Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (691. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Toplamda: 115 maç - 9 gol 18 asist.
    Ligte: 95 maç - 8 gol 15 asist.

Alper hayranlarına duyrulur. Yaptığı 115 maçlık istatistiği beğenmediğimiz adamlar tek sezonda yapıyor.
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    gönderebileceğimizi sanmıyorum şahsen.
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Adama parayı garanti ettik de bu futbolu , hocayı , Diegoyu öngöremedi ki kimse. Adam bekte rakibi kovaladı yeri geldi.

Zlatan United da bedava oynamayacak sonuçta , Mourinho bile olsa ona bek kovalatamaz.

Giderse para için gitmez
  • sneijder fifa ya gidiyor gs nin verdigi ceza icin, hakli bulunursa tek tarafli fesih hakki dogacak, takip etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zivkovic sonunda Benfica'ya transfer olmuş. Carillo ile ikisi de bedavaya gitti. 25-30 M satarlar. Ikisi de harika transfer.

Sanırım Leroy Fer 4.5 M pound'a Swensea deniyor. Aradığımız box to box oyuncu. Orta sahada iyi top dağıtır.

• Geçen yaz Mirallas diyorduk

Yaşıyor mu bu adam acaba
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Dikkat edeceğim bundan sonra ama böyle tipleri görünce yazmadan duramıyorum.
    Dediğiniz gibi bloklayıp geçmek en iyisi

• Skrtel bitti diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ademoğlu21

Skrtel bitti diyorlar

Hayır hocam pireydi.

• Roman İstanbul'a gelmiş
  • Alper icin sunu diyebilirim bence kaliteli bir hocanın eline düşse sağlam bir Ortasaha olabilir örnek schweinsteiger kendisi kanat oyuncu olarak başladı kariyerine cok bir varlık gösteremiyordu ancak 2008 Avrupa şampiyonasıydı galiba bir anda orta saha göbeğinde oynamaya başladı Löw sayesinde ve futbolu sınıf atladı
    Arkadaşların dediği gibi kanat oynarken belki iyi oynuyor ancak skor etkisi yok bence Ortasaha da daha etkin olabilir kanata nazaran sadece porsiyon bilgisi kazanması gerekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Ciddi ciddi Vitor çapsızının olduğu takımdan medet umanlar,heyecanla yeni oyuncu transferi ve gelecek sene için iyi oyun bekleyenler var.
    16-17 sezonunun hüsrandan öte geçemeyeceğini,ligde ve avrupa da kötü sonuçlar alacağımızı kestirmek için âlim olmaya gerek yok.İlk 5 e girsek başarıdır benim için şu tabloda.

kardeş ilk 5 e bile giremeyiz saçmalamazmısın küme düşmemeye oynıcaz. allah için girmeyin su foruma tutmayın fenerbahçeyi gidin başka yerde sinir bozun.

Atıp tutmuyorum öngörü de bulunuyor olacakları söylüyorum.Şu kadro ve teknik adam ile başarı hayal.
    Gerçekleri söyledik diye dışlanırız tabii ki.Önce ki sezonu ne çabuk unutmuşuz.Oynanan rezil futbolu?
    Beşiktaşın 3. yıldızına doğru gidiyor senaryo.Bizde iş yok zaten Galatasaray da hiç yok.

git o zaman beşiktaşı tut biz kötü gündede takımımızı destekleriz iyi gün taraftarı seni takımın başında kim olursa olsun her sene hedef şampiyonluk takımdaki oyuncular çöp olsa bile.

• Niye açmıyor elini hocam o zaman okeye mi dönüyor (via @f@ithlane )

• İşte Roman Neustadter'i ilk sözleri:

''Çok mutluyum. Umarım her şey yolunda gider. Umarım her şey yarın sonuçlanır ve takım arkadaşlarıma kavuşurum. Çok mutluyum. Duyduğum kadarıyla harika, çılgın bir taraftarı var Fenerbahçe'nin. Hep bana taraftarın büyüklüğü anlatıldı. Takip ettiğim kadarı ile çok iyi bir takımımız, iyi bir hocamız var. Artık tek istediğim taraftarlarımızı mutlu etmek.''
  • Beyler orta sahaya newcastleden moussa sisokko nasıl olurdu ? Yardırıyor Adam Fransa milli takımında .

• quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

yıllık 4 milyon 900 bin euro veren avrupada takım olsa fenerde 1 saniye kalmaz adam.burada kazandığı para ManU danda fazla.zaten o adam performansı düşmese yada sürekli sakatlanmasa fenere gelmezdi.

Elbette sadece kara kaşımıza kara gözümüze gelmiyorlar.. Yaşı ilerleyen veya yıldızı sönecek gibi olan futbolcular 1 tık daha düşük profilli takımlara giderler ve efsane olmaya onlarla Şampiyonlar Liginde oynamak isterler..Mesela Sneijder öyleydi.. Raul Schalkeye gitmişti.. Burda kazandıgı MaNU dan fazla degil hocam..Geçen yaz haber çıkmıştı adam 1 sezon daha kalmak istese bonuslarıyla 13 milyon sterlin kazanacaktı.. Alacagının anlaşma geregi yarısını aldı yarısınıda Fb bonservis gibi ödedi 6 milyon €..

Ayrıca sürekli sakatlanıyor dediniz de Allah aşkına adam sanki sezon boyu sakat yattı.. Gözünüze görükmek ama Markovic Ba genç denir o adamlar sezon boyu sakattı..Bu adam fizikten düşmemek için ekstra antrenmanlara çıkıyor hala.. Elbette artık yaşı ilerledikçe düşecek ama daha bitmedi bu adam dediğiniz gibi.. Ölüsü bu ligde 16 gol attı ki yarısında 11 de bile degildi..

Sizleri bilmem ama ben RvP nin bu formayı giydigini gördükce keyifleniyorum..Çok büyük paralar da ödemedik. Diegoya bakın yıldız bile degil ama adam takımı sömürdü bir şey katmadı aksine götürdü.. Van Persie gibi adamlar takımdan gitse bile reklamı faydası bitmez.. Bakın Kuyt nasıl Van der Wieli ikna etti.. İnsaf ayrıca 2 sezon önce Bienvenu izliyorduk o mevkide simdi RvP var

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Beyler orta sahaya newcastleden moussa sisokko nasıl olurdu ? Yardırıyor Adam Fransa milli takımında .

Sayfalardir herkes konusuyor hocam :) ama bence mumkun degil gibi

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    grizman diye bi adam var onu da alalım çok iyi kerata.
  • İyi gün taraftarı olsam şu yaz günü takım hakkında yorumda bulunmazdim.Bizde takım kimlik gibidir değiştirilmez.Sen bunu zırt pırt dile getirdiğine göre meyillisin anlaşılan.
    Polyannacılık oynamaya gerek yok yarının gelişi bugünden belli.Çapsız bir hoca,yetersiz kadro,basiretsiz bir yönetimle başarının yakalanamayacagi açıkken bunu dile getirdim diye kötü mü oldum?

• Skrtel tahmini yıllık 3 civarı bir şey alır. Bonservisi de 3 milyon euro. Neustadter 1.8 alacak Wiel de tahmini 2-2.5 arası bir şey alır.

Ziyech'in bonservisine 8.5'tan fazla istiyorlarmış umudu kesmeye başladım ben bu transferden.

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.