Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

En genç iki oyuncuyu verdiler arkadaş gram akıl yok bunlarda barış alıcıyı neden verirsiniz.
    Kiralık gitmiştir ikisi de ya. Bonservisiyle verdiklerine inanmıyorum. Eğer öyle bir şey yapmışlarsa yazıklar olsun yönetime.

Edit: Tamam kiralık gitmişler. Güzel hamle o zaman. Yiğithan ve Barıştan pek faydalanamıyorduk. Şimdi hem ikisi de forma şansı bulmuş olacak hem de Neustadter'ten daha iyi bir adam almış olacağız. Umarım Fenerbahçe baskısını kaldırır da yeni bir Servet'imiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 4 Ocak 2019; 20:18:30 >
    |
    |
    |
    |

İkiside sezon sonuna kadar kiralık ve kulübe 1,5 Euro verilmiş. Bende ilk önce ikisini verdiler sandım. Ama öyle değilmiş.
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Yüzbaşı
    772 Mesaj
    [17 Aralık 2019 21:43:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

1 aspora inanıyorsun.

2 aspora inanıp tam haberi anlamıyorsun.Kiralik olduğunu duymuyorsun

3 buna rağmen insanları gram aklı olmamayla suçluyorsun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [15 Aralık 2019 00:05:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Sadık hayırlı olsun
    |
    |

İkisi de sezon sonuna kadar kiralık diye söyleniyor eğer öyleyse mantıklı olur.

|
    |
    DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sadık hamlesi benim gözümde kumardır. bu insanlar neye göre transfer yapıyor anlamıyorum. sadık dar alanda hızlı bir futbolcu gibi görünebilir. ama gel gelelim geniş alanda yavaş. demek istediğimi anlarsınız. yani malatyaspor gibi erol bulut gibi önce savunma diyen bir takımda çabuk gibi görünmesi bundan. aslında malatya bile çok gömülmüyor daha da kapanan takımlarda daha da parlar. ersun yanal savunmayı önde kuracağım diyor ve gidip sadık’ı alıyorlar. şaka gibi. üstelik bu adam tam bir bomba. yani stoperlere oyun kurduracak ersun yanal’lı takımda başımıza çok dert açabilir. çok hata yapıyor. tamamen yanal’ın oyun görüşüne zıt bir adam alıyoruz. pes diyorum

ha ben malatyada izlediğim adamı yazıyorum buraya. gelir çok çalışır hatalarını en aza indirir ve oyun görüşünü geliştirip yavaşlığını hissettirmezse kalkar ayakta alkışlarız. gelsin 7-8 sene hizmet etsin kim istemez. dediğim gibi henüz görmediğimiz ama bize sürekli söylenen ersun yanal fenerbahçesine uymadığı için bu transferi istemiyorum. yoksa yerli stoperler içinde alınabilecek çok az adamdan biri kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 4 Ocak 2019; 20:19:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    8184 Mesaj

Ne a sporu Lüe söyledi kiralık olarak vermişiz ama 1.5 mil euroda bonservis ne alaka. A sporu sadece gülmek amacı ile açarım.

@vedaku Kiralık zaten de 1.5 mil euro bonservis niye veriyorsunuz 2 oyuncu verip sadık yıldız bir oyuncu değilki. Ben barış alıcıya üzüldüm adam orada patlama yapar ilk 11 oynar.
    |
    |
    Bahsedilenler: Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör vedaku

skrtel-transfer

yedekler (merih-sadık-yiğithan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 4 Ocak 2019; 20:20:14 >
    |
    |
    [17 Aralık 2019 21:43:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Hocam alintiladigin mesaja bir baksana.

Neyse her türlü kiralık olduğunu biliyorsan niye öyle bir entry giriyorsun hocam?Mantıksız değil mi yazdığın

|
    |

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    2127 Mesaj
    şakası yok düşmenin en büyük adayıyız nerede çöp var topluyorlar hala zihniyet sıfır
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Sadık ne alaka ya nolur yapmayın şunu. Serdar Aziz’i alaydınız bari. Bir de Barış ve Yiğithan mevzusu doğruysa vallahi yazık olur.
    Serdar, Tolgay gibi devamlılığı olmayan futbolcuları takımdan içeri sokmayacaksin. Bizde Ekici var bi ümit bekliyorsun belki oynar diye.

|
    |

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Ho

Malatyadan kurtuldum istanbula geliyorum twiiti bu yanlış yorumlamayalım rengim h.o

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1027 Mesaj
    Hala Yiğithan'ın bu takımda as stoper olabileceğini düşünenler var.

Hiç mi hayatınızda spor yapmadınız anlamıyorum ki.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Binbaşı
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ne a sporu Lüe söyledi kiralık olarak vermişiz ama 1.5 mil euroda bonservis ne alaka. A sporu sadece gülmek amacı ile açarım.

@vedaku Kiralık zaten de 1.5 mil euro bonservis niye veriyorsunuz 2 oyuncu verip sadık yıldız bir oyuncu değilki. Ben barış alıcıya üzüldüm adam orada patlama yapar ilk 11 oynar.
    Barış'ın orada patlama yapmasına niye üzülüyorsun? Kiralık gitmedi mi bu adam?

Olası Serdar Aziz satışında biz alsak o kadar kötü bakmazdım. Zaten daha iyilerini alacak bir durumumuz yok gibi duruyor hem idari hem mali açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2018 -- 4 Ocak 2019; 20:34:15 >
    |
    |
    Steven Wilson

Sadık transferi gayet iyi, özellikle Barış ve Yiğithan'ın kiralanması çok akıllıca olmuş. Ersun Yanal işini biliyor.
    |
    |
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.