Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
167
Favori
1.995.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 171
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    279 Mesaj

Valla hocam çok beğendim ben hatta bi tık ileriye gideyim, Skov'dan eksik kalır bi yanı bence yok gördüğümüz kadarıyla. Yani bastır 6-7-8milyonu getir 3-4 sene hizmet etsin sonra yapıştır 25milyona avrupaya. Bence sırıtmaz.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2025 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Valla hocam çok beğendim ben hatta bi tık ileriye gideyim, Skov'dan eksik kalır bi yanı bence yok gördüğümüz kadarıyla. Yani bastır 6-7-8milyonu getir 3-4 sene hizmet etsin sonra yapıştır 25milyona avrupaya. Bence sırıtmaz.
    Katılıyorum. Kesinlikle almamız gereken bir adam. 5-6 ya alabilsek güzel olur. Gidin alın şu adamı ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj

hasan ali gayet iyi bir oyuncu. fenerbahçe kalibresinde. sizin bekten beklediğiniz(caner'in 2013'deki performansı) ama o performans 1 senelikti. devamını getiremedi caner.
    |
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Dünyanın en iyi forveti olduğu maç 2013/14 Gaziantep deplasmanı.Eto+Drogba+Weah gücündeydi o maç Gilles Binya diye bi stoper vardı adam madara olmuştu maç boyunca
    |
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1129 Mesaj
    Yönetimin bu sene yaptığı en iyi ve akıllı iş Yiğithan'ı sepetlemektir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Despedov kaliteli bir oyuncuya benziyor risk alacaksan böyle adamlara risk al
    |
    |
  • Yarbay
    3627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Despodov muhabbeti geçiyor twitterda, 22 yaşındaymış geçen sene Bulgaristan'da yılın futbolcusu seçilmiş Sağ kanat mevkisi. İzleyen, tanıyan var mı oyuncuyu?
    EPL 17.'si Cardiff istiyormuş. Ligde 2. falan olsak gelirdi belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8448 Mesaj
    17. Sıradayız arkadaşlar. Şu futbolcuyu beğenmiyorum inşallah gelmez derken ona göre yorum yapalım. Bitik haldeyiz ne yazık ki..

|
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

»» Robert Skov ve Alberth Elis için yapılan transfer girişimi başarısız oldu. Şimdi gündemimizde 2018'de Bulgaristan'da "Yılın Futbolcusu" seçilen Kiril Despodov var. Yapmış olduğumuz ilk teklif 5,00 mil. €. Oyuncuyla ilgilenen diğer takımlar; PSV, Anderlecht, Olympiakos, Spartak Moskva, Aston Villa, Cardiff ve Middlesbrough. Tahminim 7,50 mil. €'ya bu transfer biter. Ama biz mi bitiririz yoksa diğer kulüpler mi bilemem.

»» Ben bu oyuncunun Elis'den daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Elis için kulübü 6,00 mil. $ istiyordu. Birde kulübü oyuncunun bonservisinin %80'lik kısmına sahipti. %20'lik kısım MLS'nin elinde olduğu için ayriyetten orayada bir ödeme gerekiyordu. Transferden bu yüzden vazgeçildi. Robert Skov transferine gelecek olursak oyuncu hem gelmek istemedi hem de konuşulan bonservis bedelleri 10,00-15,00 mil. € civarıydı. Birde kulübü devre arası bırakmak istemedi.

»»https://www.transfermarkt.com/kiril-despodov/profil/spieler/221540

Top ayağındayken hızlıca içe katedip şut çeken, değilken ceza sahasında gol kovalayan oyuncu arıyorlar belli ki. Skov, elis, bu bulgar çocuk hepsi benzer tip oyuncular.

|
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Despodova ısındım ben. Elis dribbling halinde çok savruktu ve denge sorunları vardı. Bu despodov tabanca gibi koşuyor.

|
    |
  • Yarbay
    3627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Otamendiyi ben de keşfetmiştim Pavon, Otamendi, Banega, Zivkovic, Marco Verrati, Milan Badelj...

Alıntıları Göster
    Sizin yaptığınız da keşfetmek mi şimdi? Zaten oyunda iyi olan adamlar bunlar. Foruma girip transfer önerisi istesen herkes öneriyor, ilerleyen yıllarda da yıldız oluyorlar zaten. Mesela ben Eredivisie özetleri izlerken bulmuştum Mertens'i. Ne kadar kötü olabilir ki diye FM 10'da aldım bildiğin çöp çıktı. Ertesi sezon çılgın atıp PSV'ye 9 milyon euroya transfer oldu.

• Yüzbaşı
    554 Mesaj
    "It’s been a long journey and hard work to get back, but finally I’m 100% fit and back on the pitch again stronger then ever 💪🏻. A lot more to come in 2019"

AHA KRAL JANSSEN DÖNMÜŞ. ÖZLENDİN KRAL GERİ ALMAMIZ LAZIM.

• Yarbay
    3627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Oyundan futbolcu mu bakılır diyorlar. O adamların hepsi bir gözlemci ekibinden geçen oyuncular sonuçta. Hocam ben formülü söyledim. Fm fln bir kenara yazılımsal olarak istatiklerden yola çıkılarak harika bir database oluşturabilirsin.

Geçen yılki istatistikler %25 (mevkisine göre gol asist dribling orta isabetli orta pas top kapma hava topu topla oynama süresi kilit pas p bu şu onlarca istatistiği tutulan beceri var)

Son 3 sezon istatistikleri %30

Fm özellikleri %10

Oynadığı ligin kalitesi %15

Oynadığı takımın hücum atak topa sahip olma gol asist orta vb istatistikleri %20

Gibi gibi. Tüm bu verileri toplayıp satan firmalar zaten var. Tek yapacağın kendine göre bir yazılım geliştirip yukarıdaki gibi çeşitlendirebileceğin yüzlerce kriter ile birlikte bir puanlama sistemi çıkarmak. Database sana düzenli olarak her mevkiiye oyuncu önerecek. Gerçek zamanlı veriler. Sonra git bu oyuncuları 2-3 ay izle özel hayat karakter sosyal medya takibi vs ile de son kararı uzman gözlemcin versin.

Şu anlattığım sistem istatistikleri alacağın firmanın ücretini bilmiyorum onu çıkarırsam yıllık maks 50 bin euro tutar.
    Çok güzel fikir. Sayende milyoner olucam thx.

|
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

"It’s been a long journey and hard work to get back, but finally I’m 100% fit and back on the pitch again stronger then ever 💪🏻. A lot more to come in 2019"

AHA KRAL JANSSEN DÖNMÜŞ. ÖZLENDİN KRAL GERİ ALMAMIZ LAZIM.
    Bize gelip futbol hayatı biten başka bir eleman.

• Yarbay
    3627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Gerçekse yapışmak lazım.

Alıntıları Göster
    2 yılda 20 golden az atan santrafor istemiyorum. Çöp çıkıyor sonra.

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

2 yılda 20 golden az atan santrafor istemiyorum. Çöp çıkıyor sonra.

Alıntıları Göster
    Gabigol verelim sana. Onu istiyorum ben asıl. Bizde kesin tutar brezilyalı adam.

• Yüzbaşı
    554 Mesaj

Forvet misiniz? Az mı gol atıyorsunuz? Kariyerinizi bitirmek mi istiyorsunuz? O zaman Fenerbahçe tam size göre.

|
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj

Despedov'u bende olumlu görüyorum ama bu transferde zor gibi gözüküyor. Zor olmasının sebebi peşinde bir sürü kulüp olması. Buna bağlı olarakda bonservis bedelide artış gösterecektir.

|
    |
    Bahsedilenler: Elan Morin Tedronai
  • Yarbay
    2025 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Gabigol verelim sana. Onu istiyorum ben asıl. Bizde kesin tutar brezilyalı adam.

Alıntıları Göster
    Cidden tutar bizde be. Hücumcu brezilyalıya hasretiz.

• Yarbay
    7279 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Sizin yaptığınız da keşfetmek mi şimdi? Zaten oyunda iyi olan adamlar bunlar. Foruma girip transfer önerisi istesen herkes öneriyor, ilerleyen yıllarda da yıldız oluyorlar zaten. Mesela ben Eredivisie özetleri izlerken bulmuştum Mertens'i. Ne kadar kötü olabilir ki diye FM 10'da aldım bildiğin çöp çıktı. Ertesi sezon çılgın atıp PSV'ye 9 milyon euroya transfer oldu.

Alıntıları Göster
    Yapma yav kimse bilmiyordu o zamanlar hiç hazır listelere de bakmadım. Pavon mesela hala Arjantin'de al getir, bir sürü isim var ama bazısı gerçek hayatta tutunamadı Keirrson gibi, Otamendi ile aynı takımdan bir adam alıyordum o da sanırım söndü. Wijnaldum vardı. Henri Saivet, Colo Colo'dan bir adam, bu yıl yaz gelsin yine keşiflere çıkacağım

Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.