesinin suyu çıktı. Haberleri okumadan ezbere yorum yapıyorsunuz. Teknik direktör '' elimdeki forvetler yeterli olacak, kanat ve orta saha alın'' dediyse zorla forvet alıp al bunu oynat mı diyecekler ?

Haberlerin çoğu da palavra aslında Reyes gitmek istiyormuş yazıyor burada hemen gitsin ne faydası oldu ki Tolgay 5 milyon yaazıyor hemen laf ediliyor sanki gerçek gibi sanki 1 tane oyuncuya o kadar bonservis vermişiz gibi

• hell line kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın. Şimdiden ikinci yarı eziyet dolu maçlar izlemeye hazırlıklı olmalıyız. Comolli'nin Ersin Düzen'e söylediklerini duyunca çok moralim bozuldu çok. Her forvet transferi mesajına cevap yazmadan kendimi alamıyorum. FB taraftarları acilen forvet transferi için yönetime baskı yapmalı. Neymiş Slimani 3-4 milyon Euro alıyormuş. Yarısını vermişler zaten hemen geri kalanını verip postalamak gerekir. Gönderemiyorlarsa Kameni gibi yapsınlar. FB'nin durumu umurlarında değil kampta Benzia ile birlikte eğlenmekten başka yaptıkları bir şey yok.
  • Ersin Düzen yalan söylüyorsa Comolli yarın çıkıp yalanlar ama Ersin Düzen'in öyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Demek ki Ersun hocanın kafasında farklı bir plan var.
  • Ersun Yanal, Slimani'yi kazanmayı deneyecek. Baktı olmuyor Ayew'i forvete çekmeyi düşünüyor sanırım. Bu opsiyonu yaratabilmek için kanat oyuncusu istediğini düşünüyorum. Yoksa Slimani ile olacak iş değil bu.

Yabancı satmadan veya göndermeden yabancı alamayacak olduğumuz için yabancı transferleri daha çok bekleriz biz.
  • Berbat durumdayız hala aklım almıyor. 17 hafta biz kimlere sabrettik bu kadar. İnanamıyorum. Gol atmamız lazım gol. Hala transfer yok. Bu işin şakası kalmadı. Adam gibi oyuncu bulup alın şu takıma. Forvetse forvet kanatsa kanat. Slimani Benzia fln şu kiralıkların parasını ver gönder geri. Basın parayı adam alın. Şu düşme hattından acilen kurtulmamız lazım bu işin ciddiyetinin farkında değil sanırım kimse.

• Sen şakasın her halde arkadaşım. 17 maçta 1 gol atmış adama güveniyorsan, 17 maçta 1 asist yapmış Benzia'ya da güvenirsin. İnşAllah sen haklı çıkarsın ve Slimani ikinci yarı en az 10-15 gol atar. Ha sana şunu samimi olarak söylüyorum; Van Persie dahil şimdiye kadar FB'nin forvetlerinde hiç yanılmadım. Sezon başında Slimani ve Ayew'den korkmuştum. Korktuğum başıma geldi. Benzia'yı hiç seyretmediğim için yorum yapmamıştım. Jailson hakkında ise Atiba'nın daha ileri oynayını ve daha tecrübesizi demiştim.
  • Taraftar da son zamanlarda garipleşti. Emenike'nin, Janssen'in, Stoch'un, Aatıf'ın geri dönmesini istiyorlar.
    Adam uykum var diye antrenmana çıkmıyor, en önemlisi de maçın ortasında Fenerbahçe formasını çıkartıp sahadan çıkmaya çalışması. Evet, başarısız sonuçlar olabilir, futbolcu yeteneksiz çıkabilir ancak o formanın bir ağırlığı var. Emenike mesajı görünce midem bulanıyor.

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 9 Ocak 2019; 0:8:44 >
  • Bu takıma yıllardır düz ortasaha oyuncuları alıp durdular. Ama asıl kanayan yaramız takımın kanat oyuncuları. Artık hızlı ve dribling yeteneği olan kanat oyuncuları alsınlar, ben (linç yemeyeceksem) forvet alınmasın buna razıyım. Çünkü ender gelişen Fenerbahçe atakları belki Slimaniyle sonuçlanmıyor ama ataklar sıklaştıkça başka golcüler çıkacaktır takım içinde. Bu danalar da illa ki bir iki tane atarlar. Sene ortasında Fenerbahçe kalibresinde golcü bulmamız çok zor. Yeni bir Slimaniyi de hiçbirimiz kaldıramayız. He iyi bir adam olursa ne ala bayram olur bizim için. Ama zaten hedefsiz kaldık. Büyük operasyon sene sonuna kalsa daha iyi olur.
  • Bu nasıl göz karartmaysa artık , çere çöpe salça oluyorlar.

Emin olun takımında istenmeyen adamlara utanmasalar bonservis verip alacaklar.

Tepkiden korkuyolar futbolculardan değilde ödemeye hazır oldukları bonservislerden basına sızmasından ve okların kendilerine dönmesinden korkuyorlar şuan...

Bu nasıl göz karartmadır ki yurtdışı transfer politikamızda çere çöpe bel bağlanır olmuş.

Çelimsiz zenciler , frey benzeri adamlar , kalitesiz lig veya ülkede şov yapan topçularla mı göz boyayacaklar ben anlam veremiyorum artık.

Ben ikinci yarı ayewin adam geçemeyeceğini bile bile kanatta top gelince sırtını dönüp pasa birinin gelmesini beklemesini izlemek istemiyorum.

Benzia gibi bir adamın duvar pasları , ara pası , şut , adam kaçırma gibi şeyler yerine topun üzerinden 3 kere zıplamadan yana pas vermesini izlemek istemiyorum.

Gol atmak dışında herşeyi deneyen ama mental olarak futbolu bırakmış bir slimaniyi izlemek istemiyorum artık.

Forumdan al birini koy en azından pozisyon bilgimiz daha iyidir , 3m boyla en azından bir tane hava topu alıp arkadaşımıza veririz , sırtımız dönük bir tane top alıp kollarımızı açıp perdeleme yapar top saklarız , birkez dahi olsa kornerlerde ölü noktadan aktif alana karıştırıcı koşu yaparız , ataklarda şut çekmeden burda top gelirse nasıl vururum diye kaleye bakıp hiza alırız , Allah yukarda bir tane plase şut deneriz , ayak içi kenara falan bırakmaya çalışırız. 4.5m euro alıyoruz abi deneriz , golde atarız Fenerbahçeliyiz biz , gözlerimiz yaşarır gol atınca armadan öper haykırırız gol be diye ...

Adam olan izlenir , desteklenir.

Bu sene hiçbiri yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sadık sahada da iyi performans gösterirse ki ben inanıyorum kesinlikle muazzam oynayacak, bu takımın çok net efsanesi olur. Kalpten Fenerbahçeli. Gözlerinden belli. En kral stoper gelse bu denli mutlu olmazdım. İlk maçını iple çekiyorum Sadık'ın.
    Sadik iyi bir stoper ve Fwnerbahcede basarili olur. Ancak Sadik gs nin altyapisinda yetisti diye biliyorum, o yuzden de bu transfere sicak bakamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Slimani varken forvete gerek yok
    Bugün 2 golü var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westkhan

Bu takıma yıllardır düz ortasaha oyuncuları alıp durdular. Ama asıl kanayan yaramız takımın kanat oyuncuları. Artık hızlı ve dribling yeteneği olan kanat oyuncuları alsınlar, ben (linç yemeyeceksem) forvet alınmasın buna razıyım. Çünkü ender gelişen Fenerbahçe atakları belki Slimaniyle sonuçlanmıyor ama ataklar sıklaştıkça başka golcüler çıkacaktır takım içinde. Bu danalar da illa ki bir iki tane atarlar. Sene ortasında Fenerbahçe kalibresinde golcü bulmamız çok zor. Yeni bir Slimaniyi de hiçbirimiz kaldıramayız. He iyi bir adam olursa ne ala bayram olur bizim için. Ama zaten hedefsiz kaldık. Büyük operasyon sene sonuna kalsa daha iyi olur.
    Bayern Munihin kanatlari cok iyi oldugu icin yıllarca basarili oldular, Robben ve Ribery.Turkiyede bjk basarili oldu bir dönem kanatlari sayesinde, Babel ve Quresma, tabi Talisca faktörünü gozardi edemeyiz, Talisca gittiğinden beri Bjk bitti.

Günümüz futbolunda hizli kanatlar cok onem arz ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 9 Ocak 2019; 0:17:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: westkhan

Bu takıma yıllardır düz ortasaha oyuncuları alıp durdular. Ama asıl kanayan yaramız takımın kanat oyuncuları. Artık hızlı ve dribling yeteneği olan kanat oyuncuları alsınlar, ben (linç yemeyeceksem) forvet alınmasın buna razıyım. Çünkü ender gelişen Fenerbahçe atakları belki Slimaniyle sonuçlanmıyor ama ataklar sıklaştıkça başka golcüler çıkacaktır takım içinde. Bu danalar da illa ki bir iki tane atarlar. Sene ortasında Fenerbahçe kalibresinde golcü bulmamız çok zor. Yeni bir Slimaniyi de hiçbirimiz kaldıramayız. He iyi bir adam olursa ne ala bayram olur bizim için. Ama zaten hedefsiz kaldık. Büyük operasyon sene sonuna kalsa daha iyi olur.
    Küme düşmeyeceğimizi bilsem bu leş kadroya 1 tane bile oyuncu almam bu devre arasında. Takımı kökünden temizlemek lazım. Leş kadroya her yaptığın 3-4 ilave de leşe dönüşüyor 2-3 ay sonra.

Ama işte küme düşme ihtimali bizim elimizi kolumuzu bağlıyor. Takımda yıllardır ne kanat ne adam gibi bek var. Ayrıca takım inanılmaz kalitesiz. Ayağına top yakışan bir tek Valbuena var. Geri kalan alayı dümdüz topçu. Kalitesizlik akıyor takımdan.

• 
Sayfa: önceki 43834384438543864387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.