Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.604
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    494 Mesaj
    Kjaer e sallıyorlar 😂😂😂😂😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: huso

Gs forumunda günlerdir hakaret ediyorsunuz,alay ediyorsunuz Ali len menerbahce len küçük ay ve çok daha ağırları gibi saygısızca laflar ediyorsunuz moderatorler izliyor.Bunu yapan 8,10 kişiden 2 si de sen le o california nickli kişi sonra gelip burada düzgün bir üslupla eleştiri yapıyorsun.

Ben rakip taraftarın gelip eleştiri yapmasın da en ufak sakınca gormuyorum.Ama nasıl bu kadar degisebiliyorsunuz.Hangisi gercek?

Su anda dalga geçmek,alay etmek için mi konuşuyorsun yoksa samimi misin?

Alıntıları Göster
    gırgır diye bi tabir vardır herkes birbiriyle takılır geçilir gidilir. üslüp bozmadıkca saygının dısına cıkmadıkca her tararftar birbiriyle takılır ben bunu kardesım diye bildiğim cogu fenerli bjkli arkadasımlada yapıyorum. ben burada samimiyetsizlik göremiyorum yazdıklarım da dogruydu en baştada da fenerbahçe traftarı ıcın hala arkasındayım. gs forumuna gelip dalga geçip takılınca millet bizde takılırız sorun yok bunda. ali koç len para var len. bunlara takılan adam hayatı cok ciddiye alıyordur kardeş sorun yapma sende
    |
    |

• Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Yahu kendi başkanın çıktı dedi Fenerbahçe teklif yapmadı diye. Neyin peşindesin sen anlamıyorum. Comolli ilgimiz var demedi. İyi bir oyuncuyu herkes kendi takımında görmek ister. Bunu söyledi adam. Bundan çalım çıkartan basın oldu.

Ha bizimkiler teklif yapar, oyuncu yine size gelir anlarım bu çalımdır. Ama teklif dahi yapmadığımız, fiyat sormadığımız ve hatta Alanya başkanını bu konu için aramadığımız bir ortamda kime ne çalım atmışsınız? Siz değil misiniz gazeteler yalan haber yapıyor, paçavra, almayın, aldırtmayın diyen? Şimdi de kalkmış gazeteleri referans gösteriyorsun .

İşinize geldiği gibi yorumluyorsunuz.

Kiralık için bak az önce bunu yazdım. Net bir şekilde anlaşılıyor.

quote:

Kiralık formülü, kulüplere yapılanma, zaman kazanımı ve kalite açığını gidermek için kullanılır. Bizim kalite eksiğimiz barizdi. O kaliteyi kapatmak için 4'er senelik iki sözleşme yapsak en kötü senelik 7-8 milyon € sadece maaşlarına vereceğiz. Buna en kötü 10'ar milyon bonservis eklerseniz, 4 senede toplam maliyetleri primler ve ekstralar hariç 50 milyon € yapıyor... ışık yandı mı şimdi? Bu paraya takım kurarsın.

Alıntıları Göster
    Fiyat sordunuz mi aradiniz mi bilemem. Telefon dinliyor degilim. Comolli'ye gayet acik bir sekilde ilginiz var mi diye sordular. Adam da begendigimiz bir oyuncu dedi. "Ilgileniyor musunuz" sorununun cevabi "ilgilenmiyoruz" dur. Bunun disindaki her cevap seni yakar. Bunu söylersen tabii ki medya da isi büyütür. Eger cidden hicbir ilginiz olmadiysa Comolli'nin beceriksizligi. Futbol direktörü olan birinin böyle bir aciklama yapmasi amatörlük. Yok yere transfer calimi yemis oldunuz. Yillarca konusuluyor bunlar. Gazeteler hala Mehmet Topuz'u falan haber yapiyor. Emre Akbaba da GS'nin FB'ye transfer calimi olarak kalacak. Yapacak bir sey yok.

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Ramirez e dirardan farki yok diyenler var o zaman neden aliyoruzki,bursadan aziz behich i alalim ismail arti para ile alinabilir sanirim,twitte yazmislar ramirez rus basinina gore kiralik + satin alma opsiyonluymus

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

Ramirez e dirardan farki yok diyenler var o zaman neden aliyoruzki,bursadan aziz behich i alalim ismail arti para ile alinabilir sanirim,twitte yazmislar ramirez rus basinina gore kiralik + satin alma opsiyonluymus
    Ramirez daha iyi hiç olmazsa hak tan daha iyi olacağı kesin

|
    |

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Beğen butonu çöksün lütfen

Topal yerine de transfer. O zamam olur. Topalla çöp olur.

Forvet?

|
    |
    yattarali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emre akbaba, sol bek ramires...

• Barış harici güzel olur bu transferli kadro.Barış boş topçu zaten beklentim yoktu kendisinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Beğen butonu çöksün lütfen

6 tane transfer yazısı var. Neyini beğenelim bunun. Belki neustadter yerine ayew yerine volkan yerine daha kötüleri gelecek transfer olarak. Her transfer başarılı olmak zorunda mı? Ben de yazayım o zaman 11 tane transfer her mevkiye. Kadro dediğin böyle olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

Aykutun transfer listesi gibi

Emre akbaba, sol bek ramires...

GS hemen kaptı adamı neden beğenmediniz efendim?

Ekici, Giu ve Valbuyu topla bir Akbaba performansı elde edemezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

Dirardan farkı yoksa çok iyi

Bizim ligimizde ofansif bekler iş yapıyor.

Dirarda aslında sağ bek

Ama Korkak Aykut gol yiyeceğiz diye Bek adamı açık, Ön liberoyu On numara oynattığı için adamları gerçek pozisyonunda değerlendiremedik
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Topal yerine de transfer. O zamam olur. Topalla çöp olur.

Alıntıları Göster
    Hocam sen yeni takım istemissin.Nasıl olacak bu?
    Ancak bir Katar Seyhi gelir 1milyar USD verip klubu alır.600 le borcu oder.Kalanıyla kadroya silbastan yapar.Yoksa mumkun degil...
    Bu da benim kadrom

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Simon madem kiralanıyor, biz neden kiralamıyoruz?
    Kjaer-Skrtel iyi bir ikili değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yetenekleri var ama kendisini geliştirmesi lazım.Ara pası atılıyor sürekli durup çekip vurmaya çalışıyor.Adamın önüne doğru dürtüp kart kovala,topla adamın arasına vücudu koy

DAha çok eksiklikleri var arkası dönük Valbuena gibi top tutamıyor bunları filan düzeltmesi gerek.

Hemen 11 verilebilecek bir durumda değil şu anda A takımla antremanlarda bu yönlerini geliştirip yavaş yavaş formayı almalı

Eljif ise olmuş durumda bu saatten sonra yedek bırakmak futbola ihanet olur.

Sakatlık olmadığı sürece sezonda 60 maç varsa Tr kupasındaki 1-2 kıytırık maç hariç hepsinde oynamalı
    |
    |

Orijinalden alıntı: AnondraX

Bu da benim kadrom

Bari Eljif ile Slimani yi yazsaydınız :):) Guzel ironi...
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.