Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43324333433443354336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Umarım rotasyona alınmıştır diyeceğim de hiç sanmıyorum
    Neyseki barış gittiğine göre kanat alınacak gibi duruyor, ileri hatta en az 2 nokta transfer lazım
    Aatıf aldık kanat almaya gerek yok şuan için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Evet ama kulübün de suçu var, koca kulübün bir scout ağı yok gitsin Danimarka'dan ya da Afrika'dan adam getirsin.

Alıntıları Göster
    İşte bizim takımlarda o yok maalesef. Comolli bile o anlamda patladı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Aatıf aldık kanat almaya gerek yok şuan için

Alıntıları Göster
    Harbiden hee Dirar'la Atıf'ı boşa affetmemişler, ikisi de aktif olarak oynayacak.
  • Lig başlamadan gol kralı yeni alex die alıp elde patlayan slimaniyi benziayı gördükten son böyle transferler ümitlendiriyor beni nerde yıldız godoman varsa bize gelince yatıyor hiç değilse böyle sağdan soldan toplama olursa kalite olarak eksik olsada ruh olarak eski güce kavuşuruz

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Egemen TS,BJK'de oynayarak bize geldi. Üst seviyede çok fazla maç yaptı. Karakter olarak Egemen'in verdiğini verecek. Ego her maç sonuna kadar savaşırdı. Muazzam bir profesyoneldi. Sadık, Egemen rolüne bürünecektir. Ben seviye olayına katılmıyorum. Roman'dan daha iyi stoper. Ha şu var 13/14'deki tandem Alves-Egemen'di. Çok üst düzey ikili değildi bence. Ben ön tarafa yapılacak isimleri çok merak ediyorum. Bu ligde çok iyi stoper tandemleri ile şampiyon olunmuyor maalesef. Son şampiyonlara bakarsanız çok üst düzey stoperler yok. Belli hücum seviyesine çıkarsak Sadık-Skrtel sırıtmaz.
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Atıfda kesin değil gibi onuda takaslarlarsa eğer adam kalmaz o mevkide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Harbiden hee Dirar'la Atıf'ı boşa affetmemişler, ikisi de aktif olarak oynayacak.

Alıntıları Göster
    yapacak bişey yok
  • Senad ok:"Sadık için 750 bin Euro + Yiğithan...

Barış'ı Başkan Ali Koç vermiyor. Anlaşma bu çerçevede büyük ihtimalle resmiyet kazanacak."

• Yalnız Merih'in fifa profili çok iyi duruyor, seneye alanyayla anlaşıp opsiyonunu kullandıttırıp alırız umarım
    https://sofifa.com/player/238160/merih-demiral/
  • Son yıllarda aldığımız hangi yerli transferi tuttu ? Ben Sadık transferinden endişe duydum, içime sinmedi. Bizim taraftar hep ayni mantıkta, Anadolu'dan bir topçu gelir "çok iyi transfer, ne bekliyorsunuz daha" denir. Sonraki transfer döneminde ise "bu çöpü gönderelim, G.Birliği'nin stoperi var onu alalım" denir.

Ahmet Çalık, Serdar Aziz, Muğdat, Ozan Tufan, Alper, Sezer Öztürk, Harun Tekin, Şener, Tarık Çamdal, Volkan Şen ve daha birçok örnek

Bu isimlerin hangisi Anadolu'da kötüydü ki ? Hepsi Sadık gibi büyüklerin radarına girmis flaş(?) oyunculardı. Hiçbiri doğru düzgün bekleneni veremedi ama...

Sadık'ı 3-4 mac izleyelim öyle belli olur her şey, Anadolu'da oynadığı hiçbir maç bana tam fikif veremiyor. İnşallah diğer transferler gibi Sadık da kötü çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 4 Ocak 2019; 21:6:16 >
  • Yabancı çöplerden kurtulamadık şimdi de yerli çöplerde ihtisas yapıyoruz.Görünen o ki bir iki tane daha yerli alıp transferi kapatırız.Sadık' ın alınmasını hiç istemiyordum, umarım son dakikada bir pürüz çıkar. Aşağıdaki video da benden tüm Sadık severlere gelsin.

• Allah utandırmasın

yazmış birisi

Sadık için

Daha ne kadar

Utanacaksak

Neyse yözdil modundan çıkayım. Sol ayağı sağlam, geri çekilirken hızlı hareket eden, tuttuğunu bırakmayan, duran toplarda kafa vuruşları için güvenilir birisidir umarım eheheh.

Vallahi gülüyorum şu kulübün haline. Bir kulübün 1 senede bu kadar dibe vurduğunu hiç görmemiştim. Nasıl toparlayacaklar acaba?
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Ne kadar opsiyonu?

40 yılın başı altyapıdan adam çıktı, onu da elimizde tutamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Yalnız Merih'in fifa profili çok iyi duruyor, seneye alanyayla anlaşıp opsiyonunu kullandıttırıp alırız umarım
    https://sofifa.com/player/238160/merih-demiral/
    ne yapıp edip seneye

skrtel-transfer

(sadık-merih-yiğithan) kurmamız lazım. yabancı sınırlaması için güzel bir rotasyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Son yıllarda aldığımız hangi yerli transferi tuttu ? Ben Sadık transferinden endişe duydum, içime sinmedi. Bizim taraftar hep ayni mantıkta, Anadolu'dan bir topçu gelir "çok iyi transfer, ne bekliyorsunuz daha" denir. Sonraki transfer döneminde ise "bu çöpü gönderelim, G.Birliği'nin stoperi var onu alalım" denir.

Ahmet Çalık, Serdar Aziz, Muğdat, Ozan Tufan, Alper, Sezer Öztürk, Harun Tekin, Şener, Tarık Çamdal, Volkan Şen ve daha birçok örnek

Bu isimlerin hangisi Anadolu'da kötüydü ki ? Hepsi Sadık gibi büyüklerin radarına girmis flaş(?) oyunculardı. Hiçbiri doğru düzgün bekleneni veremedi ama...

Sadık'ı 3-4 mac izleyelim öyle belli olur her şey, Anadolu'da oynadığı hiçbir maç bana tam fikif veremiyor. İnşallah diğer transferler gibi Sadık da kötü çıkmaz
    nerlerdesin reyis gözükmüyorsun

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Buralardayım kardeşim de malum takım kötü ve hayal kırıklıklarımız had safhada olunca yazasım gelmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 4 Ocak 2019; 21:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Buralardayım kardeşim de malum takım kötü ve hayal kırıklıklarımız had safhada olunca yazasım gelmiyordu.
    orası öyle tabi, azizden kötü bir sezon geçiriyoruz... büyük hayal kırıklığı.
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    Umarım böyle olur hocam Barış alıcı 2 yıl kiralık diyorlar çünkü birde 1.5 mil euro bonservis çok fazla birde.
  • Sadık'ın geldiği kesin mi
  • liverpool'dan skrtel'i alan aziz yıldırım'dan, malatya'dan sadık'ı alan ali koç'a..

vizyon ?
  • 
Sayfa: önceki 43324333433443354336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.