Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (4 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.991.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

12 M opsiyon ile kiralamayı düşünüyor Saints Gabbiadini'yi.
    Gerçekse yapışmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Eleman çok iyi duruyor. Hızlı gibi top sürmesi gayet iyi. Kıvrak teknik. Biraz fizik olarak zayıf gibi. Biraz izledim videolarını da müthiş duruyor.

Alıntıları Göster
    Ben elisten çok beğendim bu elemanı.

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Haliloviç bjkda diyorlar umarım yanlıştır.

• Binbaşı
    1046 Mesaj
    quote:

Avrupalı gerçekçi insanlar. Bizden biri olsa. Şartlar oluşursa seve seve gelir Fenerbahçe gibi bir takım herkesi rüyası falan derdi. Doğruları söylüyor adam zaten onda sorun yok. Biz Romanya Bulgaristan Macaristan Sırbistan vs gibi doğu bloğu ülkelerden o ülkelerin liglerinden genç oyuncu alabiliriz rahat rahat.

Alıntıları Göster
    Genç oyuncu alamayız demedim ki ben aldık da zaten ferdi elif potansiyelli 2 genç, erken davranırsan alırsın ama hali hazırda avrupa takımları kapisindayken alman çok zoe olur. Elif de bile aracılar kendi sempatisi prof sözleşme yapabilecek yasta olmaması vs gibi etkenler vardı alabildik. Ülkede çok fark etmez parlamadan milletin ilgisi üzerine çekmeden ilk keşfedenler olacaksın o zaman alırsın çoğu ülkeden.
    |
    |

• Yüzbaşı
    554 Mesaj

Saints takip ediyorum. Gabbi çok kötü. Hiç uyum sağlamayadı. Çok hoca sirkülasyonu oldu tabii. Austin'in sakatlık sorunları, Long'un vasatlığı, Gabbi'nin kötülüğü yüzünden Ings alındı. Ings oturdu muhtelemen alır Saints. Gabbi'ye gelince çok golcü değildir. Direkt forvet yerine ben sol, sağ iç forvet, yani Sow rolüne düşünüyorum. Çift forvette de çok iyi olur ikinci rolde. Napoli'de çok beğeniyordum ben. Yardımcı forvet rolünü çok iyi yapar. 12 M yüksek belki ama 7 8 opsiyon yapabilirsek çok güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    Alt liglerde ki herangi bir stoper > Roman
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Ben elisten çok beğendim bu elemanı.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle ben de. Elemanda ciddi öne çıkan top sürme özelliği var. İyi bir takıma kesin gider.

|
    |
  • Binbaşı
    1929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow VI

Alt liglerde ki herangi bir stoper > Roman
    Egemen Korkmaz > Roman keşke gelse 6 aylığına falan. Necati Ateş'in GS'ye kısa dönem gelip kurtarması gibi.
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Saints takip ediyorum. Gabbi çok kötü. Hiç uyum sağlamayadı. Çok hoca sirkülasyonu oldu tabii. Austin'in sakatlık sorunları, Long'un vasatlığı, Gabbi'nin kötülüğü yüzünden Ings alındı. Ings oturdu muhtelemen alır Saints. Gabbi'ye gelince çok golcü değildir. Direkt forvet yerine ben sol, sağ iç forvet, yani Sow rolüne düşünüyorum. Çift forvette de çok iyi olur ikinci rolde. Napoli'de çok beğeniyordum ben. Yardımcı forvet rolünü çok iyi yapar. 12 M yüksek belki ama 7 8 opsiyon yapabilirsek çok güzel olur.
    Hocam çok çektik be kiralıklardan premier lig topçularından. Gabbiadini tam bir iç forvet. Sağ kanattan sol ayağıyla fena bombalar. Maliyeti çok olur. Tutmaz etmez. Riskli.

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Kongre üyesi, Twitter'da oldukça popüler birisi. Şuan dinciler tarafından linç yiyor zaten, hesabı dondurmuş.

Alıntıları Göster
    Şurda bir onunla ilgili haber yapanı atayım .

https://www.yeniakit.com.tr/haber/chp-islama-nasil-saldiracagini-sasirdi-fenerbahceli-oyuncuya-kustah-sozler-583081.html

Şu milleti bölen VATANSIZ,ALLAHSIZ paçavranın susturulduğu günleri inşallah ALLAH YÜCE TÜRK MİLLETİNE bir an önce nasip etsin.

Benzia fazla kapalı bir isim maçlarda falan da uzun çorap giyiyor görünmesin diye,yakışmamışta şu kıyafet şu çağda.
    |
    |

• Teğmen
    134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Adamı hangi kulüpler takip ediyor, biliyor musunuz ?
    Liverpool ve Barcelona takip ediyormuş. Galiba Luan'ı bize yedirmeyecekler. Olsun. Hayali bile güzeldi...Keşke bir sürpriz olsa da Luan'ı çubukluyla görebilsek..

|
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj

Hocam aksine ben EPL'den çok oyuncu çökebiliriz diye düşünüyorum. Ayew, Slimani kötü çıktı belki ama mantıklı işlerdi. Gabbi'de mantıklı geliyor bana. Keza Vydra. Frey ile iyi ikili kurar bu adamlar. Gabbi opsiyonlu kiralık olabilir. Kiralık olacaksa bence makul opsiyon olacaksa olmali. O zaman daha mantıklı iş oluyor.

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Haliloviç bjkda diyorlar umarım yanlıştır.
    Alen Haliloviç mi? Zaten Ljajiçi de Fenere çok yakıştırıyordum Novi Pazar-Fener kardeşliği etkili olur diyordum. Olmadı.. Ömeroviç kaleci hocasıyken de bize bir iki yetenekli Yugo getirseydi keşke arkadaş, bak Konyaya Skubic filan hatta Bajic de ordaydı..Boliçi filan scout yapsak aslında bölgeyi tarasa söyle genç yetenekler getirsek takıma. Iyi olur bence.

• Yarbay
    2821 Mesaj

pahalı ingiliz topçular orda sterlinle kazanıyorlar
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    quote:

Eleman çok iyi duruyor. Hızlı gibi top sürmesi gayet iyi. Kıvrak teknik. Biraz fizik olarak zayıf gibi. Biraz izledim videolarını da müthiş duruyor.

Alıntıları Göster
    Evet biraz bende izledim de, çocuk gerçekten Elis'ten bir iki gömlek üstün. Ortaları ve pasları gayet isabetli ve akıl dolu, serbest vuruş yeteneği de var, son vuruşu da yeterli düzeyde. Alınacaksa bu alınsın, madem Skov olmadı, Elis'te olmasın ,bu çocuk olsun. Bunu istiyorum ben banane :D
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj

Vergi de fazla hocam. Hepsi çok kazanmıyor.

|
    |
    MrCleanse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Evet biraz bende izledim de, çocuk gerçekten Elis'ten bir iki gömlek üstün. Ortaları ve pasları gayet isabetli ve akıl dolu, serbest vuruş yeteneği de var, son vuruşu da yeterli düzeyde. Alınacaksa bu alınsın, madem Skov olmadı, Elis'te olmasın ,bu çocuk olsun. Bunu istiyorum ben banane :D

Alıntıları Göster
    Hahaha isteminin dozunu gittikçe arttırmışsın hocam. Ama şaka değil eleman ciddi anlamda yıldız olabilecek pırıltılara sahip. Bir haberde de Cska Sofia nın 2 milyon euronun altına satmaya yanaşmadığını yazıyordu. 2-3 milyonsa alın gelin bunu. Riski bana ait :))

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fenerlimasuk

Alen Haliloviç mi? Zaten Ljajiçi de Fenere çok yakıştırıyordum Novi Pazar-Fener kardeşliği etkili olur diyordum. Olmadı.. Ömeroviç kaleci hocasıyken de bize bir iki yetenekli Yugo getirseydi keşke arkadaş, bak Konyaya Skubic filan hatta Bajic de ordaydı..Boliçi filan scout yapsak aslında bölgeyi tarasa söyle genç yetenekler getirsek takıma. Iyi olur bence.

Alıntıları Göster
    Alen evet.

|
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    »» Robert Skov ve Alberth Elis için yapılan transfer girişimi başarısız oldu. Şimdi gündemimizde 2018'de Bulgaristan'da "Yılın Futbolcusu" seçilen Kiril Despodov var. Yapmış olduğumuz ilk teklif 5,00 mil. €. Oyuncuyla ilgilenen diğer takımlar; PSV, Anderlecht, Olympiakos, Spartak Moskva, Aston Villa, Cardiff ve Middlesbrough. Tahminim 7,50 mil. €'ya bu transfer biter. Ama biz mi bitiririz yoksa diğer kulüpler mi bilemem.

»» Ben bu oyuncunun Elis'den daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Elis için kulübü 6,00 mil. $ istiyordu. Birde kulübü oyuncunun bonservisinin %80'lik kısmına sahipti. %20'lik kısım MLS'nin elinde olduğu için ayriyetten orayada bir ödeme gerekiyordu. Transferden bu yüzden vazgeçildi. Robert Skov transferine gelecek olursak oyuncu hem gelmek istemedi hem de konuşulan bonservis bedelleri 10,00-15,00 mil. € civarıydı. Birde kulübü devre arası bırakmak istemedi.

»»https://www.transfermarkt.com/kiril-despodov/profil/spieler/221540

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Arkadaşlar içimizde gerçekten scoutinge ilgi duyanlar var. Arkadaşlarımın gerçekleştirdiği bir proje olan Scoutium adlı uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Bu işte yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu işten para da kazanabilirsiniz. İnanıyorum ki uygulama çok iyi yerlere gelecek ve scouting olayını çok ileri taşıyacaktır.

Bu arada Despodov transferi çok mantıklı bir transfer olur. Gerçekten iyi işler yapabilecek bir adam kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 8 Ocak 2019; 19:35:20 >
    |
    |
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.