Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28422843284428452846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeminedeirm züğürt tesellisi başka bir şey değil şu yorumların.
    adam sana demiş ki SIFIRDAN KADRO KURUYORSUN , TUDOR İLE LİDER KALIYORSUN
    sen sıfır kadro kuruyorsun hollanda şampiyonu hoca geliyor, dünya kadar transfer yapıyorsun ama sonuç hüsran
    sen gene olayı Galatasaray'ın yok ffp'si yok yaş olayına çekmissin
    aga sen önce kendi takımına bak bizde Fatih hoca olduğu sürece problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Yeminedeirm züğürt tesellisi başka bir şey değil şu yorumların.
    adam sana demiş ki SIFIRDAN KADRO KURUYORSUN , TUDOR İLE LİDER KALIYORSUN
    sen sıfır kadro kuruyorsun hollanda şampiyonu hoca geliyor, dünya kadar transfer yapıyorsun ama sonuç hüsran
    sen gene olayı Galatasaray'ın yok ffp'si yok yaş olayına çekmissin
    aga sen önce kendi takımına bak bizde Fatih hoca olduğu sürece problem yok
    Sıfırdan kadro kurulmus da bizim mi haberimiz yok?
    Dirar duruyor,Volkan kalede batırana kadar,H Ali duruyor,İsmail duruyor,Sener duruyor,Topal duruyor,Alper duruyor dunya adam duruyor bu mu sıfırdan kurulmus kadro?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcqlock

Her oyuncunun iyi zamani olur. Meireles fena degildi o yil. Kuyt sow bunlar dikine cok giderlerdi defansada yardim ederlerdi simdikiler kayboluyor beklere yardim edemiyorlar.

Gokhan ve canerin o yil altin yiliydi.

Ersun hocanin en buyuk basarisi emenike ve canerdir.

Simdikilerden o kadroya birkac oyuncu o zaman olsaydi emrenin yedegi elmas. Meireles in yedegi jailson gibi takim devam ederdi aslinda. Bizim o zamanlar yapamadigimiz hep buydu bence. Gerci saloh vardi bi moka yaramadi

Alıntıları Göster
    İşte ben de onu kastettim, Ersun Yanal ile uyuştu Fener’in kimyası. Oyuncudan verim almayi bilmek de bir teknik direktörlük başarısıdır.

@bonafide ‘nin saydigi kadro bugünkü Fener’den sadece bek ve Emre faktörüyle iyi. Emre de bir maç vardı bir maç yoktu onu da unutmayalım. Yani demem o ki, o kadroyla bu kadro arasında çok fark yoktu ama o kadrodan verim alabilen bir TD vardı. Abi uzun uzadıya tartışmaya gerek yok, hemen şimdi kelle alınacak. Ya birkaç papaz topçuyu alıp Cocuya devre arasına kadar dokunmayacaksın, ya da Cocu + Volkan + Potuk, kellesini alacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sizin teknik direktörden kaynaklı bir sıkıntınız yok gibi takımın seviyesi düşmüş. Kilit noktalara iyi transferler yapamadınız. Kale, lider stoper, orta saha ve skorer bir golcü alıp bu omurgayı düzeltmeniz gerekiyor. Tabi en az 15-20 milyonu gözden çıkartmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 21 Eylül 2018; 11:25:9 >
  • Ersun Yanal gelince rakipleri dümdüz edeceğiz diyenleri romantik buluyorum açıkçası. O dönemin şartları farklıydı, bu sene bir mucize olmazsa şampiyonluk gitti. Avrupa'da bari rezil rüsva olmayalım. Herkes kendini hazırlasın renkdaşlar...
  • Ya feynoord macindaki fenerbahceye noldu anlayamadim. Koeman geldikten sonra rezil, armut kocaman futbolu oynar olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

İşte ben de onu kastettim, Ersun Yanal ile uyuştu Fener’in kimyası. Oyuncudan verim almayi bilmek de bir teknik direktörlük başarısıdır.

@bonafide ‘nin saydigi kadro bugünkü Fener’den sadece bek ve Emre faktörüyle iyi. Emre de bir maç vardı bir maç yoktu onu da unutmayalım. Yani demem o ki, o kadroyla bu kadro arasında çok fark yoktu ama o kadrodan verim alabilen bir TD vardı. Abi uzun uzadıya tartışmaya gerek yok, hemen şimdi kelle alınacak. Ya birkaç papaz topçuyu alıp Cocuya devre arasına kadar dokunmayacaksın, ya da Cocu + Volkan + Potuk, kellesini alacaksın

Alıntıları Göster
    Volkanın 2 ay beklenip alınması zaten son derece yanlıstı.Bu yonetimin ilk yanlısıydı.Alper Potuk'un ozellikle dunku mactan sonra takımla iliskisi olmaması gerekir.Basına duyurmadan oncelikle Katar,BAE satmaya calısmalı olmadı devre arası gonderilmesi gerekir.
    Aykut'un gonderilmesi ise bence son derece dogruydu.Her ne kadar taraftar olsa sampiyon olabilecek de olsak bu kadroyu o kurdu.31 yasında Dirar'a 4.5 milyon,33 yasında Valbuenaya 1.5 milyon, Roman vb o aldırdı.Sonra da kullanmadı.Ozellikle de Valbuenayı...

Ayrıca Cocu nun da zaten BJK son sansı beraberlik ya da maglubiyette ertesi gun gonderilmesi gerekir ya da gonderilir.Ustune senin isin takımın ustunun yarısını cizmek degil Ekiciyi ciz neden Benzia dısında tek ofansif adam, Valbuena yı ciz,Dirarı ciz,herkesi ciz.Reyes i stoper al onlibero oynat berbatken 65 dakika her mac oldugu gibi seyret.
    Cocu BJK macını alırsa ciddi anlamda uyarılmalı nerde bu genc oyuncular Yigithan Roman dan ne kadar kotu olabilir?Soldado nasıl kadro dısı kalır?Ferdi nedne U21 e alınmıs?

• Roman Neustadter , Vitor Pereira zamanında geldi. Hâlâ bunu bilmeyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

Roman Neustadter , Vitor Pereira zamanında geldi. Hâlâ bunu bilmeyenler var.
    Takıla takıla ona mı takıldın.
    Sırf Dirar bile yeter 4.5 milyona
  • cocu sabır göstermemizi gerektirecek bir performans göstermiyor. bjk maçı kötü sonuçlanırsa cocu gider. comolli tartışılmaya başlanır. başkanın opsiyonu büyük ama bu sezon kötü sonuçlanır gelecek senede buna benzer bir başlangıç olursa tribünler homurdanmaya başlar. Yol yakınken cocuyu gönderip ersunu gertirmek lazım...
  • Cocuyu kovmanin #TamZamaniSimdi

• ben anlamıyorum ki abicim biz hangi ara bu kadar romantik bi kulüp olduk?ikincisi biz zaten bu kulüpten aykut,aziz,mehmet topal,alper,ismail,hasan ali,atıf gibi adamlar gitsin de vizyon değişikliği olsun diye ali koç gelsin demedik mi?ee noldu aykut ile aziz gitti ama yine oynayan aynı gamsızlar.5 yılda 1 adım gelişmeyen alper,pas özürlü topal,ismail,hasan,şener,atıf vs.hoca zaten ayrı bi romantik,bu adama kimse bizim ligin dinamiklerinden bahsetmemiş galiba.her maç ayrı kadro,her maç yanlış değişiklikler.kimse kusura bakmasın taraftar kora kor mücadele eden,bi üfürükle düşmeyen,rakibine ben senden iyiyim mesajını veren oyuncuları görmek ister.bizim yukarıda adı geçen oyunculara ve yönetemeyen hocaya tahammülümüz yok ne yazık ki,burası fenerbahçe kardeşim romantikliğe yer yok.bayern ancelotti yi 6.hafta kovuyorsa,sende 3 aydır halen bi sistem oturtamayan hocana gerekeni yapacaksın.ali koç'u çok severiz lafta söyletmeyiz ama neşteri vurmanın zamanı geçiyor artık,gittikçe sıradan bi takım olmaya başladık,önlem alınmazsa bi kaç yıla esamemiz okunmayacak ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirsu -- 21 Eylül 2018; 11:3:47 >

• Cocu'yu göndermek hiçbir şeyi çözmeyecek gibime geliyor.Tamam beklenen ışığı hala alamadık,takımın ne oynadığı belli değil,ama ok yaydan çıktı artık okun gidişini seyredeceğiz ister istemez.

Hata varsa, zincirin halkası misali yönetim-sportif direktör-teknik direktör üçgeninde komple aranmalı.

Zira kimi getireceksin bu saatten sonra yerine?Yabancı bir isim mi?Yerli bir isim mi?

Mustafa Denizli emekli kontenjanından geçmişin hürmetine mi getirilecek?Ya da herro merro deyip Yılmaz Vural mı getirilecek(buna hayır demem bak).

Ya da Ali Koç,Ersun mevzusunda siz benim hayal ettiğim Fb'yi anlayamamışsınız dediği Ersun'u mu getirecek?Yapmaz öyle birşey sanmıyorum.
  • huso kullanıcısına yanıt
    Öyle bir bahsetmişsin ki sanki takımın yaş ortalaması 35 falan

Bir kere kalecinin yaşının bir önemi yok. 40'a kadar yolu var. Kaldı ki Muslera 32 yaşında ve rahat 5 sene daha oynar.

Takımdaki 30 yaş üstü futbolcular Nagatomo (32), Mariano (32), Fernando (31), Donk (32) hepsi bu kadar. Her takımda en az bu kadar tecrübeli oyuncu bulunur zaten bunda anormal bir durum yok.

Ayrıca 30 yaş üstü dediğin Nagatomo ve Mariano ile nasıl fark yarattığımızı görüyorsun değil mi? Ligdeki hiçbir takımda böyle bekler yok. Bu oyuncularla 2-3 yıl lige ambargo koysak zaten parasını fazlasıyla çıkartırlar.

Senin demek istediğini gayet iyi anladım. G.saray yaşlı futbolculara yatırım yaptı geleceği olmayan takım kurdu diyorsun ama öyle bir durum yok.

Bizim oyuncuları 33-35'lik quaresma, love, valbuena, dirar gibi bitik adamlarla karıştırma. Bizimkiler iş yapan futbolcular. Dediğim gibi eğer 2-3 yıl başarı gelirse zaten elde edilecek gelirle yeni bir yapılanmaya gider yerlerini doldururuz sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

İşimiz var gücümüz var oturup sürekli oyuncu takip edemiyoruz ama senelerdir izleyebildiğimiz kadar futbolcu izliyoruz. Maç izliyoruz. Sonuçta söğüt gölgesi değiliz izlediğimiz şeyden bir çıkarım yapıyoruz.

Arkadaş ben bu taraftarı anlamıyorum. Yazın Ayew geliyor. Bir analizler kasıyorlar sanki sağ kanata Ronolda aldık. Slimani geliyor. Bir analizler Fernandaonun daha güçlüsü daha bitiricisi oyun zekası olanı. Şöyle iyi olanı böyle iyi olanı. Adamlar geliyor bakıyoruz oynadığı oyun ile alakası yok.

Harun geliyor bir analizler bir analizler sanki yıllardır biz Harunu Bursada izlemedik.

Senelerdir bir sürü Td. gelmiş hala bu Tdler neden çift ön libero oynatıyor. Bunu çözemiyor bu taraftar.

Kayseri maçı öncesi kadro gördü burada herkes. OOO Süper kadro şöyle iyi kadro yapmış böyle iyi kadro yapmış. Maç sonu herkes saydırıyor. Hasan Alide Hasan Ali. Kayseri bizim orta sahayı pas pas etmiş. İki topta geçmiş bunlar Elif süperdi Ekici uçtu. Öteki kaçtı. O süper bu süper Kayseri 8 şut atıp 3 gol bulmuş. geri düşmesine rağmen maçı 3-2 almış gitmiş.
    Analiz mi, yıkama yağlama daha doğrusu bir ilah ilan etmedikleri kalıyor. Valla ilk anlaşıldığında şurada Cocu için neler dendiğini biliyorum. Bir kaç kişi hariç herkes uçuyordu. Yok şöyle hücum futbolu, Psv 'yi 3 yıl şampiyon yapmış bizi de uçurur gibi yorumlarla doluydu burası. O zamanda sakin olun, hemen uçmayalım demiştik. Umutlu Olmak güzel bir şey ama hiç bir gerçeklik içermeyen, analizden uzak yorumlarla geleni övmek hayalcilik oluyor. Maalesef taraftar demiyorum ama şu forumda gerçekten futbolu bilen kişi az.

• Bu takım çalışmıyor arkadaş. Her gün websiteye bakarım ne yapılmış bugün diye. Pazar günü Konya maçı oynandı, pazartesi izin, salı günü maçta oynayanlar aktif dinlenme antrenmanı, çarşamba Hırvatistana git orada taktik antrenman perşembe maç. Yani iki maç arası as oyuncular 1 antrenman yapıyor, sonra başarı bekleniyor şaka gibi.

Takımın fizik kondisyon olarak kimseye üstünlük sağlayamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Arkadaşlar sizin teknik direktörden kaynaklı bir sıkıntınız yok gibi takımın seviyesi düşmüş. Kilit noktalara iyi transferler yapamadınız. Kale, lider stoper, orta saha ve skorer bir golcü alıp bu omurgayı düzeltmeniz gerekiyor. Tabi en az 15-20 milyonu gözden çıkartmanız gerekiyor.
    öyle söyleme biz 1-2 seneye porto olacağız. berke oblak eljif modric barış ile ferdi de hazard ile willian olacak.

anaokuluna çevirdiler takımı. hayallerle yaşayanı gerçeklerle severler diye bir söz vardır. mancini de bu hayallerle geldi sonra kovmaktan beter ettiler. bu ligte en önemli şey tecrübedir. tecrübeli oyuncusu olan her zaman daha şanslıdır. ondandır hala 38’lik emre belözoğlu’nun ödül alması. geçen sene kurtarıcı diye milli takıma çağrılması. kaliteli ve tecrübeli oyuncusu fazla olan kazanır. fm oyuncuları forumda heyecan arayadursun.

• Cocuyu göndermek hiçbir şey çözemez çözmez.

Gelen hoca ile bu oyuncular Clark kentten Süpermene donusyemecekler.

Uzun uzun yazicam bı ara. Yorum yazanlara bakiyorum dünden beri

Son yorum 3 hafta önce birde şimdi

Fenerli den çok GS taraftarı yazmış konuya

Yazanlarinin çocuğunun farklı takım taraftarı ve troll olduğunu düşünüyorum

• Ali Koçla Aziz Yıldırımın şu an için futbolda hiçbir farkı yok

Aziz kalsaydı da Reyes Frey Jailsonu alıp Slimani Ayew falan kiralıyorduk zaten, hoca olarak da saçmasapan adamları getiriyordu Cocu gibi

ee nerde kaldı Ali Koç farkı?

• Rikuride kullanıcısına yanıt
    Hayır, sola sağa koyma fetişi onun döneminde başladı. Topal, Emre, Meireles oynuyordu genelde orta sahada çünkü.

Ersun Yanal hızlı her oyuncunun bek veya kanat olabileceğine inanır. Yusuf Erdogan'i bile sol bek yapmaya çalıştı.

• 
Sayfa: önceki 28422843284428452846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.