Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.359
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Nuri ilaç olur. Tabii ki alınacak iki orta sahadan biri olursa. Tek Nuri ile kapamamali. Ama Nuri, Sissoko, Elif çok güzel olur. Bizim en büyük sorunumuz nedir? Topu defanstan alıp, yüzünü rakip kaleye dönüp oyun kuracak oyuncu. Yıllardır bunun sorununu yaşıyoruz. Nuri bu işi çok güzel yapar. Kenarlara açar, Elif ve Sissoko gibi topla driblingi yapan oyunculara servis yapar. Cocunun istediği tarzda savunma onu oyuncusu. Ekstra gençlere abilik yapar, liderlik özellikleri de var. Seneye kaptan da olur. Cuk oturur Nuri, keşke gelse. Seviye atlatır takıma.
    aynen öyle açıklamaya üşenmiştim bende fakat nuri tek başına iş yapmaz. sisokko vari bir oyuncu alınırsa yanına bu orta saha tek başına şampiyon yapar. oyun kurulamaması imkansız olur.
    |
    |

• Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

pardon haklısın Aygündü.

https://www.sporx.com/iste-ali-senin-o-sok-itiraflari-SXHBQ274903SXQ

Burda okursan Ali Şenin büyük başkan olduğunu sen de kabul edersin.

Alıntıları Göster
    Ben Ali Şen kötü başkandı demiyorum ki güzel kardeşim. Bunları okumakla ömrüm geçti zaten. O yıl en sistemli ne yaptığını bilen takım bizdik. Taş gibi stoperlerimiz efsane oyuncularımız vardı. Başarıyı bunlardan önce saha dışı faktörlere ve tek bir kişiye yıkmak yanlış. Bu hem verilen emeğe haksızlık olur. Baş mimar Carlos Albeto Pareira sonra Rüstü, Uche, hÖGH, Oğuz ve Aykut' tur. Ve tabi ki hocayı ve kadroyu kuran başkan ve yönetimdir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Haydi Comolokko bize sağlam bir 8 numara getir şampiyon olalım
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir!
    Titre ve kendine dön!
    "Bilge Kağan"
  • Yarbay
    14358 Mesaj
    Gomis 6 ya bedavaya gitmiş resmen, biz josef gibi 500 bin euro etmeyecek adamı 12 milyona sattık
    79 Mesaj
    benfica 1-1 PAOK
    Olmypiakos 3-1 Burnley

Türk futbolunda değişmesi gereken şeyler olduğu çok açık
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Guest-195851A27

Hm evet ya doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    quote:

eee kendisi demedi mi Beşiktaşlıyım diye

Alıntıları Göster
    çocukken dedi kardeşim saçmalamayın. aykut hocanın fenerbahçeliliğine kimse laf edemez. hocalığına laf edersin eyvallah.
    |
    |

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-10-numaraya-sornoza-fenerbahce-2730054-skorerhaber/

Orijinalden alıntı: undomiels

Fake haber paylaşayım bende. Milliyet Sornoza haberi yapmış. Tabiki ifadeler; belirtildi, bildirildi. :) Oyuncu kim bilmiyorum.

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-10-numaraya-sornoza-fenerbahce-2730054-skorerhaber/
    oyuncu leş.. ama fenerin elindeki paraya göz dikmiş çok menajer vardır eminim.
    quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Ben Ali Şen kötü başkandı demiyorum ki güzel kardeşim. Bunları okumakla ömrüm geçti zaten. O yıl en sistemli ne yaptığını bilen takım bizdik. Taş gibi stoperlerimiz efsane oyuncularımız vardı. Başarıyı bunlardan önce saha dışı faktörlere ve tek bir kişiye yıkmak yanlış. Bu hem verilen emeğe haksızlık olur. Baş mimar Carlos Albeto Pareira sonra Rüstü, Uche, hÖGH, Oğuz ve Aykut' tur. Ve tabi ki hocayı ve kadroyu kuran başkan ve yönetimdir.

Alıntıları Göster
    Pareira nın oynattığı sistem Kocamanınkiyle aynıydı. Ali Şen nerdeyse kovuyordu Trabzon Vana kaybetmeseydi.

Kadro iyiydi ama 90 lı yıllarda ki tek şampiyonluk o şampiyonluktu.

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: he_man

oyuncu leş.. ama fenerin elindeki paraya göz dikmiş çok menajer vardır eminim.

Alıntıları Göster
    Zaten 8 numara arıyorduk sanki 10 numara nereden çıktı acabası.
    |
    |

arabistana falan bulaşmadan güzel bi emeklilik sözleşmesi kapabilir miyimin peşinde
    he he... gel yap 4 yıllık sözleşme emekli ol
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

Gomis 6 ya bedavaya gitmiş resmen, biz josef gibi 500 bin euro etmeyecek adamı 12 milyona sattık
    Aynen Josef 500 bin etmeyecek topçu

Türk futbol seyircisi Ön liberodan anlamadığı için hep böyle yorumlar geliyor işte...

Diego Reyes bu gece 23:45 te İstanbul a geliyor. Ben hiç benimsemedim ama inşallah faydalı olur.

|
    |
    bugün satış veya alış yok mu?
    |
    |

Pareira nın oynattığı sistem Kocamanınkiyle aynıydı. Ali Şen nerdeyse kovuyordu Trabzon Vana kaybetmeseydi.

Kadro iyiydi ama 90 lı yıllarda ki tek şampiyonluk o şampiyonluktu.

Alıntıları Göster
    Benziyordu evet zaten Aykut Kocaman 'ın fikir babası Carlos Alberto Pareira' dır onda haklısın. Ama o Pareira dediğin dediğin adam tam 24 sene sonra 94 de Brezilya Milli Takımına Dünya kupasını aldırmıştır. Sonuçta ertesi sene gitti ve takım şampiyon olamadı, başkan da şampiyon takımı dağıtan Ali Şen 'di. Tarih ve rakamlar yalan söylemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 24 Ağustos 2018; 16:10:8 >
    |
    |

• Binbaşı
    1085 Mesaj

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Aynen Josef 500 bin etmeyecek topçu

Türk futbol seyircisi Ön liberodan anlamadığı için hep böyle yorumlar geliyor işte...

Alıntıları Göster
    Hocam yanlış anlama ama her josef eleştirisine cevap vermek zorunda değilsin. Sıktı artık bu muhabbet. İnsnaların görüşüdür , herkesi ikna etmek zorunda değiliz. Futbol görüşü farklı olabilir.

• Teğmen
    110 Mesaj
    Gomisin senelik 6 milyon euroluk maaşını odememek için satti galatasaray ayrica sağlık sorunuda var bayilma problemi yaşıyor galatasaray 3 yil daha odeyecekti bu maasi yaklasik 100 milyon tl bence elden çıkararak dogru iş yaptilar birde para kazandılar.

|
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.