Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene cidden şampiyonluk bekleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Policeman

Forvet için Lukasz Teodorczyk haberleri var

Bize kalmaz, Almanya'dan kancayı takarlar

Şayet gelirse çok iyi olur ben umutsuz değilim ama 9m den başlamışlar pazarlığa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Babacar haberi cikti ntvspor da. Perez in alternatifiymis. Ulan ne alternatifi alabiliyorsaniz alin iste.

Yemin ederim Bjk olmasa Fb oyuncu bulamaz Bu yonetim defolup gittigi gun Fb seviye atlayacak demedi demeyin. Adamlar futbola tepki olarak varliklarini surduruyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan aliyi ne kadar biz istemesekte büyük futbol düşünürü müthüş taktisyen sir aykut kocaman o kadar beğeniyor ondan daha mı iyi bileceksiniz ha?

• Siz 10 numara almadan sezona girerseniz hedef şampiyonluk değil demek bana göre , sizin için şart bu transfer.
  • taliscaya fener teklif yapmış diyorlar duyum var mı?
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız bu takımın sorunları çok daha derin, yönetimsel vizyonla alakalı problemleri var. Sorunun kendinde olduğunu 20 yılda görememiş, hala td değiştirerek pahalı yıldız oyuncu alarak başarıyı yakalayacağını düşünen bir yönetim şekli

lucas perezle ya da transferle düzelecek bi sorun da değil bu, bu takıma levandowski de alınsa fenerbahçenin genel anlamda istikrar yakalaması imkansız,

Çünkü takımın en büyük eksiği vizyon sahibi bi yönetim olduğu için transferler hiçbişeyi düzeltemiyo, ki artık transfer yapamayacak duruma gelindi

Seneye satacak kjaer de olmayınca hangi kaynakla transfer yapacaklar göreceğiz

• he_man kullanıcısına yanıt
    Aynen olayin tek ozeti bu. O kadar hoca futbolcu geldi gecti hepsi kotu. Taraftar kotu. Bir de yonetim iyi. Samimi bir sekilde tesekkur edip gondermek gerekiyor bunlari. Vizyonsuz adamlar.

Neden kimse su Babacar hakkinda yorum yapmiyor? Ntvspor da yaziyor ilgi var diye

• quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Hocam haklısınız bu takımın sorunları çok daha derin, yönetimsel vizyonla alakalı problemleri var. Sorunun kendinde olduğunu 20 yılda görememiş, hala td değiştirerek pahalı yıldız oyuncu alarak başarıyı yakalayacağını düşünen bir yönetim şekli

lucas perezle ya da transferle düzelecek bi sorun da değil bu, bu takıma levandowski de alınsa fenerbahçenin genel anlamda istikrar yakalaması imkansız,

Çünkü takımın en büyük eksiği vizyon sahibi bi yönetim olduğu için transferler hiçbişeyi düzeltemiyo, ki artık transfer yapamayacak duruma gelindi

Seneye satacak kjaer de olmayınca hangi kaynakla transfer yapacaklar göreceğiz

Gelecek seneyi düşünecek kapasite yok bunlarda hocam,zaten seneye Ali Koç olacağı için kulüp batmış çıkmış umurlarında değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: he_man

quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Ciddi olarak merak ediyorum Lucas Peres'i kaç kişi sağlam izlemiştir.
    Yapacağı katkı manasında nasıl bu kadar eminsiniz.? Patlama yaptığı Deportivo'da bile 1 yıllık performansının sonunda Arsenal transferi yaptı. Peres hedef santrfor değil tamamlayıcı forvettir.Hedef santrforun etrafında dolaşarak verim verir. Bizim böyle bir oyun sistemimiz zaten yok.

siz heralde deportivonun hiçbir maçını kaçırmıyodunuz.

öyle forvetler geldi ki fenere, artık forvet denilince forumdakilerin aklına uzun boylu, çalım atamayan, ceza sahası içinde pozisyon bekleyen adm geliyo.

hızlı, adam geçebilen birini görünce bu adam forvet olamaz kanatta oynar demeye başladı herkes

Guiza transferinde ders alınmadı anlaşılan. 1 sene çıkış yapan Kontra atak takımının oyuncusu. Küçük takımların oyuncuları aynı Guiza gibi. Bu adam ile ilerde baskı yapamazsın, yanına Niang gibi forvet lazım

Hocam forumda perezden daha faydalı olacak en az 20 oyuncu sayarız takım için ama bizim td oyuncu takip etmiyo ki, onun için bony gignac bacca perez dışında forvet yok dünyada

Kariyer onlar için tek kriter, manudan gelsin de isterse 3 metre top sürecek hali olmasın(rvp) önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Aykut Kocaman teknik bilgisi yok defans oynamayı biliyor sadece düzgün transferler yaptırmıyor,hasan ali ile sözleşme yeniliyor,vasıfsızın teki onu sevmiyoruz diye burada aykut sevici ergenler bizi Fenerbahçe düşmanı ilan edecekse etsin kimse takmıyor sezon ortasında ağlarken göreceğiz hepinizi.

Sezon ortasi degil

Ekim ayi gelmeden Aykut sen nerden geldin,Kanser futbol,4 senedir cektigimiz nedir.

vb basliklar acilacak

arkadaş aykuta kızacağınıza neden azize kızmıyorsunuz. bu adam tepeden inmedi ya. yada kim gelmeliydi. bu sezon için en iyisi bu adamdı. kimse unutmadı oynattığı oyunu. ne yapalım, her gün sövelim her gün geçmişe mi bakalım. biliyorum artık sabrımız kalmadı ama sabır kardeşim sabır. ben öncelikle başımızdakinin gitmesini bekliyorum. 2 ay önyargılarımzı bir kenara bırakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Valbuena Hasan Ali farkı bu fotoğrafta

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Yemin ediyorum bu kadar iyi anlatılabilirdi

Küçük enişte

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Aykut Kocaman'ın önceki Fenerbahçe döneminde oynattığı oyunu beğenmiyordum. Uykum geliyordu. Bu gelişinde olumlu anlamda değişimler görüyorum. Bekleri oyuna sokmaya çalışan, önde pres yapmaya çalışan bir takım yaratmaya çalışıyor. Ben oynadığımız 2 resmi maçta genel olarak gösterilen performanstan memnunum. Bunu derken eldeki malzemeye göre konuşuyorum. Bu takımın transfere ihtiyacı olduğunu herkes söylüyor. Aykut Kocaman'ı eleştireceğim tek nokta Hasan Ali ile sözleşme uzatılması. Onun dışında şu ana kadar bir hatasını görmedim. Sadece 2 resmi maç oynadık ama hocayı asmaya başlamış bazıları. Daha öncede söyledim bu hiçbir şey kazandırmaz bize. Transferler yapılsın, kadro oluşturulsun sonrasında oynanan oyuna bakalım. Oynanan oyun tatmin etmezse o zaman isteyen eleştirisini yapsın. Şu anda Aykut Kocaman'ı eleştirmek komik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Adamların kadrosuna bak be. Fabri, Gökhan, Pepe, Transfer, Caner, Atiba, Oguzhan, Lens, Talisca, Quaresma, Negredo.

Bize bak, Ozan, Josef, Alper, Topal....

Beşiktaş seviciliği yapacaksan yanlış konudasın. Yettiniz artık ya madem bu kadar iyiler gidin onları destekleyin

Ne alakasi var bilader Beşiktaş seviciliği ile. En buyük rakibimiz ile aramizdaki oyuncu kalitesi farkini gösteriyorum.

Gercekler zoruna gitti galiba Aykut sever

• Valbuena klasında bir orta saha ve delici bir forvet alamazsak bu sene hedef Türkiye Kupası olur. Sadece forvet alırsak bir halt olacağını sanmıyorum. Topu forvete bile ulaştıramıyoruz çünkü. Şu an var olan takıma gelen forvetin iş yapması için Hogwarts Büyücülük Okulu'ndan gelmesi lazım.
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Iyimser davranmak istedim

• Yok mu şöyle Rusya da oynayan , yırtıcı , güçlü , Kjaer ile Skrtel'i maymun eden Forvet haberleri .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Yok mu şöyle Rusya da oynayan , yırtıcı , güçlü , Kjaer ile Skrtel'i maymun eden Forvet haberleri .

Haberi bile yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Lukasz Teodorczyk ile prensip anlaşmasına varmışız umarım Lucas Perez yerine bu adamı alırlar

Umarım ikisini birlikte alırlar

• Bu sene şampiyon olursak Leicester'ın şampiyon olması kadar şaşırtıcı bir şey olur.
  • 
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.