Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anki durumumuz bence kötü değil.Geçen seneye göre çok daha iyi.Ekici tam anlamıyla oynayamadı.Onu Ozan'ın yerine alıp Josefle ikili oynanacak yüksek ihtimalle.Şu durumda 10 numara alınmayacak gibi duruyor.Yolu yapılıyor zaten.Valbuena 10 numara oynar.Dirar sağda.Sol konusu biraz sıkıntılı.Belki de elif oynayabilirse Valbuenayla değişmeli olarak 10 numara-sol açık oynayabilir.Forvet için Perez ismi geçiyor bence gelmesin.Bir de stoper lazım.Romanla 1 yılı geçiremeyiz.Onun dışında kalede de kameni görev yapar büyük olasılıkla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Ben doğru olduğuna inanmıyorum. Bence BJK Fener savaşını kızıştırmak için yapılan manipülasyonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Sosyal medyanın paralıları... Nereden uydururlar bilmem.

Açıklama doğru olsa bile kendini küçük düşürmekten başka birşey değil, Adam defalarca FENERBAHÇE'de oynamak istiyorum diye açıklama yaptı üstelik geçen sezonki kötü takımın en iyi oyuncusuydu, Rezil bir yönetimimiz var futbol konusunda, Gökhan Gönül'e laf edenler anlamıştı umarım neden gittiğini

• DARKMORDECAI kullanıcısına yanıt
    Aykut valbuenayi sola atar ekiciyi 10 numarada oynatir adim gibi eminim orta sahaya da topal souza yapar ozani kesip.

• Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe’nin eski Hollanda’nın yeni teknik direktörü Dick Advocaat, Algemeen Dagblad gazetesine konuştu. Milli takımdaki oyuncuların transferlerini değerlendirdi.
    Beşiktaş’a imza atması beklenen Jeremain Lens için de, “Lens’in Beşiktaş’a gitmesi tamamen parayla alakalı. Kariyerinin bu noktasında oldukça dürüst davrandı” sözlerini kullandı.
    Kaynak: Fotospor
  • Fanatizm kullanıcısına yanıt
    Eğer bugün ki açıklama doğruysa hocanın forvet ve stoper ihtiyacımız var lafı ...bence durum vahim ..şahsen sevmesem de umutludum bu sefer hocadan.. Ozan da tepki almışken muhtemelen hoca birkaç haftaya Joseph-Topal'a dönerse kabız futbol ve hüsran olur... orta saha ve transferi olmaz ve kadro önlerinde Ekici ile oynarsak pek bir şey beklemeye gerek yok ... bu sene bol bol protesto görürüz ve hoca sonsuza kadar gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Fenerbahçe’nin eski Hollanda’nın yeni teknik direktörü Dick Advocaat, Algemeen Dagblad gazetesine konuştu. Milli takımdaki oyuncuların transferlerini değerlendirdi.
    Beşiktaş’a imza atması beklenen Jeremain Lens için de, “Lens’in Beşiktaş’a gitmesi tamamen parayla alakalı. Kariyerinin bu noktasında oldukça dürüst davrandı” sözlerini kullandı.
    Kaynak: Fotospor

çıkıp lens de dese aynısını bazı arkadaşların fikri değişmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

Eğer bugün ki açıklama doğruysa hocanın forvet ve stoper ihtiyacımız var lafı ...bence durum vahim ..şahsen sevmesem de umutludum bu sefer hocadan.. Ozan da tepki almışken muhtemelen hoca birkaç haftaya Joseph-Topal'a dönerse kabız futbol ve hüsran olur... orta saha ve transferi olmaz ve kadro önlerinde Ekici ile oynarsak pek bir şey beklemeye gerek yok ... bu sene bol bol protesto görürüz ve hoca sonsuza kadar gider...

malesef doğru.
  • Ya Allah aşkına bir sakin olun ya en önemli adamlarımızı kaybetmişiz etmişiz o bu diyosunuz. İsmail ve Olcay kanadı bu ligte şampiyon oldu. Tosic Marcelo Beck ve İsmail geri dörtlüsü ile şampiyon oldu bjk bana kimse yok yıldız oyuncu herşeydir felan ayağı yapmayın. Kalecileri Tolga kovanın önde gideni, biz kötü felan değiliz şu Topal Souza oynucak muhabbetide baydı artık Topal düzeldi iki maçtır neden oynamıyor madem? Eljif Elmas'ı ilk onbire koymak için transfer etti. O söz verildi yoksa onca kulüp ilgileniyodu takıma güvenin.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Demişse de yanlış yorum. Para için gitmediğini biliyoruz. Kaç defa söyledi adam fenerden teklif bekliyorum diye. Aynı şeyleri tekrarlamaya gerek yok.

:) para için gitmeyen adam 4milyon eurodan açmaz kapıyı güzel kardeşim... Ağzı FB de oynamak istiyorum diyorsa ona göre makul bir ücret isteseymiş...
    Neden Beşiktaş'la mayısta görüştü o zaman ? Bende Lens'i istiyordum takımda ama para ikinci plandaymış falan geçin bu işleri.Fenerden yüksek ücret talep ettiği haberlerini neden yalanlamadı peki ? Fenerbahçe oyuncuyu istemediği için pazarlık etmemiş olabilir ama para önemli değilmiş falan saçmalamayalım adam 5 yıllık kontrat almış.Geçen sene Beşiktaş Lens'le anlaşmış ama sözleşmesindeki Çin'e gitme maddesi yüzünden iptal olmuştu transferi.Adam kariyerinin sonlarına geliyor tabi ki kendini düşünecek.Sunderland'in sözleşmeli oyuncusu olduğu halde yaptığı açıklamaların,attığı triplerin yanlış olduğunu önceden de yazmıştım.

• Arkadaşlar bu karamsarlığınızı gerçekten anlamış değilim. Sağlam bir forvet bu takımın çehresini değiştirir. Forvetsiz oynuyor gibiyiz bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizari

Arkadaşlar bu karamsarlığınızı gerçekten anlamış değilim. Sağlam bir forvet bu takımın çehresini değiştirir. Forvetsiz oynuyor gibiyiz bu aralar.

Ne kadar kaldı imza cezasının bitişine xD
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt
    İnsanlar yönetime veya hocaya vurmak için bahane arıyor tüm sebep bu... Hangi yabancı Futbolcu 1 sezon kiralık oynadıgı takımın Fnatiği olurki... Fb yede para için geldi BJK ye de o yüzden gitti. İnsanlar bunun bir meslek oldugunu ve para için yapıldıgını unutuyor bence...

Diğer yandan BJK ilede pazarlıklar 4 milyondan başladı LEns FB gibi aynı... FB okadar uzun ve yüksek bir kontrat önermedi. İStek leri ucuk olunca Lens rafa kalktı yani hiç pazarlık falan yapılmadı diye bir durum da yok.
  • quote:

KAdro değeri yada büyük transfer ler ile bu işler olmuyor...

Naniler Van persie ler alındıgında FB acık ara şampiyon olur deniliyordu bi cacık olmadı
    Aynı şekilde gUTİ LER Quaresma lar alındıgında BJK için aynı şey deniliyordu ondan da bi cacık olmadı.

Önemli olan ismin büyüklü değil futbol takım oyunudur. Hasan ali ile bu takım yarı Final oynadı yine oynar sol bek elzem değil forvet ve ortasaha şart

Hasan ile degil caner ile yari final oynadi

Buraya hasanin isttistiklerini attim son 5 senesinin

Sadece bir sene az oynamis 3 maç ondada biz samp olduk ersun hocamla.

Adamin 5 senede 10 asisti var bunlarin 6 tanesi 1 sezonda

Sol bek bu sistemde elzem bekler artil futbolda onemli hadan ali kazmasinin bu takimda isi yok ama aykut a.k.a vasat sevici yuzunden sozlesmesi uzadi bosta olan clichy alinmadi neden ? Cunku aykut vasat sevici

Bana kimse maval okumasin bosta clichyi almamak ihanettir ustune hasanla sozlesme uzatmak vasat seviciliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Sosyal medyanın paralıları... Nereden uydururlar bilmem.

Açıklama doğru olsa bile kendini küçük düşürmekten başka birşey değil, Adam defalarca FENERBAHÇE'de oynamak istiyorum diye açıklama yaptı üstelik geçen sezonki kötü takımın en iyi oyuncusuydu, Rezil bir yönetimimiz var futbol konusunda, Gökhan Gönül'e laf edenler anlamıştı umarım neden gittiğini

yok canım beşiktaş gökhana yıllık 10m veriyor paragöz bir adam ondan gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Neden Beşiktaş'la mayısta görüştü o zaman ? Bende Lens'i istiyordum takımda ama para ikinci plandaymış falan geçin bu işleri.Fenerden yüksek ücret talep ettiği haberlerini neden yalanlamadı peki ? Fenerbahçe oyuncuyu istemediği için pazarlık etmemiş olabilir ama para önemli değilmiş falan saçmalamayalım adam 5 yıllık kontrat almış.Geçen sene Beşiktaş Lens'le anlaşmış ama sözleşmesindeki Çin'e gitme maddesi yüzünden iptal olmuştu transferi.Adam kariyerinin sonlarına geliyor tabi ki kendini düşünecek.Sunderland'in sözleşmeli oyuncusu olduğu halde yaptığı açıklamaların,attığı triplerin yanlış olduğunu önceden de yazmıştım.

Fenerden yüksek ücret istiyor haberlerini yapan zaten yönetim . Çünkü Lens Aykut hocanın oynadığı Kanser futbol anlayışına uymuyor ve Aykut adamı istemedi . Zaten taraftarla aralar kötü olduğu için çıkıpta Lens'i istemiyoruz diyemediler .

İlk günden beri Dirar'ın sağ bek için değil Lens'in yerine sağ açık olarak alındığını biliyorduk .

Aykut sinsi sinsi çalışmaya devam ediyor .

• quote:

İnsanlar yönetime veya hocaya vurmak için bahane arıyor tüm sebep bu... Hangi yabancı Futbolcu 1 sezon kiralık oynadıgı takımın Fnatiği olurki... Fb yede para için geldi BJK ye de o yüzden gitti. İnsanlar bunun bir meslek oldugunu ve para için yapıldıgını unutuyor bence...

Diğer yandan BJK ilede pazarlıklar 4 milyondan başladı LEns FB gibi aynı... FB okadar uzun ve yüksek bir kontrat önermedi. İStek leri ucuk olunca Lens rafa kalktı yani hiç pazarlık falan yapılmadı diye bir durum da yok.

Gecen senr kanser takimda 17 asist 5 gol yapmis bir adamin ki bu istatistik alexten sonra kimde vardi hatirlamiyorum yoktu buyuk ihtimal

Taraftarin sevdigi oyuncu teknik guclu calim atar ortalari mukemmel.sutu var boyle bir adam transferin ilk hedefi olmalidir yuksek veya az maasla beni ilgilendirmez her halukarda alinmaliydi bunun aciklamasi olamaz

Aykut istemedi lensi bu kadar basit neymis takim defansina katki vermiyormus

Ulan lensin gorevi hucum yapmak asist yapmak savunma degil aykut bunu anlamiyor

Gul gibi oyuncu bjkye gitti adamlarin kanat oyuncusuna ihtiyaclari vardi

Bu sene kadikoyde falan gorucem bjk macinda lens hasan aliyi dumur ederken

Lens asist krali olunca gorucem burdakileri.

Senol volkan senden 20 gol katkisi almis lensten allah bilir ne katki alir

Yonetim ve hocaya sempati duyanlar heralde son 6 sene bitkisel hayattalardi

• Aykut kocaman ve Aziz yildirim bu takimin seviyesini asagi cekiyor takimimiz anadolu takimi olacak yakindir 3 senedir kupa yok.

Aykut turnuva hocasi ligte les atiyor 60 puani gecemiyordu 2 senede de az kalsin

10/11 de alex etkisiyle alindi adam 45 ten fazla gole katki yapti yanlis hatirlamiyorsam.

Adam gitti 3 temmuzdan sonra o sikintili donemlerde 2 senede toplam 60 milyon harcadi 60 puani gecemedi gol atamadi takim

Ve bunlari yaparken kadikoy 43 bin kisi ort ile oynuyordu dusunun buna ragmen yani

• 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.