Yüzbaşı
30 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

2500 bütçe var ikinci el mi 9 veya yurt dışı poco x3 almayı düşünüyorum. Kamera ve performans en önemliler benim için. mi9 kamera anlamında poco x3 ten daha mı iyidir veya başka öneriniz var mı ?

Sorun bu ne zaman olacagi belli olmuyor mouse once takilmaya basliyor sonra sistem donuyo ne ses ne goruntu devam etmiyo takilip kaliyor oyle.
bir gskill 4gb vardı 1600 mhz yanına corsair 1600 mhz 4gb daha ekledim ama ramler 1333 mhz de çalışıyor.Tek gskill varken 1600 mhz de çalışıyodu acaba yeni ramde mi sıkıntı var ?
anakart gigabyte ds3p işlemci fx6300
kasa cooler master k350, su an kasanın kendi 600w güç kaynağını kullanıyorum ama yetersiz oldugunu düşünüyorum bu yüzden psu alıcam.

gigabyte ds3p anakart ve r7 265 ekran kartı var sistemde.

200-300 tl arası uygun psu var mıdır? (2.el veya sıfır farketmez)
120 gb sata 3 ssd lazim yalniz samsung haric her ssd hakkinda herkes farkli bisey soyluyor.Hepsi sorunlu gibi ssdlerin kafam allak bullak oldu.Kingston a400 almayi dusunuyorum hakkinda en azindan digerlerine gore fazla problem duymadim.Sizin oneriniz var midir ? butce 150 max.
Sistem olması gerektiğinden yavaş çalışıyor yani anlık takılmalar falan oluyor.Dün oyundayken mouse 2 saniyede 1 takılmaya başladı.1 gün kapalı durdu bilgisayar şu an geçti ama pc de bi problem var gibi bir türlü çözemedim.Kasayı tekrar söküp montajı tekrar yapsam fayda eder mi acaba ?

ram 4gb 1600 mhz gigabyte ds3p anakart
Simdi bende 500 tllik kredi karti var 350 tl si kullanilabilir limit.Ben 650 tl lik urun almak icin kredi kartina 300 tl yatirdim.Bunu taksitli odemek icin yaptim yaparken de soyle dusundum.Simdi kredi kartinda alisveristen once 350 tl limit kaldigi icin sadece 350 tlyi taksitlendirebilirim ve onu oderim sandim ama is oyle olmadi.Direk 650 tl yi taksitlendiriyor.Buraya kadar anlamissinizdir umarim.

Aklima takilan asil mevzu burasi simdi ben 650 tlyi 6 taksit yaparsam her ay 100 tl civari taksit odeyecegim.Hem de bunun ustune en basta yatirdigim 300 tl nakit para var.Yani toplam 950 tl gibi bi fiyata urun almis olucam ama boyle olmamasi lazim.Biliyorum biraz karmasik oldu ama bileniniz var mi bu olayi bi aydinlatsa.
tizlerde ve ozellikle s gibi harflerde tislamayan kulaklik lazim
Vatana crucial bx500 almaya gittim ama kalmayinca bunu aldim.

https://www.vatanbilgisayar.com/kingston-240gb-hyperx-fury-3d-serisi-sata-3-0-okuma-500mb-yazma-500mb-.html

Eve gelince icime tam sinmedi internette de tam bilgi bulamadim.60 daha verip 860 evo ile yarın değistirmeye deger mi? Bu ürünü hiç kullanan var mı veya bilgisi olan ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 547
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 10.686 (Bu ay: 55)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 221 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.