Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.398
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Topal yerine de transfer. O zamam olur. Topalla çöp olur.

Alıntıları Göster
    M.Topal ön libero bölgesinde tek başına oynadımı işini iyi yapıyor bence. Ama onun performansıda önünde kimin oynayacağına bağlı olarak değişiyor. Eljif Elmas'la birlikte box to box bir orta saha bulursak o zaman süper olur işte. M.Ekici ve Valbuena'dan hala medet uman varsa bıraksın bu işleri. Souza'ya da 5,00 mil. € ve üzeri bir teklif varsa satalım gitsin. Ön libero bölgesinde oynayabilecek M.Topal dışında Ozan ve Oğuz Kaan var. Ama Souza ben stoper oynarım derse kalsın o zaman.
    |
    |

• Onbaşı
    28 Mesaj
    beyler siz dünkü maçtan neden çok umutluydunuz ki?

ben iddaa da 1.0çifte basmıştım malatyaya. hatta bu kuponum tutmuştu 3 maç da
    hoş bugün verdim aldığım paranın çoğunu geri başka maçlarda ya neyse

hala kalede volkan falan varken rahat galibiyet bekleyenler var çok komik
    |
    |

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Beğen butonu çöksün lütfen

hangi para ile yapıcan bu 6 transferi ? Harçlığınla mı ?
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Bir gemicik kiralasın Ali Başkan. Volkan, Topal, Souza, Hasan Ali gibi çöp olan kim varsa tekne turu diye bindirsin. Denizin ortasında gemiyi batırsınlar.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 19 Ağustos 2018; 15:58:37 >
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

Ramirez kesinmi arkadaslar kesin ise taniyan oyuncuyu bilen bir arkadas degerlendirse iyi olur fikir olmasi acisindan benim gibi tanimayan arkadaslari aydinlatir en azindan
    Fenerbahçeye karşı mükemmel oynamıştı,bizimkiler için başka bir şey bilmeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir şeyler yanlış gidiyor yw bakalım.

Yüzümüz gülmeyecek gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: huso

Hocam sen yeni takım istemissin.Nasıl olacak bu?
    Ancak bir Katar Seyhi gelir 1milyar USD verip klubu alır.600 le borcu oder.Kalanıyla kadroya silbastan yapar.Yoksa mumkun degil...

Alıntıları Göster
    Adam 6 transfer yazmış, ben bir tane daha diyince ona mı takıldın hocam 6 tane transfer tamam, 7 diyince auvvv Şaka bir yana ne Topal ne Souza bırak ikisinin birden aynamasını, ayrı ayrı görünce bile kapıyorum televizyonu. 2 transfer hakkım olsa, Elif'in yanına 2 tane 8 numara alırım. İkisinden de tiksiniyorum, yan pasçılar. Defans yapıyor diye ortasahaya yazıypr millet. O zaman Skertel ortasaha oynasın, nasıl olsa defans yapar, top süremez, pas yapamaz. Aynı Topal ve Josef gibi. Allah'ın belaları bi defolup gitmediler şu takımdan.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Giuliano transferi yatmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Bir gemicik kiralasın Ali Başkan. Volkan, Topal, Souza, Hasan Ali gibi çöp olan kim varsa tekne turu diye bindirsin. Denizin ortasında gemiyi batırsınlar.
    Yüzerek geri gelirler

|
    |

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Barış harici güzel olur bu transferli kadro.Barış boş topçu zaten beklentim yoktu kendisinden.
    Bu FB düşmanı herif habire oyuncularımizi kötülüyor ekiciden, slimani den sonra barişada çöp demiş zavalli, rakip takımlarda bunun gibi zavallıları görup fb kadrosundaki herkes kötü algısı yapılıyor. Resmen Aziz zihniyeti döneminden kalan bir çöp artığı bu adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 19 Ağustos 2018; 16:6:25 >

Orijinalden alıntı: AnondraX

6 tane transfer yazısı var. Neyini beğenelim bunun. Belki neustadter yerine ayew yerine volkan yerine daha kötüleri gelecek transfer olarak. Her transfer başarılı olmak zorunda mı? Ben de yazayım o zaman 11 tane transfer her mevkiye. Kadro dediğin böyle olur.

Alıntıları Göster
    Bursaspor kalecisi Harun Tekin, Yeni Malatyaspor kalecisi Ertaç Özbir her türlü Volkan'dan daha iyidir. Stoper bölgesi içinse medyada ismi dolaşan Dedryck Boyata,Sven van Beek,Marcos Rojo ve Jeffrey Bruma her türlü Neustader'den daha iyidir. Hoca A.Ayew'i sağ tarafta içe kat eden olarak oynatmak istiyor ama bir türlü verim alamıyor. Ama asıl mevkisi sol kanatta oynatırsa o zaman verim alabilir. A.Ayew'i kadroya sağ tarafta verimsiz olacağı için yazmadım. Kendisine süre tanımak lazım tabii ki ama sol tarafta.
    |
    |

• Teğmen
    140 Mesaj
    Bizim maçlarda gayet iyi oynamıştı,Benficalı Grimaldo gibi hızlı,teknikti umarım bu meziyetlerini yitirmemiştir.

|
    |

hocam bize karsi herkes olumune oynuyor zaten
    |
    |
    xxzero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Beğen butonu çöksün lütfen

Biz bu transferleri yapana kadar mehmet topal emekli olur
    quote:

Orijinalden alıntı: Devian

hangi para ile yapıcan bu 6 transferi ? Harçlığınla mı ?

Alıntıları Göster
    Giuliano 13,50 mil. € civarı satıldığı söyleniyor. Souza,Kameni,Dirar,Neustader ve Valbuena'yı da satabilirsek eğer bu transferleri yapmak imkansız değil (3 tanesini satsak bile razıyım). Yapılacak transferlerin hepsi bonservisi alınarak kadroya katılacak diye bir şey yok. 3 tanesi bonservisi ile diğerleride opsiyonlu kiralık olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Giuliano De Paula

Giuliano transferi yatmış
    Troll?
    quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Troll?

Alıntıları Göster
    Troll tabi hocam ciddiye alma.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Biz bu transferleri yapana kadar mehmet topal emekli olur

Alıntıları Göster
    Sen öyle yazdın hemen bu sahne aklıma geldi

|
    |

• Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Ramirez sırf Hasan Ali'den biraz daha iyi alındıysa geçmiş olsun. 24 yaşına kadar kendini gösterememiş, ileride iyi paraya satamayacağımız bir çöp gibi gözüküyor.
    |
    |
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.