Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana ilk 11'i sayar mısınız ? Yabancı sayımız çok fazla. Yedeğe bile yabancı oyuncu 1 tane alabiliyoruz en fazla. Duruma bakalım ;

Kameni, Isla, Skrtel, Gomez, Hasan, Souza, Ekici, Valbuena, Dirar, Arfa, Lucas

diyelim böyleyiz .. 9 yabancı var kadroda. Andre Santos bek olarak gelirse 10 yabancı olacak. Benim bildiğim 11 yabancı max ilk 18e alabiliyoruz.

Yedek: Volkan, Şener, Neustader, Ozan, Topal, Alper, Ahmethan

18 dışı kalan : Wiel, Stoch, Fernandao, Rvp, Aatif

Nasıl olacak bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 112600

her şeyden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. şurda takım nasıl iyi olur onları konuşalım. daha lig başlamadı, vitoru bu kadar yermediniz. takım son 2 sezonun başlangıcına göre daha iyi.

Bu yönetimi de aykut'u da kimse istemediği için doğal olarak kimse bu takıma güvenmiyor . Bu yönetim miladını çoktan doldurmuştu , aykut'ta geçmişte yaptıklarıyla sevilmediği için ikisi üst üste binince kimse inançlı değil . Ali Koç başkan olsa aykut gelse taraftar böyle olmazdı Ali Koç için iyimser olurdu ama aziz ve onun yönetiminin orada durmasına artık taraftarlar katlanamıyor . Kimsede 17.000 kombineye inanmasın , onun 10.000'i taraftar gruplarına bedava dağıtıldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

Orijinalden alıntı: Nizari

Arkadaşlar bu karamsarlığınızı gerçekten anlamış değilim. Sağlam bir forvet bu takımın çehresini değiştirir. Forvetsiz oynuyor gibiyiz bu aralar.

Ne kadar kaldı imza cezasının bitişine xD

Daha çok var.
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Volkan-Isla-Skrtel-Yabancı-Hak-Souza-Ekici-Alper-Dirar-Valbuena-Yabancı

Yedek: Kameni-Şener-Rvp-Ozan-Topal-Aatıf-Neustadter

Edit: Sol bek alınacağını düşünmüyorum.Bir tane Forvet ve bir tane de forvet. Zayıf ihtimal ama Elmas'ın lisans işi hallolmazsa belki bir tane orta saha alırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordJJesus -- 5 Ağustos 2017; 16:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Bana ilk 11'i sayar mısınız ? Yabancı sayımız çok fazla. Yedeğe bile yabancı oyuncu 1 tane alabiliyoruz en fazla. Duruma bakalım ;

diyelim böyleyiz .. 9 yabancı var kadroda. Andre Santos bek olarak gelirse 10 yabancı olacak. Benim bildiğim 11 yabancı max ilk 18e alabiliyoruz.

Nasıl olacak bu iş

Andre Santos coktan bitmis bir oyuncu hocam. Boluspor maclarini izledim, bize katki verebilecek seviyede degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• biz 4.5e dirarı aldık hem de alel acele, bjk 5e lensi alıyor.ne kadar istediği burdan belli tabi.lens bjka giderse fb maçı izlemem.sezon sonu başarısız olacağımız garanti zaten.avrupada da çok iyi takımlar katılacak kupaya,şansımız yok.hal böyle olunca da aziz ve tayfasından kurtulmuş oluruz inş
  • Sol bek forvet ve ofansif orta saha alınmazsa yine berbat bir sezon olcak geçen seneden bir farkımız kalmaz Stopere de gerek yok bence yiğithan var ayrıca topal da oynayabilir orda.

• Transfer politikamız çok kötü bu bir.

Ayrıca Talisca haberleri basına Fb yi başarısız kılmak için servis edileb haberlerden tıpkı Negroda ve Lensin anlaştığı gün çıkan Fenerbahçenin son dakikada arayı girdiği gibi safsata haberlerden. Neden çıkıyor bu haberler AY nin menejerlere basına düşman olmasından olabilir mi?

Dün dikkat ettim A sporda dahi 4. sıraya düşmüşüz konuşulmuyo bile takımımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmemati -- 5 Ağustos 2017; 16:34:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nine Lashes

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Bana ilk 11'i sayar mısınız ? Yabancı sayımız çok fazla. Yedeğe bile yabancı oyuncu 1 tane alabiliyoruz en fazla. Duruma bakalım ;

Nasıl olacak bu iş

Andre Santos coktan bitmis bir oyuncu hocam. Boluspor maclarini izledim, bize katki verebilecek seviyede degil

Adam geçen sene 13 gol atıp 4 asist yapmış. Oos oynamış da olsa becerileri buradan belli. Ayrıca Hasan Ali'den yüz bin milyon kat daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Transfer politikamız çok kötü bu bir.

Ayrıca Talisca haberleri basına Fb yi başarısız kılmak için servis edileb haberlerden tıpkı Negroda ve Lensin anlaştığı gün çıkan Fenerbahçenin son dakikada arayı girdiği gibi safsata haberlerden. Neden çıkıyor bu haberler AY nin menejerlere basına düşman olmasından olabilir mi?

Dün dikkat ettim A sporda dahi 4. sıraya düşmüşüz konuşulmuyo bile takımımız.

Türkiyede taliscayı bonservisiyle alabilecek bir takım yok
  • takimda 10 numara oynayabilecek 4 adam var iyi kotu, santrafor yok, hala 10 numara pesindeler. golu de 10 numara atacak. 10 numara olursa her forvet gol atar lafini kim cikardiysa kafasina saplak atmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

her şeyden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. şurda takım nasıl iyi olur onları konuşalım. daha lig başlamadı, vitoru bu kadar yermediniz. takım son 2 sezonun başlangıcına göre daha iyi.

Bu yönetimi de aykut'u da kimse istemediği için doğal olarak kimse bu takıma güvenmiyor . Bu yönetim miladını çoktan doldurmuştu , aykut'ta geçmişte yaptıklarıyla sevilmediği için ikisi üst üste binince kimse inançlı değil . Ali Koç başkan olsa aykut gelse taraftar böyle olmazdı Ali Koç için iyimser olurdu ama aziz ve onun yönetiminin orada durmasına artık taraftarlar katlanamıyor . Kimsede 17.000 kombineye inanmasın , onun 10.000'i taraftar gruplarına bedava dağıtıldı .

sana katılıyorum. yemin ederim artık bende bıktım herkes bıktı. ama bu değilki destek olmayacağım. mecburuz bakalım takıma diyorum 2 ay sonra her şey belli olur. ozaman hep beraber konuşuruz. şuan bunları konuşmak hem canımızı daha çok sıkıyor, hem düşman çatlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

milat değil miad
    hadi onu boşver madem böyle yapacağız o zaman gidelim beşiktaşı galatasarayı destekleyelim sahamızdaki maçlarda da feneri yuhlayalım ne güzel
    sonra adımız taraftar olsun

Ben burada gerçekleri söyledim taraftar da bu tavrında sonuna kadar haklı , taraftarlar tüm imkanlarıyla destek verip durmadan başarısızlık yaşanıyorsa bu yönetimin burada yeri yoktur . Rakip takımı destekleyen yok konuyu çarptırmayın . Bu yönetime destek veren rakip takımı destekliyordur kaç senedir bunu görüyoruz . Stada gitmek isteyeni , takıma destek verene de kimse birşey demiyor , karışmıyor . Siz de olumsuz düşünen insanlara saygı duyun . Burada herkes ne olursa olsun umutsuz da olsa şampiyonluk istiyor bunu da unutmayın .

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Kim o 4 adam? 10 numarayı geçtim, önündeki adama pas atmaktan aciz bizim orta sahalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysberg34

Kim o 4 adam? 10 numarayı geçtim, önündeki adama pas atmaktan aciz bizim orta sahalar.

valbuena, ekici, salih, eljif

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Güler misin ağlar mısın Fotomaç manşet atmış Lens'in ardından Beşiktaş'tan Fenerbahçeye bir transfer çalımı daha diye bahsettikleri kişi Gustavo Gomez aşağılık kompleksinden başka bir şey değil.Adamlar yıllardır almaya uğraştıkları adamı Milan'dan transfer etmeye çalışırken bile utanmadan Fenerbahçenin elinden aldığa getiriyorlar.Fenerbahçe takmıyor heralde bu haberleri.

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Bolu da birkaç maçını izledim inanılmaz hantallaşmış ki bu brezilyalıların rahatlıklarından mı bilmiyorum ciddi kilo fazlası var...
    Valbeuna'yı 10 numaraya koydun, kanatta kim oynayacak? Eljif ise daha kaç yaşında, kaç maç oynayacak bir sezonda. Mehmet Ekici iyi topçu ama kaç maç takımı alır sırtlar? Salih'e ise bir şey demiyorum. Hala umudunuz var mı Salih'ten?
  • Judge Man kullanıcısına yanıt
    Ne olacak neden 3 attık ta 5 atmadık...
    NEden onun yerine bu girdi
    Neden o oynadıda bu oynamadı vs vs vs ...
    şuan valbuenadan başka 10 numara oynayan adam yok ondan da bi alexlik beklenemez ki kendisi sol kanatta oynuyor zaten, aykut da sol kanat transferi olmucak dediğine göre valbuena solda. ekicinin ne olduğu belli değil görecez, salihin sadece potansiyeli olduğunu biliyoruz kendini geliştirmeyi bırak her sene daha kötüye gidiyor, eljif 17-18 yaşında umutlu olabilirsin ama bu adamdan medet umuyorsan sıkıntı büyük. kısacası şuan 10 numara oynayan adam yok gelmiş 4 kişi oynuyo yazmışsın. toz pembe hayallerrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 5 Ağustos 2017; 16:56:41 >
  • 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.