Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43794380438143824383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K E N

Kongre üyesi, Twitter'da oldukça popüler birisi. Şuan dinciler tarafından linç yiyor zaten, hesabı dondurmuş.

Alıntıları Göster
    Şurda bir onunla ilgili haber yapanı atayım .

https://www.yeniakit.com.tr/haber/chp-islama-nasil-saldiracagini-sasirdi-fenerbahceli-oyuncuya-kustah-sozler-583081.html

Şu milleti bölen VATANSIZ,ALLAHSIZ paçavranın susturulduğu günleri inşallah ALLAH YÜCE TÜRK MİLLETİNE bir an önce nasip etsin.

Benzia fazla kapalı bir isim maçlarda falan da uzun çorap giyiyor görünmesin diye,yakışmamışta şu kıyafet şu çağda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Adamı hangi kulüpler takip ediyor, biliyor musunuz ?
    Liverpool ve Barcelona takip ediyormuş. Galiba Luan'ı bize yedirmeyecekler. Olsun. Hayali bile güzeldi...Keşke bir sürpriz olsa da Luan'ı çubukluyla görebilsek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugtim kullanıcısına yanıt
    Hocam aksine ben EPL'den çok oyuncu çökebiliriz diye düşünüyorum. Ayew, Slimani kötü çıktı belki ama mantıklı işlerdi. Gabbi'de mantıklı geliyor bana. Keza Vydra. Frey ile iyi ikili kurar bu adamlar. Gabbi opsiyonlu kiralık olabilir. Kiralık olacaksa bence makul opsiyon olacaksa olmali. O zaman daha mantıklı iş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Haliloviç bjkda diyorlar umarım yanlıştır.
    Alen Haliloviç mi? Zaten Ljajiçi de Fenere çok yakıştırıyordum Novi Pazar-Fener kardeşliği etkili olur diyordum. Olmadı.. Ömeroviç kaleci hocasıyken de bize bir iki yetenekli Yugo getirseydi keşke arkadaş, bak Konyaya Skubic filan hatta Bajic de ordaydı..Boliçi filan scout yapsak aslında bölgeyi tarasa söyle genç yetenekler getirsek takıma. Iyi olur bence.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    pahalı ingiliz topçular orda sterlinle kazanıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Eleman çok iyi duruyor. Hızlı gibi top sürmesi gayet iyi. Kıvrak teknik. Biraz fizik olarak zayıf gibi. Biraz izledim videolarını da müthiş duruyor.

Alıntıları Göster
    Evet biraz bende izledim de, çocuk gerçekten Elis'ten bir iki gömlek üstün. Ortaları ve pasları gayet isabetli ve akıl dolu, serbest vuruş yeteneği de var, son vuruşu da yeterli düzeyde. Alınacaksa bu alınsın, madem Skov olmadı, Elis'te olmasın ,bu çocuk olsun. Bunu istiyorum ben banane :D
  • MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    Vergi de fazla hocam. Hepsi çok kazanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Evet biraz bende izledim de, çocuk gerçekten Elis'ten bir iki gömlek üstün. Ortaları ve pasları gayet isabetli ve akıl dolu, serbest vuruş yeteneği de var, son vuruşu da yeterli düzeyde. Alınacaksa bu alınsın, madem Skov olmadı, Elis'te olmasın ,bu çocuk olsun. Bunu istiyorum ben banane :D

Alıntıları Göster
    Hahaha isteminin dozunu gittikçe arttırmışsın hocam. Ama şaka değil eleman ciddi anlamda yıldız olabilecek pırıltılara sahip. Bir haberde de Cska Sofia nın 2 milyon euronun altına satmaya yanaşmadığını yazıyordu. 2-3 milyonsa alın gelin bunu. Riski bana ait :))

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlimasuk

Alen Haliloviç mi? Zaten Ljajiçi de Fenere çok yakıştırıyordum Novi Pazar-Fener kardeşliği etkili olur diyordum. Olmadı.. Ömeroviç kaleci hocasıyken de bize bir iki yetenekli Yugo getirseydi keşke arkadaş, bak Konyaya Skubic filan hatta Bajic de ordaydı..Boliçi filan scout yapsak aslında bölgeyi tarasa söyle genç yetenekler getirsek takıma. Iyi olur bence.

Alıntıları Göster
    Alen evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • »» Robert Skov ve Alberth Elis için yapılan transfer girişimi başarısız oldu. Şimdi gündemimizde 2018'de Bulgaristan'da "Yılın Futbolcusu" seçilen Kiril Despodov var. Yapmış olduğumuz ilk teklif 5,00 mil. €. Oyuncuyla ilgilenen diğer takımlar; PSV, Anderlecht, Olympiakos, Spartak Moskva, Aston Villa, Cardiff ve Middlesbrough. Tahminim 7,50 mil. €'ya bu transfer biter. Ama biz mi bitiririz yoksa diğer kulüpler mi bilemem.

»» Ben bu oyuncunun Elis'den daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Elis için kulübü 6,00 mil. $ istiyordu. Birde kulübü oyuncunun bonservisinin %80'lik kısmına sahipti. %20'lik kısım MLS'nin elinde olduğu için ayriyetten orayada bir ödeme gerekiyordu. Transferden bu yüzden vazgeçildi. Robert Skov transferine gelecek olursak oyuncu hem gelmek istemedi hem de konuşulan bonservis bedelleri 10,00-15,00 mil. € civarıydı. Birde kulübü devre arası bırakmak istemedi.

»»https://www.transfermarkt.com/kiril-despodov/profil/spieler/221540

• Arkadaşlar içimizde gerçekten scoutinge ilgi duyanlar var. Arkadaşlarımın gerçekleştirdiği bir proje olan Scoutium adlı uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Bu işte yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu işten para da kazanabilirsiniz. İnanıyorum ki uygulama çok iyi yerlere gelecek ve scouting olayını çok ileri taşıyacaktır.

Bu arada Despodov transferi çok mantıklı bir transfer olur. Gerçekten iyi işler yapabilecek bir adam kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 8 Ocak 2019; 19:35:20 >
  • tugtim kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok beğendim ben hatta bi tık ileriye gideyim, Skov'dan eksik kalır bi yanı bence yok gördüğümüz kadarıyla. Yani bastır 6-7-8milyonu getir 3-4 sene hizmet etsin sonra yapıştır 25milyona avrupaya. Bence sırıtmaz.
  • quote:

Valla hocam çok beğendim ben hatta bi tık ileriye gideyim, Skov'dan eksik kalır bi yanı bence yok gördüğümüz kadarıyla. Yani bastır 6-7-8milyonu getir 3-4 sene hizmet etsin sonra yapıştır 25milyona avrupaya. Bence sırıtmaz.
    Katılıyorum. Kesinlikle almamız gereken bir adam. 5-6 ya alabilsek güzel olur. Gidin alın şu adamı ya.

• faho kullanıcısına yanıt
    hasan ali gayet iyi bir oyuncu. fenerbahçe kalibresinde. sizin bekten beklediğiniz(caner'in 2013'deki performansı) ama o performans 1 senelikti. devamını getiremedi caner.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en iyi forveti olduğu maç 2013/14 Gaziantep deplasmanı.Eto+Drogba+Weah gücündeydi o maç Gilles Binya diye bi stoper vardı adam madara olmuştu maç boyunca
  • Yönetimin bu sene yaptığı en iyi ve akıllı iş Yiğithan'ı sepetlemektir.
  • Despedov kaliteli bir oyuncuya benziyor risk alacaksan böyle adamlara risk al
  • quote:

Despodov muhabbeti geçiyor twitterda, 22 yaşındaymış geçen sene Bulgaristan'da yılın futbolcusu seçilmiş Sağ kanat mevkisi. İzleyen, tanıyan var mı oyuncuyu?
    EPL 17.'si Cardiff istiyormuş. Ligde 2. falan olsak gelirdi belki.

• 17. Sıradayız arkadaşlar. Şu futbolcuyu beğenmiyorum inşallah gelmez derken ona göre yorum yapalım. Bitik haldeyiz ne yazık ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

»» Robert Skov ve Alberth Elis için yapılan transfer girişimi başarısız oldu. Şimdi gündemimizde 2018'de Bulgaristan'da "Yılın Futbolcusu" seçilen Kiril Despodov var. Yapmış olduğumuz ilk teklif 5,00 mil. €. Oyuncuyla ilgilenen diğer takımlar; PSV, Anderlecht, Olympiakos, Spartak Moskva, Aston Villa, Cardiff ve Middlesbrough. Tahminim 7,50 mil. €'ya bu transfer biter. Ama biz mi bitiririz yoksa diğer kulüpler mi bilemem.

»» Ben bu oyuncunun Elis'den daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Elis için kulübü 6,00 mil. $ istiyordu. Birde kulübü oyuncunun bonservisinin %80'lik kısmına sahipti. %20'lik kısım MLS'nin elinde olduğu için ayriyetten orayada bir ödeme gerekiyordu. Transferden bu yüzden vazgeçildi. Robert Skov transferine gelecek olursak oyuncu hem gelmek istemedi hem de konuşulan bonservis bedelleri 10,00-15,00 mil. € civarıydı. Birde kulübü devre arası bırakmak istemedi.

»»https://www.transfermarkt.com/kiril-despodov/profil/spieler/221540

Top ayağındayken hızlıca içe katedip şut çeken, değilken ceza sahasında gol kovalayan oyuncu arıyorlar belli ki. Skov, elis, bu bulgar çocuk hepsi benzer tip oyuncular.

• 
Sayfa: önceki 43794380438143824383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.