Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
85.326
Cevap
158
Favori
3.610.714
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4019 Mesaj
    Aykut Kocaman teknik bilgisi yok defans oynamayı biliyor sadece düzgün transferler yaptırmıyor,hasan ali ile sözleşme yeniliyor,vasıfsızın teki onu sevmiyoruz diye burada aykut seviciler bizi Fenerbahçe düşmanı ilan edecekse etsin kimse takmıyor sezon ortasında ağlarken göreceğiz hepinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 5 Ağustos 2017; 13:26:17 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Aykut sevicilerin hepsi balık hafızalıdır. Boşuna tartışmayın hiç biri ile. 4 milyona hasan ali aldırıp aynı sezon ortası Ziegleri kiralatan adamın teki. Serdar Kesimal'ı 5 milyona aldırtıp kulüpten tonla para kazandırttığı biri. Bunun gibi tonla da para harcattığı oyuncular var ve gittiği yıl bile transferlerini yaptıran biri ( Kadlec, Holmen vs ) Tam bir anadolu takımı hocası. Ee takım zaten iyice anadolu takımına dönmüştü. Aykut en doğru seçim Fenerbahçe için.

Tamamen katiliyorum

2 yilda 60 milyon harcadi iki yildada 10 puan fark yedi 60 puani gecemiyorduk attigimiz gol sayisi mac basi 1,5 falandi.

O zamanlar herkes aykut kocamana salliyordu simdinne degisti.Adam konyadayken bjkden gsden 4 yiyordu bizden puan aliyordi o zamanlar nasil elestiriyordu herkes.

Adam daumun istedigi transferlere onay vermedi sportif direktorken sonra daumu yedi geldi.10/11 de sampiyon yapan adam alexi de yedi.Taraftar zaten bunu nasil sindiriyor anlamiyorum.

Aykut kocaman vasat sevicidir gitsin anadolu takimi calistirsin orda daha basarili olur burasi Fenerbahçe

|
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"

• Yarbay
    5149 Mesaj
    Perez geleceğine Teodorczyk gelsin,Lewa tipinde bir forvet

|
    |
    Babacar haberi cikti ntvspor da. Perez in alternatifiymis. Ulan ne alternatifi alabiliyorsaniz alin iste.

1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Aykut Kocaman teknik bilgisi yok defans oynamayı biliyor sadece düzgün transferler yaptırmıyor,hasan ali ile sözleşme yeniliyor,vasıfsızın teki onu sevmiyoruz diye burada aykut sevici ergenler bizi Fenerbahçe düşmanı ilan edecekse etsin kimse takmıyor sezon ortasında ağlarken göreceğiz hepinizi.

Sezon ortasi degil

Ekim ayi gelmeden Aykut sen nerden geldin,Kanser futbol,4 senedir cektigimiz nedir.

vb basliklar acilacak

Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yarbay
    2147 Mesaj
    Bu sene cidden şampiyonluk bekleyen var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Policeman

Forvet için Lukasz Teodorczyk haberleri var

Bize kalmaz, Almanya'dan kancayı takarlar

Şayet gelirse çok iyi olur ben umutsuz değilim ama 9m den başlamışlar pazarlığa

|
    |
    Asus B350M-A Prime 3200 Mhz | Ryzen 5 1600 | MSI VENTUS RTX 2060 6G OC | Corsair 120GB Force LE SATA | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm | COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80PLUS | VENGEANCE® LED 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - White LED
  • Yarbay
    4270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Babacar haberi cikti ntvspor da. Perez in alternatifiymis. Ulan ne alternatifi alabiliyorsaniz alin iste.

Yemin ederim Bjk olmasa Fb oyuncu bulamaz Bu yonetim defolup gittigi gun Fb seviye atlayacak demedi demeyin. Adamlar futbola tepki olarak varliklarini surduruyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Hocam haklısınız bu takımın sorunları çok daha derin, yönetimsel vizyonla alakalı problemleri var. Sorunun kendinde olduğunu 20 yılda görememiş, hala td değiştirerek pahalı yıldız oyuncu alarak başarıyı yakalayacağını düşünen bir yönetim şekli

lucas perezle ya da transferle düzelecek bi sorun da değil bu, bu takıma levandowski de alınsa fenerbahçenin genel anlamda istikrar yakalaması imkansız,

Çünkü takımın en büyük eksiği vizyon sahibi bi yönetim olduğu için transferler hiçbişeyi düzeltemiyo, ki artık transfer yapamayacak duruma gelindi

Seneye satacak kjaer de olmayınca hangi kaynakla transfer yapacaklar göreceğiz

|
    |
    Ronin1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen olayin tek ozeti bu. O kadar hoca futbolcu geldi gecti hepsi kotu. Taraftar kotu. Bir de yonetim iyi. Samimi bir sekilde tesekkur edip gondermek gerekiyor bunlari. Vizyonsuz adamlar.

Neden kimse su Babacar hakkinda yorum yapmiyor? Ntvspor da yaziyor ilgi var diye

|
    |
    he_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Hocam haklısınız bu takımın sorunları çok daha derin, yönetimsel vizyonla alakalı problemleri var. Sorunun kendinde olduğunu 20 yılda görememiş, hala td değiştirerek pahalı yıldız oyuncu alarak başarıyı yakalayacağını düşünen bir yönetim şekli

lucas perezle ya da transferle düzelecek bi sorun da değil bu, bu takıma levandowski de alınsa fenerbahçenin genel anlamda istikrar yakalaması imkansız,

Çünkü takımın en büyük eksiği vizyon sahibi bi yönetim olduğu için transferler hiçbişeyi düzeltemiyo, ki artık transfer yapamayacak duruma gelindi

Seneye satacak kjaer de olmayınca hangi kaynakla transfer yapacaklar göreceğiz

Gelecek seneyi düşünecek kapasite yok bunlarda hocam,zaten seneye Ali Koç olacağı için kulüp batmış çıkmış umurlarında değil bence.

|
    |

• Binbaşı
    1326 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: he_man

quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Ciddi olarak merak ediyorum Lucas Peres'i kaç kişi sağlam izlemiştir.
    Yapacağı katkı manasında nasıl bu kadar eminsiniz.? Patlama yaptığı Deportivo'da bile 1 yıllık performansının sonunda Arsenal transferi yaptı. Peres hedef santrfor değil tamamlayıcı forvettir.Hedef santrforun etrafında dolaşarak verim verir. Bizim böyle bir oyun sistemimiz zaten yok.

siz heralde deportivonun hiçbir maçını kaçırmıyodunuz.

öyle forvetler geldi ki fenere, artık forvet denilince forumdakilerin aklına uzun boylu, çalım atamayan, ceza sahası içinde pozisyon bekleyen adm geliyo.

hızlı, adam geçebilen birini görünce bu adam forvet olamaz kanatta oynar demeye başladı herkes

Guiza transferinde ders alınmadı anlaşılan. 1 sene çıkış yapan Kontra atak takımının oyuncusu. Küçük takımların oyuncuları aynı Guiza gibi. Bu adam ile ilerde baskı yapamazsın, yanına Niang gibi forvet lazım

Hocam forumda perezden daha faydalı olacak en az 20 oyuncu sayarız takım için ama bizim td oyuncu takip etmiyo ki, onun için bony gignac bacca perez dışında forvet yok dünyada

Kariyer onlar için tek kriter, manudan gelsin de isterse 3 metre top sürecek hali olmasın(rvp) önemli değil

|
    |

• Yüzbaşı
    384 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Aykut Kocaman teknik bilgisi yok defans oynamayı biliyor sadece düzgün transferler yaptırmıyor,hasan ali ile sözleşme yeniliyor,vasıfsızın teki onu sevmiyoruz diye burada aykut sevici ergenler bizi Fenerbahçe düşmanı ilan edecekse etsin kimse takmıyor sezon ortasında ağlarken göreceğiz hepinizi.

Sezon ortasi degil

Ekim ayi gelmeden Aykut sen nerden geldin,Kanser futbol,4 senedir cektigimiz nedir.

vb basliklar acilacak

arkadaş aykuta kızacağınıza neden azize kızmıyorsunuz. bu adam tepeden inmedi ya. yada kim gelmeliydi. bu sezon için en iyisi bu adamdı. kimse unutmadı oynattığı oyunu. ne yapalım, her gün sövelim her gün geçmişe mi bakalım. biliyorum artık sabrımız kalmadı ama sabır kardeşim sabır. ben öncelikle başımızdakinin gitmesini bekliyorum. 2 ay önyargılarımzı bir kenara bırakalım.
    |
    |
    Yüz milyon galaksinin arasındaki bir dış mahallede daha küçük bir gezegende ortalama bir yıldızın etrafında dolanan gelişmiş primatlar olduğumuz gayet açık. Ama medeniyet doğduğundan beri insanlar dünya düzeninin altında yatan bir anlayış için yalvarıp durdular. Evrenin sınır koşulları hakkında çok özel bir şey olmalı. Sınır olmamasından daha özel ne olabilir? İnsan çabasının da bir sınırı olmamalı. Hepimiz farklıyız. Hayat ne kadar kötü görünse de her zaman yapabileceğin ve başarılı olabileceğin bir şey vardır. Nefes aldıkça umut vardır.

• Yüzbaşı
    603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Valbuena Hasan Ali farkı bu fotoğrafta

Yemin ediyorum bu kadar iyi anlatılabilirdi

Küçük enişte

|
    |
    Asus B350M-A Prime 3200 Mhz | Ryzen 5 1600 | MSI VENTUS RTX 2060 6G OC | Corsair 120GB Force LE SATA | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm | COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80PLUS | VENGEANCE® LED 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - White LED

• Yarbay
    2529 Mesaj
    Aykut Kocaman'ın önceki Fenerbahçe döneminde oynattığı oyunu beğenmiyordum. Uykum geliyordu. Bu gelişinde olumlu anlamda değişimler görüyorum. Bekleri oyuna sokmaya çalışan, önde pres yapmaya çalışan bir takım yaratmaya çalışıyor. Ben oynadığımız 2 resmi maçta genel olarak gösterilen performanstan memnunum. Bunu derken eldeki malzemeye göre konuşuyorum. Bu takımın transfere ihtiyacı olduğunu herkes söylüyor. Aykut Kocaman'ı eleştireceğim tek nokta Hasan Ali ile sözleşme uzatılması. Onun dışında şu ana kadar bir hatasını görmedim. Sadece 2 resmi maç oynadık ama hocayı asmaya başlamış bazıları. Daha öncede söyledim bu hiçbir şey kazandırmaz bize. Transferler yapılsın, kadro oluşturulsun sonrasında oynanan oyuna bakalım. Oynanan oyun tatmin etmezse o zaman isteyen eleştirisini yapsın. Şu anda Aykut Kocaman'ı eleştirmek komik.
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Adamların kadrosuna bak be. Fabri, Gökhan, Pepe, Transfer, Caner, Atiba, Oguzhan, Lens, Talisca, Quaresma, Negredo.

Bize bak, Ozan, Josef, Alper, Topal....

Beşiktaş seviciliği yapacaksan yanlış konudasın. Yettiniz artık ya madem bu kadar iyiler gidin onları destekleyin

Ne alakasi var bilader Beşiktaş seviciliği ile. En buyük rakibimiz ile aramizdaki oyuncu kalitesi farkini gösteriyorum.

Gercekler zoruna gitti galiba Aykut sever

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,770
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.