Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (6 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    642 Mesaj
    Kaptanı hatırlatıp durmayın arkadaşlar gerçekten 3 sene daha rahat oynarmış bizim takımda. 1 de şampiyonluk aldırırdı kesin.

Emre'nin olduğu sahada sıkıyosa ruhsuz ruhsuz yürüsün bu tipler. Yapılanma yenilenme ayağına biz de çok ayıp ettik, yeri dolar sandık dolmadı.

Kjaer konusu gündeme gelmişken başka stoper aramaya gerek yok, Sevilla kiralıyorsa 1 dakika durmasınlar geri alalım. Transfer çalımı sayılmaz fakat Kjaeri GS formasıyla görmek beni çok üzer, Caner Gökhan hikaye. Aynı günde Ramirezle Kjaeri bitirirler isteseler.

Şener - Kjaer - Skrtel - Ramirez

Kaleye de Berke. Ben buna fitim. Tek 8 numara transferi kalır geriye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kakà

Bu arkadaşlar, elimizdeki futbolcular asgari ücrete oynuyor gibi maaşları yazmıyorlar.

Giuliano 10+3 bonus falan diyorlar. 3 milyon da kendisi alıyordu , 16 milyon euro.

3 tane sağlam adam kiralarsın, maaşları da dahil.

Biz gecen sene Janssen i niye eleştirdik ? Çünkü maaş+kiralama 7-7.5 milyon euro olmuştu. Şimdi ayew 4.75+ slimani de ona yakın para. Arada 3 milyona yakın fark var. O farkla başka bir futbolcunun maaşı ödenir.
    (2.5)Maaş + (2.5)kiralama 5 idi hocam Janssen'de. Ali Koç direkt 5 diyince sadece Spurs'e ödenen ücret gibi anlaşıldı.

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Hocam ben 3 sezondur sayıklıyorum. Kısa vadede en önemli çözüm Emre Belözoğlu. Bu çok net. Ama güya 37 yaşında işte, yaşlı yani.

Bu sezon sonu bırakacağına dair laflar var. Jubile ve bizde bırakması ayağına keşke gelse. Ama haber de yok duyum da işte.
    Taraftar olarak Aykutu nasıl gönderdiysek

Geç olmadan Emre gelmeli

Bizim bonservisle 10 numara alacak paramız yok zaten 10 numaramızı diğer bölgeleri takviye etmek için sattık

Ayew de kanatta oynayacak form durumunda değil onu ortasahaya çekip Eljif Emreyi arkalarına koysak

Düzgün 1 stoper sol bek ve Sağ açığa takım hiç değilse şampiyonluk mücadelesi içinde olur.
    |
    |

Forvet yokluğunun etkileri daha geçmedi

|
    |
    yattarali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jst1907

Kaptanı hatırlatıp durmayın arkadaşlar gerçekten 3 sene daha rahat oynarmış bizim takımda. 1 de şampiyonluk aldırırdı kesin.

Emre'nin olduğu sahada sıkıyosa ruhsuz ruhsuz yürüsün bu tipler. Yapılanma yenilenme ayağına biz de çok ayıp ettik, yeri dolar sandık dolmadı.

Kjaer konusu gündeme gelmişken başka stoper aramaya gerek yok, Sevilla kiralıyorsa 1 dakika durmasınlar geri alalım. Transfer çalımı sayılmaz fakat Kjaeri GS formasıyla görmek beni çok üzer, Caner Gökhan hikaye. Aynı günde Ramirezle Kjaeri bitirirler isteseler.

Şener - Kjaer - Skrtel - Ramirez

Kaleye de Berke. Ben buna fitim. Tek 8 numara transferi kalır geriye.
    Abi zaten ortasahayı da kiralaycağız bu saatten sonra bonservisle bize gelip direk katkı verebilecek bir oyuncu yok ortasaha da

Ya da Disco Bar kafasındaki Ben Arfa tarzı birşey alıp futbola kendisini vermesi için dua edeceğiz.

1 seneliğine ne vereceği meçhul ortasaha almaktansa Emre Belözoğlu geri dönsün

Hem futbolu bizde bıraksın hemde bizi 1 seneliğine kurtarsın şu parasızlık dönemimde

Kaptan buraya gelmek için her türlü fedakarlığı yapacaktır.

Başakşehir Emre ile şampiyonluk potasında ise biz neden kaptanımızı praya bırakalım

Ara Cumhurbaşkanını Emreyi aklını çel rica etsin ayrılsın bize gelsin
    |
    |

• Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Hocam ben 3 sezondur sayıklıyorum. Kısa vadede en önemli çözüm Emre Belözoğlu. Bu çok net. Ama güya 37 yaşında işte, yaşlı yani.

Bu sezon sonu bırakacağına dair laflar var. Jubile ve bizde bırakması ayağına keşke gelse. Ama haber de yok duyum da işte.
    Valla hocam Burnley maçında izledim Emreyi,adam hala 18 lik gibi oynuyor.

Hiçbir şey yapmasa Elifin gelişimine katkısı olur oyun görüşüyle,tecrübesiyle.

|
    |

Kiko bizde iş yapar mı?

|
    |
    Bahsedilenler: Paşa Hazretleri

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Forvet yokluğunun etkileri daha geçmedi
    aynen öyle

|
    |

1) KALEYE BERKE ÖZER'İ MONTE EDECEKSİN O KADAR.. HİKAYE TECRÜBE, MECRÜBE. HIRS VAR ADAMDA! DOĞUŞTAN FENERBAHÇELİ! VE WONDERKID... HER TÜRLÜ VOLKAN'DAN İYİDİR, HER TÜRLÜ..

2) KJAER'I KİRALAYACAKSIN. ARKAN SAĞLAM ARTIK...

3) ALACAKSIN RAMIREZ'I, SAĞ BEKE DE DİRAR'I ÇEKECEKSİN O KADAR.. EVET DIRAR! ORTA YAPMAYI BİLEN, DEFANSI MUAZZAM DIRAR! İSTEDİĞİN KADAR ELEŞTİR...

4) ALACAKSIN EMRE BELÖZOĞLUNU YAŞ FALAN HİKAYE BİRADERİM HİKAYE!!! BU ADAM GELECEK O KADAR.

FORMÜL BU KADAR...

AL SANA KADRO;

BERKE ÖZER - VOLKAN DEMİREL

NABIL DIRAR - ŞENER ÖZBAYRAKLI
    SIMON KJAER - ROMAN NEUSTADTER
    MARTIN SKRTEL - YİĞİTHAN GÜVELİ
    CRİSTİAN RAMİREZ - HASAN ALİ KALDIRIM

MEHMET TOPAL - OZAN TUFAN
    EMRE BELÖZOĞLU - FERDİ KADIOĞLU
    ELJIF ELMAS - MEHMET EKİCİ

ANDRE AYEW - ALPER POTUK
    ISLAM SLIMANI - ROBERTO SOLDADO
    BARIŞ ALICI - AATIF CHAHECHOUHE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curieux -- 19 Ağustos 2018; 16:46:19 >

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Gerçi Comolli Emre Belözoğlunu istemez.

Ben Arfayı filan getirir 1 seneliğine 5-6m euro da ona bayılırız.Sportif Direktör olmak bunu gerektirir.

Abdurrahim Albayrak gibi camianın kadrini kıymetini bilen 1 kişi yok ki

Başkanım Emreyi alalım desin.

Bizimkisi de hayal burnumuzun dibinde adam Başakşehiri şampiyonluğa oynatıyor biz ortasaha arıyoruz 1 senelik kiralık

Hahahha komedi kulübü resmen
    |
    |

Davranın hadi durmayın

|
    |

|
    |

Göksal Gümüşdağ yada Abdullah Avcı onu orada tutabilir mi?

Gelsin isterse 40 ında bıraksın 3 sene daha oynasın.

Topal Souzayı izleyeceğimize seni izleyelim KAPTAN
    |
    |

Kaldı ki bana sorarsanız değil Emre, Modric gelse bu takım bu Kaleci ve Stoper hattıyla anca şampiyonluk kovalar, ötesi imkansız.

Kjaer'i kiralamak zor değil. Emre bize gelip 15-20 maç oynasa, jübilesini bizde yapsa fena mı olur? Çok buruk ayrıldık, hiç olmadı.

|
    |
    Lord Joker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Bu FB düşmanı herif habire oyuncularımizi kötülüyor ekiciden, slimani den sonra barişada çöp demiş zavalli, rakip takımlarda bunun gibi zavallıları görup fb kadrosundaki herkes kötü algısı yapılıyor. Resmen Aziz zihniyeti döneminden kalan bir çöp artığı bu adam

Slimani'ye çöp demedim ki ben.

Barış ve Ekici çöpün önde gideni evet.Hele o Ekici'nin şu takıma gram faydası dokunmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Comolli 105 topçu izleyip Emre Akbabaya teklif yaparken sorun yok ama ondan 5 gömlek üstte Belözoğlu istersek mi sorun oluyor ?

Stoper hattında sorun falan yok. Lig için yeterli. Adamlar kaleye şut çektirmiyor ama gelen ilk topta gol oluyor. Stoperler napsın bu duruma ? Skrtelin yanına hızlı ya da ayağı iyi biri lazım ama. Sayısal olarak da eksiğiz. Skrtel sakatlansa Allah korusun stoper kalmıyor.

|
    |
    Lord Joker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ramirez transferi gerçekleşirse dünün faturası Hasan Ali'ye kesilmiş demektir. Valla bir tarafı düzeltsek bir taraf bozuluyor.Sağ bekte dünkü Şeneri izleyince İsla iyi geldi gözüme. Stoper ve orta saha elzem durumda. Kaleyi de versinler Berke'ye bu Volkan'dan kötü olacağını düşünmüyorum açıkçası.

adamı kovarcasına gitsin diye bir tarafını yırtanlar şimdi emre geri dönsün demeye başlamış. hoş emre belözoğlu bu camianın çocuğu her türlü gelmesini istiyorum ama bundan 3 4 yıl önce aklınız neredeydi paşalar ?

Emre, Volkan gibiler yüzünden takım sempatikliğini kaybettik herkes ana avrat bize sövüyor ikisi de gitsin diye bir taraflarınızı yırtıyordunuz zamanında. Emre'ye o zaman neden sahip çıkmadınız ?

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Emre gelecekse Comolli niye geldi arkadaşlar bu takıma?

Kaldı ki bana sorarsanız değil Emre, Modric gelse bu takım bu Kaleci ve Stoper hattıyla anca şampiyonluk kovalar, ötesi imkansız.
    ZAten gelen parayı oraya harcayacağız.

Bize katkı verecek başka ortasaha önerin var mı?Transferin kapanmasına 15 gün kala kim gelip direk katkı verecek ortasahayı bırakır.

Comolli de gitsin Stoperi Sol beki bulsun 2019 un planlamasını yapsın.

FFP varken Emre geri dönmeli bu takımın başka kurtuluşu yok bu sene

Taraftar olarak baskı yapmamız lazım.

Twitterdan Sosyal medyada örgütlenelim başka türlü yine kanser olacağız
    |
    |
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.