Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: All Nightmare Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
105.587
Cevap
261
Favori
1.166.757
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
      6881 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:23:39
      Psv yönetimi: cocu yu aldıkları için fb yönetimine teşekkür ederiz.

Yakında böyle bir açıklama bekliyorum..

Bu arada ersun yanal ın gelmesini isteyen biri olarak sezon başı kendi antrenmanını yaptırmayan bir ersun yanal da başarısız olabilir. Onun sistemi fizik isteyen bir sistem. Şu an her açıdan dökülen fenerbahçe de o da başarısız olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 21 Eylül 2018; 9:24:33 >
      |
      |

• Binbaşı
      1834 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:26:42
      Dünkü maçtan sonra Cocu nun

Topal Skertel Reyes ile 3-5-2 oynatmasi mantıklı olur. Cocu ya hak verilecek şey, yıllardır oynattığı sisteme uygun oyuncu olmaması. Ekonomik sorunlar ortada. Yani 4-3-3 de iyi kanat oyuncuları gerekli hem ofansif hem defansif.

Skertel Topal Reyes

Jailson Elif Benzia Barış Ayew

Slimani

Şener Roman İsmail Alper Kalite anlamında çok çok düşük oyuncular. Frey, Atıf, Topal Kadro sıkıntısı yoksa Son dakika zaman geçirme oyuncuları. Yönetimin ve Comolli nin devre arasında

Genç ve potansiyeli olan Sol, Sağ Bek ve Stoper alması gerekiyor. Brezilya da ikinci ligden birisini alsalar herhalde Şener ve İsmail kadar kötü olamaz sanırım.

Ayrıca kat kat daha ucuza oynarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:28:12
      FB nin yenilmesini istiyorum demek ne kadar dogru tartısılır.
      Diger yandan ilk devre sonuna kadar kredisi var demisti Sayın Baskan velev ki mac kaybedilirse oyle bir kredi olmaz.Mac biter 1 gun sonra Cocu gider.
      |
      |

Asus X38 P5E3 Deluxe|İntel E7200||Sparkle Calibre 512MB 8800GTS||2*1GB Corsair DDR3 1333MHZ@1500MHZ||Creative Xfi FATAL1TY Platinium Champ1on|
    • Er
      7 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:33:01
      Bir Beşiktaşlı olarak üzüldüm adınıza inşallah diğer maçlarda toparlarsınız bizim maç hariç . Başarılar

|
      |

• Binbaşı
      1423 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:33:10
      İşimiz var gücümüz var oturup sürekli oyuncu takip edemiyoruz ama senelerdir izleyebildiğimiz kadar futbolcu izliyoruz. Maç izliyoruz. Sonuçta söğüt gölgesi değiliz izlediğimiz şeyden bir çıkarım yapıyoruz.

Arkadaş ben bu taraftarı anlamıyorum. Yazın Ayew geliyor. Bir analizler kasıyorlar sanki sağ kanata Ronolda aldık. Slimani geliyor. Bir analizler Fernandaonun daha güçlüsü daha bitiricisi oyun zekası olanı. Şöyle iyi olanı böyle iyi olanı. Adamlar geliyor bakıyoruz oynadığı oyun ile alakası yok.

Harun geliyor bir analizler bir analizler sanki yıllardır biz Harunu Bursada izlemedik.

Senelerdir bir sürü Td. gelmiş hala bu Tdler neden çift ön libero oynatıyor. Bunu çözemiyor bu taraftar.

Kayseri maçı öncesi kadro gördü burada herkes. OOO Süper kadro şöyle iyi kadro yapmış böyle iyi kadro yapmış. Maç sonu herkes saydırıyor. Hasan Alide Hasan Ali. Kayseri bizim orta sahayı pas pas etmiş. İki topta geçmiş bunlar Elif süperdi Ekici uçtu. Öteki kaçtı. O süper bu süper Kayseri 8 şut atıp 3 gol bulmuş. geri düşmesine rağmen maçı 3-2 almış gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris01 -- 21 Eylül 2018; 9:35:8 >

• Yarbay
      10315 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:43:48
      Aykut gelirse Elif'i de Barışı da oynatmaz. Ersun da aynı şekilde ikisini de oynatmaz.

Elif ve Barış'ı oynatacak teknik adam bulmak lazım. Ben Zico gelsin isterim. Elif ve Barışı oynatsa oynatsa o oynatır.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      21 Eylül 2018 09:44:12
      Degısım olacaksa sımdı hemen olmalı . Bjk macı kaybedıldıkten sonra degısım olsa ne olur lıg bıtmıs olur.

Bu arada yokmu cocu denen salatalıga ıkı kafa ıkı yumruk bır doner tekme atacak biri ya...
      |
      |

O NEYDİ GIIII
    • Yüzbaşı
      663 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Onurchik

21 Eylül 2018 09:44:45
      Ersun Hocam gelsin, karı atacaksa gelsin benim eve atsın ama gelsin şu takıma. Son dakikalarda bile nasılsa alırız diye rahat rahat izlediğim, rakibi boğduğumuz futbolu özledim ya.

|
      |

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:46:46
      quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Senin rakipler üzerinden pozitifliğine umut var olmana hayranım. Cidden merak ediyorum oluyor mu işe yarıyor mu rahatlatabiliyor musun kendini.

Rakiplerde olan bekler ortasaha kale sen de var mı rakibin olmayan forveti ile umut var oluyorsun. Misal Pepe var mı Muslera var mı Ndiaye var mı Garry Babel Ljajic Vida Fernando vs vs.forvetin var ne oluyor Galatasarayın Beşiktaşın forvetinden daha çok mu atıyor maç mı kurtarıyor. Hadi bunları oyuncuları geçtim Terim ve Güneş gibi Hocan var mı...

Temenni ile öngörü farklı şeylerdir. Fenerbahçenin Avrupa başarısı için temennilerini görmek isterdim rakiplerin Avrupa başarısızlığı temennilerinden önce..

Alıntıları Göster
      Sen ne eneteresan bir insansın.Buraya yazdın gidip bir de kendi bolumune tasımıssın.
      Ustune de profilinde FB ile alay eden yazılar ve resimler varken FB yi destekledim vs yazıyorsun.Hic celiskin yok.Bravo

Asus X38 P5E3 Deluxe|İntel E7200||Sparkle Calibre 512MB 8800GTS||2*1GB Corsair DDR3 1333MHZ@1500MHZ||Creative Xfi FATAL1TY Platinium Champ1on|

• Yarbay
      3965 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:50:34
      Soldado'ya neden çip muamelesi yapılıyor?Bitiriciliği en iyi adamımız 3. bölgede.Yeteri kadar sert,tamamlayıcı çift forvet ya da rotasyon olarak dahi kullanılmıyor adam akıllı.

Valbuena ne yaptı da köprü altı çocuğu muamelesi yapılıyor?Topla genel anlamda arası en iyi ve kreatif oyuncumuz net olarak kendisi.Kazanma hırsı, aklı ve ayağı bir arada çalışan nadir oyunculardan.

Yıllık 3 milyon euro garanti para alan Dirar neden kazanılmaya çalışılmıyor?Adamın orijinal mevkisi sağbek ve geçen sene Aykut zamanından beri yaza yaza el kalmadı koyun sağ beke bu oyuncuyu mis gibi,hala neyi bekliyorsnuz be arkadaş?

Yahu bitiricilik anlamında en iyi oyuncun Soldado,klas olarak da en iyi oyuncun Valbuena,sağ bek olarak mili takımı ile Dünya Kupası geçirmiş Dirar, kendi kulüp takımında sağ bek oynayamıyor.

Bu Fenerbahçe'nin sol bek ilacı kendi içinden çıkaracağı devşirme solbektir yazdık,Şener & İsla birini direkt sol beke evireceksin,geçmişteki Ümit Özat'tan birisi bahsetsin dedik Cocu'ya demek ki bahseden yok hala.

Fenerbahçe'de taşlar çok kolay yerine oturur.Bunu biz sade vatandaş olarak görüyoruz milyonlar alan kenar yönetimi hala ve hala göremedi.

4-1-3-2 bu takımın ilacıdır.Türkiye'de atarsan kazanırsın reçete bu kadar basit zaten çift ön libero da çıksan gol yiyorsun,herşey bu kadar ortada iken garip gerçekten işlerin buraya gelmesi.
      |
      |

1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.

• Er
      5 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:51:40
      quote:

Orijinalden alıntı: huso

Kendi bolumunuzde FB,Baskanı,taraftarı icin neler yazdıgınıza bak.Sonra konus.
      Diger yandan kisisel olarak "Bu ates ufleyerek sonmez" den sonra benim icin hersey degisti.Cornu,Platinisi vb piyasada yok.

Kendi adıma GS desteklemek gibi bir mecburiyetim oldugunu dusunmuyorum.Avrupa olsa dahi... Sen de desteklemek zorunda degilsin.
      Ben diger forumlarda cok gordum.FB basarısız olsun diye Vakıfbank,Ecz.,HB,Efes,Hatay vb bircok takımı destekleyen GS lı en guzeli kendi takımını destekleyebilmek ne mutlu ki FB liyiz.Her bransta kendi takımımızı destekleyebiliyoruz.

Baskanları 30 deyip 150 borc yapılmıs derken men cezası vermemesi de ayrı bir ironidir.Bize yapılanlar da ortadadır.Lobiniz cok guclu biliyoruz.Hayat bu belki bir gun hersey degisir.

Alıntıları Göster
      Elebette isteyen istediğini destekler. Benim bakış açım güclü Avrupada iş yapan bir Fenerbahçe olması, çıtayı yükselten başarı yakalayan her rakip seni de güçlendirir iyi işler yapmana mecbur kılar. Beşiktaş son senelerde iyi işler yapmasa biz geçen sene genel olarak iyi bi yapılanmaya gidebilir miydik hayır geçıştirici idare eder hamleler gelirdi. Bu hem kulüp takımlarına hem ülke futboluna yararlı olur.

Bizim bölümde diğer bölümlerde var hep de var olacak değiştiremeyiz.

Lobi filan artık bırakın bu avutucu paranoyaklığı.

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:52:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Özlenen futbola geri döndüğümüz, Ali Koç’un başkan olduğu, kupaların kaldırıldığı bir sezon olması dileğiyle.
      Degil mi?

Alıntı Jason Mamoa
      Her Galatasaray maçından sonra buraya gelip FB SK ile başlayan cümleler kuran,''Galatasaray forvetsiz,stoperleriniz çok kötü,Muslera'nın yedeği yok bizde her bölgede alternatif çok'' diyen üye nerelerde? Gören var mı?

Cevap
      Suan ıyı gidiyor ses etmeye gerek yok.

zaten onları olunca ligin kralı biz olacağı madridleri 3leyeceğiz insallah. Siz kepenk kapatmamaya dikkat edin.

Ben buradayım 18 yıldır olmezsek yine buralarda oluruz.8-10 kisi var FB ye, FB Baskanına her lafı soyleyen biz Sayın Baskan diyoruz.

O alıntı yaptıgın uye de aklısıra FB SK dedik diye kendince ti ye alıyor.Spor Kluplerinin Adından bihaber arkadas
      Fenerbahce Spor Klubu, Galatasaray Spor Klubu , Besiktas Jimnastik Klubu ...

Hay Allahım ya...
      |
      |

• Yarbay
      2212 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:56:21
      quote:

1.Bu seneyi cope attıgımız falan yok.Liderden 6 puan gerideyiz.Ve cope atılacak bir senemiz de bana gore yok.
      2.Bıktım bu Ersun Yanal guzellemelerinden adam Trabzon da senelerce calıstı.Dunya transferler yaptırdı.Klub inanılmaz borca girdi.Ve bu adam her sene inanılmaz derecede basarısız oldu.
      Ne futbol oynattı.Ne saha ici ne saha dısı iyiydi.Fi tarihinde FB de basarılı oldu diye,Fb defans yaptırmaz yaptırır dedi diye her gun Ersun guzellerimeleri , yeter adam FB den sonra hicbirsekilde dikis tutturamadı.İnanılmaz basarısız oldu.pas gecilmesin.
      3.BJK macı var.Ben alacagımıza % 1000 inanıyorum.Takımın eksikleri var mı var.Bu takıma devre arası en az 1 mumkunse 2 hızlı stoper ve en azından sol kanat lazım , eksikleri olmayan takım yok.
      GS da stoper ve forvet yok.BJK da forvetleri verimsiz ve kadro bana gore dar, tek eksigi olan biz degiliz.
      4.Frey transferi ne kadar gereksiz demistim.Reyes de kotu bir transfere benziyor.Soldado gibi son derece klas hem atan hem attıran gecen sene 12 gol falan atan adamı UEFA dısında bırakmanın ne kadar sacmalık oldugu bir kez daha anlasıldı.
      5.Risk almak zorundayız.Yigithan denenmeli bunun dısında Barıs ve Ferdi gibi gencler de denenmeli , Soldado yu ciz, Ekici yi ciz , Dirar ı ciz,Valbuena yı ciz boyle bir lukse kimse sahip olmamalı basta TD olmak uzere...
      6.Zagreb macı onemli degil Volkan cıksın,Frey oynasın diyenler vardı.Ben acıkcası Zagreb macında degilim.Benim kızdıgım madem oynamayanları oynatacaksın OK, Jailson ile Slimani yi sonradan neden oyuna alıyorsun?Benzia bizim icin hayati oyuncu sakatlansa yerini dolduracak oyuncumuz yok.Madem Benzia yı da oynatma, TD once boyle bir kadro ile cıkıp sonradan zaten mac 60 da bitmis Slimani,Jailson u alması cok sacma, aldıgın kararın arkasında duracaksın.
      7.BJK macı hayati mac benim en ufak suphem yok.Ama olur da kaybedilirse zaten Yonetim de arkasında duramaz.Devre arası falan bekleyemez basın cok agır sıkıstırır.Velev ki olursa ben siddetle,ısrarla Ersun Yanal isimli TD e karsıyım.
      8.Benim ongorum GS grubunu 5 ya da 6 puanla bitirecek.Deplasmanda Lokomotif den 1 puan evinde Shalke ve Porto dan 1 puan ya da 2 sinden birinden 1 puan alacak.Bu da cıkmalarını yeter mi bilmiyorum.Muhtemelen GS 3. olacak Lokomotif de elenecek.Tersi olursa benim icin surpriz olur.
      Avrupa da herkesin gidecegi yol kısıtlı iken ve Avrupa da oynamak CL icin Lig Sampiyonlugu sart iken neyi,neden,nasıl cope atıyoruz?GS 6 puan gerisindeyiz.Yarın daha Basaksehir,BJK,Konya,Malatya vs deplasmanları olacak.Bu isin sakatlıgı var cezası var.Seleznov 4 mac ceza aldı.Yarın baskaları da alabilir.BJK karısık Baskan ile TD arasında resmen bir savas var.GS Yetki istiyor belki yarın Baskan ve Yonetim Kurulu da gidicek.Neden bırakıyoruz.Oyle bir luksumuz mu var?Anlamıyorum.
      Kim ne derse desin sendeki Slimani,Soldado rakipler de biri de yok.Ben umutluyum.
      1.Liderden şimdilik 6 puan geridesiniz, ligin daha başı, ilk yarı bittiğinde belkide 16 puan geride olacaksınız bu hocayla devam ederseniz.
      Adam olacak çocuk şeyinden belli olur.Biraz iyi futbol oynasanız takım düzelir toparlar denebilir ama ortada iyi giden birşey yok fener adına.

2.Katılıyorum

3.BJK maçında favori beşiktaş, alırsınız alamazsınız bilinmez ama kazanmaya yakın olan takım beşiktaş.

4,5,6. Katılıyorum

7.Derbiyi beşiktaşın kazanacağından da benim şüphem yok.

8.Bu yorumun özellikle çok komik.Kızgınlığından, hayal kırıklığından dolayı bu yorumu yaptığını düşünüyorum, sanırım lokomotiv maçını izlemedin.

Ek olarak gs ya da bjk her ne kadar yönetimsel sorunlar yaşıyor olsalarda gerek teknik adamlar gerekse saha içi performans olarak fenerden fersah fersah öndeler.

Sizde de tam tersi, yönetimsel olarak herşey iyi güzel ama saha içi performans rezalet.

Fifa, pes, fm oynayan hemen herkes fenerbahçenin elindeki kadrodan hangi 11'in çıkarılması gerektiğini biliyor. Ama cocu her hafta farklı kadro deniyor.

KARTLAR :TNT2-MX400-FX5200-6600GT-X800GTO-X850XT-X1950XT/XTX-8800GS/GT/GTS/GTX-9800GTX/GX2-HD4850-GTX260-GTX460-HD5850-HD6950-HD7850İŞLEMCİLER: PIII 600-ATHLON 2000-E2160-Q6600-I5 4460

• Yarbay
      6223 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:56:39
      Dün ikinci golden sonra kapatmıştım. Bizim antenlerin çarpışıp adamın gol attığı pozisyonu görünce bunlardan bu sezon hiçbir b*k olmayacağını anladım. Ne salak goller yemişiz öyle. Cocu'nun bileti kesilmeli, sorumlu oyuncular da cezalandırılmalı.

|
      |

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:57:05
      quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Elebette isteyen istediğini destekler. Benim bakış açım güclü Avrupada iş yapan bir Fenerbahçe olması, çıtayı yükselten başarı yakalayan her rakip seni de güçlendirir iyi işler yapmana mecbur kılar. Beşiktaş son senelerde iyi işler yapmasa biz geçen sene genel olarak iyi bi yapılanmaya gidebilir miydik hayır geçıştirici idare eder hamleler gelirdi. Bu hem kulüp takımlarına hem ülke futboluna yararlı olur.

Bizim bölümde diğer bölümlerde var hep de var olacak değiştiremeyiz.

Lobi filan artık bırakın bu avutucu paranoyaklığı.

Alıntıları Göster
      Yani Kendi Baskanınız 30 degil 150 borc yapılmıs herkes men bekliyordu biz men den kurtardık demedi mi?
      Uzlasılan borcun 5 katı yapılmıs iken nasıl ikna oldu UEFA?Daha az borc ile aynı UEFA Milan a 3 yıl ceza vermedi mi?
      Sonra Milan sizi emsal gosterip cezadan kurtulmadı mı?

Hic mi lobiniz yok?
      |
      |

• Yarbay
      4637 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:57:31
      Dünkü maça 15 dakika dayanabilmişim çünkü çok uykum vardı,sadece ilk golü görebildim.Ama zaten bizim maçların hepsi birbirinin kopyası takımda kim oynarsa oynasın rakip kim olursa olsun bütün oyuncular aynı vasat oyunu oynuyor.Ersun hamlesini yapmalı ali başkan,sezon sonunu beklerse çok geç olur.Bu sezon gelmeli ve gelecek sezonu düşünerek gelmeli.Zira cocu örneğinde gördüğümüz gibi bu takım 1 aylık yaz kampı ile toparlanacak durumda değil.

İnsanın aklına kötü kötü garip garip şeyler geliyor,aykutun antrenörleri duruyor mesela diyorum acaba onlar takımı sabote edecek birşeyler mi yapıyor ya da mesela yemekhanede azizin adamı var acaba yemeklere birşeyler mi katıyor çünkü ben hayatımda toptan bu kadar kötü bir fenerbahçe görmemiştim şu an 1. lig seviyelerinde avrupada yeneceğimiz takım sayısı sayılı herkes zorlar bu takımı kimseyi rahatça yenemeyiz.
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:01:32
      quote:

Sen ne eneteresan bir insansın.Buraya yazdın gidip bir de kendi bolumune tasımıssın.
      Ustune de profilinde FB ile alay eden yazılar ve resimler varken FB yi destekledim vs yazıyorsun.Hic celiskin yok.Bravo

Alıntıları Göster
      Feneri desteklemesem gelip burda dalgaya alırdim çok çok ceza alırdım. Feneri desteklemesem yenilmesini istediğimi acik acık yazardım. Fenerbahçe ikinci devreye girerken umarım erken gol atarsınız en kötü ihtimalle beraberlik gelir temennimi yazmazdım Romanın golunde goooll diye yazmazdım.

Tartışmak, gerçekdışı hayalüstü yazıları konuşmak Feneri desteklemedigim anlamına gelmez. Misal senin rakiplerin forvetlerinin olmaması üzerinden hayalüstü yazını tartışmam gibi bu Feneri desteklemedigim anlamına gelmez. Umarim bir an önce toparlanır gruptan çıkarsınız canı gönülde dilegim temennim budur.

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:01:46
      quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

1.Liderden şimdilik 6 puan geridesiniz, ligin daha başı, ilk yarı bittiğinde belkide 16 puan geride olacaksınız bu hocayla devam ederseniz.
      Adam olacak çocuk şeyinden belli olur.Biraz iyi futbol oynasanız takım düzelir toparlar denebilir ama ortada iyi giden birşey yok fener adına.

2.Katılıyorum

3.BJK maçında favori beşiktaş, alırsınız alamazsınız bilinmez ama kazanmaya yakın olan takım beşiktaş.

4,5,6. Katılıyorum

7.Derbiyi beşiktaşın kazanacağından da benim şüphem yok.

8.Bu yorumun özellikle çok komik.Kızgınlığından, hayal kırıklığından dolayı bu yorumu yaptığını düşünüyorum, sanırım lokomotiv maçını izlemedin.

Ek olarak gs ya da bjk her ne kadar yönetimsel sorunlar yaşıyor olsalarda gerek teknik adamlar gerekse saha içi performans olarak fenerden fersah fersah öndeler.

Sizde de tam tersi, yönetimsel olarak herşey iyi güzel ama saha içi performans rezalet.

Fifa, pes, fm oynayan hemen herkes fenerbahçenin elindeki kadrodan hangi 11'in çıkarılması gerektiğini biliyor. Ama cocu her hafta farklı kadro deniyor.

Alıntıları Göster
      Tesekkur ederim.Yorumun icin
      Komik buldugun yerde sizce GS CL grubunu kac puanla tamamlar?Gruptan cıkar mı?Cıkarsa kacıncı cıkar?

Ayrıca saha ici kotu derken ki kimse iyi demiyor Kayseri,Konya macında orta saha gecildi kabul, Goztepe,Malatya macında sadece 1 top geldi o da gol oldu.Ayrıca varsayımınız hep FB nin kotu gitmesi uzerine diger ihtimal yok.Ki kotu giderse 20 puanda fark olur.Ama diger ihtimal de var.
      Cocu su ana kadar her mac yap boz yaptı.25 tane oyuncu denemis.Dogru bir 11,vaktinde oyuncu degisiklikleri ile cok sey fark eder.Ha bunu yapamazsa ki BJK son sansı zaten gidecek.

• Yüzbaşı
      559 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:03:56
      quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Sonuna kadar katılıdığım bir yazı:

'' Sadece Aykut Kocaman'a veya Aziz Yıldırıma yıkılamayacak enkazın maçıdır. Takım diyemiyorum. 30lu yaşlarında olanlar serhatlı tuncaylı anelkalı hatta höghlü ucheli dönemleri iyi hatırlarlar. Fener bu dönemlerde de geride oyun kurmaya çalışırdı. Ancak top ileri taşındığında sadece kanat oyunu oynanmazdı ve az da olsa bi dinamizm vardı. Sagolsun benim nezdimde bunu önce aragones bitirdi. sonrasında Aykut ondan mı öğrendi artık nedir zehri iyice derine saldı ismail kartal ve pereira da mühürledi. Arada daum var ama onun kendine has bir stili vardı ve aynı şekilde devam etmek istedi ki bu pek de işe yaramadı.

Şu an toplu veya topsuz bölge geçişlerinin tamamında büyük bir sıkıntı var ve bu senelerdir devam ediyor. Takımların bir futbol kültür vardır ya hani Barca'nın tiki takası Madrid'in seri kontraları hatta yakın zamanda Tottenham'ın uyguladığı kalabalık kontralar işte bizdeki bu defanstan oyun kurma o kadar yavaşladı ki artık yemiyor millet. önde presi yapıp hataya zorluyor. 1. bölgeden 2. bölgeye top geçiremiyoruz bu sebepten. bu bölgeye top gelse bile 3. bölge ayrı bir hikaye. Çünkü orada kemiklemiş bi kadro var. Mehmet Topal bunların başını çekiyor. Şener ve Hasan Ali de hatta daha yeni bir isim olan İsmail bile onlara ayak uydurmuş hep aynı haraketler yapıyorlar. 3. bölgeye taşımayı kanatlardan deniyorlar hep ve rakipler de mal değil bunu senelerce yiyecek. 3. bölgede görev alan adamları da buna alıştırıyorlar ve sonuç ortada. adam bir iki ileri koşu yapıyor bakıyor pas gelmiyor ondan sonra onlar da yakına gelmeye başlıyor. ve günün pivot forveti bir bakıyorsun oluyor 8 numara. sonra arkasında pas atacak adam yok ve oyun sıkışıyor 2. bölgede. benim düşüncem bundan kurtulmanın çaresi kemik kadrodan kurtulmak. takımın kimyasında bir problem olduğunu düşünmüyorum. çünkü o kadar iyi anlaşıyorlar ki prime dönemindeki Messi Ronaldo gelir Muhammet demirci ve Mehmet Topuza dönerler rahatlıkla. Öyle bir zehir var. Eğer radikal bir hamle alınmazsa daha kötü günler bizi bekliyor diyebilirim. Yeni transferlerin hepsi değil ama bir çoğunu olumlu buldum ancak artık bir Alex beklemek hayal olur. Çok geç olmadan takımın kemik kadrosundaki bu adamlar ıskartaya çıkarılmalı. Dediklerime katılırsınız katılmazsınız ama şu sorunun önemli olduğunu düşünüyorum: biz bunları maçları izleyip görebiliyorken bu kadar para alan adamlar yorumcular dahil nasıl benim bahsettiğim veya bir sürü suserin bahsettiği bu konuları atlayabiliyorlar? ''

--Ekşi--
      Şurada yazılanların hiçbirini yapmayıp, hangi değişimden bahsedildi? 4-3-3 oynatacağım, 1 sene çalışıldı denilip hangi akla hizmet 8 numarasız girildi sezona ? Bu Frey, Reyes gibi mevkisinin 15. alternatifi olan ptt topçularını kim reva gördü kulübe ? Gs tuttu Fernando'yu getirdi, geçen gün lokomotif maçında Fernandes'i gördük. Bir Sİssoko zorlanamaz mıydı hiç ? Bu kadar mı battık ve bittik ? Fb artık Anadolu takımı kıvamında mı takılacak ? Takıma 4-5 kaleci dizip, dünkü maçta 18 de 3 kaleci koyup, hiç bir bek arayışına girmememiz, önlibero bozmaları çakma ve çelimsiz Neus-Reyes gibi stoperlerle çıkmak zorunda kalışımız kimin eseri ?

Ali KOÇ Radikal karar alacaksan al, zira şu ana kadar yaşananlar fiyasko. Selçuk İnan Gs'nin kaptanıydı, sen bize layık değilsin dediler ve dizdiler orta sahayı, biz neden yapamadık ? Kemikleşmiş eski iğrenç futbolun emaresi olan futbolcular neden hala takımda ? Bunun sorumluluğunu kim üstlenecek ?

Acilen yerli T.D gelmeli, Comolli şutlanmalı, şu kurumsal oluyoruz biz safsatasından vazgeçilmeli. Gs çok mu kurumsal ? Hakan Bilal Kutlualp vs. gibi önemli ve has Fb'liler takıma kazandırılmalı.
      Yeniden yapılanma, vasat adamların getirdiği vasat topçularla, başlarına halısaha ligi T.D'sini getirerek yapılmaz. Bjk'den hiç mi örnek almıyoruz ? Adamlar feda diyip Samet Aybaba ile bir dönem geçirip temel attılar. Sonra üzerine koydular.

Lige uyu msağlama, tanıma, takımın alışması vs. yalan. Gs geçen sezon bir hafatda 7-8 kaliteli topçu getirdi ve doğru T.D ile direk şampiyon oldular.

Hollandanın balon ligi ve futbolcularından vazgeçilmeli.

Artık izleyerek oyuncu alınmalı. Gs alıyorsa İtalya'dan alıyor mesela ve özenle takip edip kalitelisini getirmeye çalışıyorlar. Neden ? Çünkü bize uyumlu Tak getiriyor Melo, tak getiriyor Maicon, tak getiriyor nagatomo. Risk faktörü az. Tutma olasılığı yüksek. Önünde örnekler var, siz neyin kafasına bir sene çalıştık dediniz ?

İnanamıyorum ya. Kendinize GELİN .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 21 Eylül 2018; 10:11:15 >
      |
      |

• Yarbay
      13844 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:04:24
      Umarım beşiktaşa yenilirizde artık dayanamayıp gönderirler şu cocuyu. Genç dendi altyapı dendi ee oynayan oyuncuların alayı dışarıdan gelme yabancı veya zaten elde olan gençler. Cocu geldi ne fark etti yani onu anlamadım.

Koy ersunu geç git hiçbirşey yapmasa bile en azından ligi biliyor futbolcuları biliyor.

3 ay önce Amsterdam cafelerinde şarap içen adam nereden bilecek ankarayı sivası trabzonu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Red Dead Redemption [Metacritic: 95] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - God of War [Metacritic: 94] - Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
      Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
web tasarım,web design
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.