Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
186
Favori
1.729.420
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Bu arada salihde de hain potansiyeli seziyorum instagramda romaya veda etti hala fb resmi felan koymadı bu da hain olabilir

Facebookta koydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

İyi kadro oldu be

Bielsa olsa boyle oynatirdi. Vasifsizla 4-2-3-1 no box to box ortasahaya hazir olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

.

(
    )

• Binbaşı
    1009 Mesaj
    RVP'de %100 gitti beyler.Üzgünüm çok

1-ercanlarda doğruladı
    2-tiwtterdan leicester oyuncularını takip etmeye başladı
    3-İngiliz basını son dakika olarak haber geçti

16-17 sezonunun hüsrandan öte geçemeyeceğini,ligde ve avrupa da kötü sonuçlar alacağımızı kestirmek için âlim olmaya gerek yok.İlk 5 e girsek başarıdır benim için şu tabloda.

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0je

RVP'de %100 gitti beyler.Üzgünüm çok

1-ercanlarda doğruladı
    2-tiwtterdan leicester oyuncularını takip etmeye başladı
    3-İngiliz basını son dakika olarak haber geçti

Ercanlar nerede yazmış, göremedim?
    |
    |

Neustädter bey napıyorsunuz?

.

(
    )

Bağcılar köşe başı gençliği
    |
    |

• Yarbay
    6531 Mesaj
    RvP bir yere gitmedi beyler adam gayet mutlu görünüyor. Arkadaşı da geldi işte

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

quote:

Orijinalden alıntı: Seleucuid

Şu Alperi görünce futbol zevkim kaçıyor.O top sürüşü.Saçma pasları,ilerlemeye çalışıp topu ayağında dolandırması.Vasatın 1 gram üstünde bir oyuncu değil.

alper mi vasatın üstünde bir futbolcu değil? şu futbolu nasıl izliyorsunuz çok merak ediyorum

Ya Joker bi dur allasen.Konu dışına 1.60 boyum var 55 kiloyum ancak yüzüm çok tonbul arkadaşlar obez gibi şişkin nasıl bunu düzeltirim diye konu açan.Ayağı top görmemiş dışarda dışlanan futboldan zerre anlamayan adamlar bize futbol öğretme derdinde.Anlıyorum tabi tek kaale alındığın yer burası olunca..

• Binbaşı
    1194 Mesaj
    Ya o joker bi dur değil arkadaşlar niye lafı bozuyorsunuz futbol bölümü olarak.

>Diego bi dur allahını seversen zaten ortalık karışık
    >Vur joker vur

allah allah ya.
    |
    |

Nerde cins var bızım. Takımda arkadas

|
    |
    Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kaynak çok sağlam değil.

West Ham and Crystal Palace are both interested in signing former Man United and Arsenal striker Robin van Persie. (Source: Daily Mail)
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Salih Uçan= Hayal kirikligi, yedek oyuncu olarak bu sezon devam edecektir
    Hakim Ziyech = minimum 10m vermeden fenerbahce bu oyuncuyu kesinlikle alamaz, twente eşek değil ki adamin skora katkisi ortada. Fenerbahce kodomanlari az paraya kiyip gotursun, en kotu ihtimalle yine daha fazla fiyata satarsin bu cocuk bor madeni gibi
    Van Persie = Bu adam sistem adamidir, fernandao gibi hayvansal mantikla futbol oynamaz bu sezon kurulacak olasi kadroda cok fazla katki saglayacaktir, ozellikle ziyech gelirse ikisi eminim harika uyum yakalar
    Gokhan Gonul = Besiktas performansini cok merak ediyorum, senol gunes ondan epey verim alacaktir
    Neustadter = Kjaer ile birlikte stslnin kayası olacaktir, bonservissiz almak buyuk basariydi
    Van der wiel = skora gokhan gonulden cok daha fazla katki saglayacak bek, gokhan krizini firsata cevirdiler
    Ozan Tufan = sonunda kendini buldu ve bu cocuktan(adam oldu gerci) tam verim alma zamani
    Tavsiye edilen= cift on libero oynamak, vp ye on libero reis denip asagilansa da ozandan verim alma amaciyla cift on libero oynamalı, top reisi koyarsin yanina.
    Tahmini ligi bitirme sırası = suanki transfer politikalarina dayanarak 1., zira en buyuk rakibi besiktastan ciddi oyuncular ayrilacak gibi duruyor, bjk'nin bu oyuncularin alternatifini bulmasi gercekten zor.
    Genel yorum = bu takim avrupada basari saglar bebek vakasi gibi bisey olmazsa ve ligi sampiyon tamamlar

|
    |

• Binbaşı
    1077 Mesaj
    yaw bu emre nol ne kadar enteresan bir adam .

topuk yaylasidaki antrenmanlar basina kapali oldugu icin yonetimi elestiriyor .

gecen hafta PEREIRAya demedigini birakmayan sezon basi moralleri bozmaya
    ugrasan gazatecilere yonetim niye yardimci olsun .

ben fbli olsam birlesip basta o adam olmak uzere fbyi zor duruma dusurmek
    isteyen gazetecileri elestiri yagmuruna tutup isinden ederim .
    |
    |
    quote:

Neustädter bey napıyorsunuz?

.

(
    )

Bu ne la allahtan saçı başı apaçilere benzemiyor

|
    |

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

quote:

Şu Alperi görünce futbol zevkim kaçıyor.O top sürüşü.Saçma pasları,ilerlemeye çalışıp topu ayağında dolandırması.Vasatın 1 gram üstünde bir oyuncu değil.

alper mi vasatın üstünde bir futbolcu değil? şu futbolu nasıl izliyorsunuz çok merak ediyorum

Ya Joker bi dur allasen.Konu dışına 1.60 boyum var 55 kiloyum ancak yüzüm çok tonbul arkadaşlar obez gibi şişkin nasıl bunu düzeltirim diye konu açan.Ayağı top görmemiş dışarda dışlanan futboldan zerre anlamayan adamlar bize futbol öğretme derdinde.Anlıyorum tabi tek kaale alındığın yer burası olunca..

1.. Joker degilim,jokere de baslayacam sana da artık yeter zan altında bırakmaktan vazgec !

2.. 1.60 konu dısı falan ne sacmalıyorsun?ben 2 aydır üyeyim ve konu dısına actıgım tek konu bile yok,ayrıca boyum 1.77,kilom 69 dalga gecılecek bısey goremedım ben

3.. Dıslanan biri oldugumu nerden cıkardın,beni tanıyor musun?gayet düzenli bir hayatım var

• Yüzbaşı
    358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Ciddi ciddi Vitor çapsızının olduğu takımdan medet umanlar,heyecanla yeni oyuncu transferi ve gelecek sene için iyi oyun bekleyenler var.
    16-17 sezonunun hüsrandan öte geçemeyeceğini,ligde ve avrupa da kötü sonuçlar alacağımızı kestirmek için âlim olmaya gerek yok.İlk 5 e girsek başarıdır benim için şu tabloda.

kardeş ilk 5 e bile giremeyiz saçmalamazmısın küme düşmemeye oynıcaz. allah için girmeyin su foruma tutmayın fenerbahçeyi gidin başka yerde sinir bozun.

RVP giderse ağlarım

Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.