Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20642065206620672068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şahsen ilk 2 hafta ve Benfica maçların da ki kötü görüntü ayrıca kadromuzun da kötülüğü itibariyle, zerre ümidim yoktu. Hata ilk 2 beklemiyorum yazmıştım. Ama bu hafta gerçekleşen satışlar , gelecek oyuncular ve takımda ki ölü toprağının atılması gibi faktörler bana ümit vermeye başladı. Çok doğru işler oluyor. Henüz erken ama Rüzgar lehimize dönecek gibi. Göztepe 'yi yeneceğimizi düşünüyorum. Güzel günler bizi bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Beyler şahsen ilk 2 hafta ve Benfica maçların da ki kötü görüntü ayrıca kadromuzun da kötülüğü itibariyle, zerre ümidim yoktu. Hata ilk 2 beklemiyorum yazmıştım. Ama bu hafta gerçekleşen satışlar , gelecek oyuncular ve takımda ki ölü toprağının atılması gibi faktörler bana ümit vermeye başladı. Çok doğru işler oluyor. Henüz erken ama Rüzgar lehimize dönecek gibi. Göztepe 'yi yeneceğimizi düşünüyorum. Güzel günler bizi bekliyor.
    Kaledeki organizmayı hesap ettin mi

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• Madem bu çöpleri satamıyoruz bari Lig icinde takasda kullanalımda bu çöpleri kim alir orasi var.

Dirar,Aatif +1 m viscayi alabilirsek süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Kaledeki organizmayı hesap ettin mi

Alıntıları Göster
    Bu hafta kalede muhtemelen Kameni ya da berke oynar. Valla oynatmayacak kesecek hoca da artık.Ona kızamıyorum, yaşla beraber cüsse de olunca iyice hantallaştı refleks esneklik falan kalmamış artık yere eğilmesi 30 saniye sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Madem bu çöpleri satamıyoruz bari Lig icinde takasda kullanalımda bu çöpleri kim alir orasi var.

Dirar,Aatif +1 m viscayi alabilirsek süper olur.
    adamlar da dirar ve atıfı verselerde en iyi oyuncumuzu versek diyorlardı
  • [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • Visca'yı 4 milyona kimse vermez.Adama geçen sezon başı 7 milyon euro teklif yapıldı Avrupa'da bir kulüpten 9 milyon euro istendiği için satmadılar.Gümüşdağ Ali Koç'un kara kaşına,mavi gözüne yarı fiyatına vereceğini hiç zannetmiyorum.Ayrıca biz o bölgeye transfer yaptık Ayew'i aldık.Ayew'i 2 maçta silmeyin adam fizik olarak yeterli duruma geldiğinde,takıma uyum sağladığında Visca'yı donunda sallar.Bizim için şuan en önemli mevki 8 numaradır hatta yapılabiliyorsa 2 adet 8 numaradır.
  • Reyes neden serbest bilen var mı?
  • Frey ve Reyes tamam da asıl gerekli olan tarnsferler ne zaman gelecek 7 gün gibi az zaman kaldı.
    Bize sol bek ve orta saha lazım.
  • Fenerbahçe sol bek filan almaz arkadaşlar an itibariyle 7 gün değil 6 gün kaldı bugün transfer duyurulmaz çok geç kalındı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Frey 2.8m geldi. Başka gelen yok.

Josef 12 m euro
    Giuliano 10.5 m euro gitti. Dirar Toulouse Kameni Auxerre iddialari var.
    Sağolasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikkonen.

Fenerbahçe sol bek filan almaz arkadaşlar an itibariyle 7 gün değil 6 gün kaldı bugün transfer duyurulmaz çok geç kalındı çok
    Transfer 1 Eylül de bitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Reyes neden serbest bilen var mı?
    Porto da oynayacak kapasitesi olmadığı ve sakatlandığı için sözleşme yenilemediler.

• Artırıyorum Ozan+Aatıf+Dirar= Visca.

Şaka bir yana Başakşehir iyi yönetilen bir kulüp kimse bu çöpleri takımına kabul etmez, üstüne Abdullah Avcı baya kurnaz bir t.d Visca gibi bir adamı bu kadar süre ne yapıp edip takımda tutabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 24 Ağustos 2018; 17:26:55 >
  • flumiense'li 10 numara gelmez umarım çöp gibi bir oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

josef denilen adam ön libero yu bırak topçu bile değildir evet 500 bin etmez ederi 300 bin dir. Futboldan anlamayan yeni yetme çoluk cocuk tayfası alıntılamasın..
    Bu çocuk 2 gündür sadece Souza hakkında yorum yapıp 12 milyon euroya sattığımız oyuncuyu kötülüyor yasak olmasına rağmen defalarca çöp benzetmesi yaptı her seferinde şikayet ettim ve ceza almadan buralarda cirit atıyor hala
  • Dirar,Aatif,Kameni kadroda ne zaman görsem eski yönetime sövesim geliyor istemsizce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Porto da oynayacak kapasitesi olmadığı ve sakatlandığı için sözleşme yenilemediler.

Alıntıları Göster
    Nasıl oynayacak kapasitesi yok. Porto'da savunmada Ramos ile Pique mi oynuyorda bizim haberimiz yok. Adam ilk 11 garantisi veya maaşına zam istemiştir yollar ayrılmıştır. Sözleşme uzatsaydı Porto rotasyonda kullanırdı. Şu sakatlık konusuda çok abartıldı. Adamın sakatlığı Temmuz başında geçmiş ve özel hoca eşliğinde bireysel antremanlar yaparak hazırlanmış. Tek sıkıntısı maç eksiği var.

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• Helal olsun. Kameni 2.2 Volkan 1.5 aldığı yerde 1.4m euro şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nediyonlasen -- 24 Ağustos 2018; 17:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bu çocuk 2 gündür sadece Souza hakkında yorum yapıp 12 milyon euroya sattığımız oyuncuyu kötülüyor yasak olmasına rağmen defalarca çöp benzetmesi yaptı her seferinde şikayet ettim ve ceza almadan buralarda cirit atıyor hala

Alıntıları Göster
    Bknz: hazımsızlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20642065206620672068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.