Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Derbiyi 4 gözle bekleme sebeplerimden biri de Topal'ın cezalı olması. 1 maçta da olsa kurtulacağız şu kazmadan. Bu kadar berbat tekniği olan bir orta saha olamaz. İşin garip yanı ben bu adamı severdim ama bu sene iyice batıyor. Her topu aldığında salak salak el kol hareketi yapıp 1 metre yanındakine pas vermesi. Uzun topların hepsini taca atması ve topu on saat dürtüp öyle pas vermesi beni dellendiriyor. Josef'in de bundan çok farkı yok ama Topal çok antipatikleşti gözümde bu saydığım sebeplerden dolayı. Sadece biri sahada olmalı ki Beşiktaş maçında farkı göreceğiz. Hoş Ozan da çok güven veren bir adam değil ama ofansif anlamda bir tık daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Gerçi Advocaat hocam gidip Noyştater'ı koyabilir orta sahaya belli olmaz. Bıktım ulan böyle dümmmdüz, korkak hocalardan.

Ozan sağ bek oynayacak. Neustadter-Souza çıkacağız BJK maçına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Mourinho'nun seçeneği çok. Manchester United'da en az 3 sene kalır, eğer United'dan ayrılırsa İnter'e gidebilir. En kötü ihtimalle Porto'ya döner adam. Kulüp çalıştırmaktan sıkılsa Portekiz milli takımının yolları da açık

yani Türkiye'ye gelmesi çok çok çok zor

Porto Pereira varken napsın Mourinho'yu?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Kjaer de sakat olursa stoperde kim oynayacak

• Ukraynalı neden oynamıyor sağ bek, sakat mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major König

Ya Karavaev sağ beke geçer ya da Salih ortada oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Mourinho'nun seçeneği çok. Manchester United'da en az 3 sene kalır, eğer United'dan ayrılırsa İnter'e gidebilir. En kötü ihtimalle Porto'ya döner adam. Kulüp çalıştırmaktan sıkılsa Portekiz milli takımının yolları da açık

yani Türkiye'ye gelmesi çok çok çok zor

Porto Pereira varken napsın Mourinho'yu?

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    O sakat değilde onu takıma getirenler sakat olabilir

Ptt seviyesinde topçu Fenerde ne işi var gerçekten anlamak güç

• quote:

Orijinalden alıntı: Karma Police

O sakat değilde onu takıma getirenler sakat olabilir

Ptt seviyesinde topçu Fenerde ne işi var gerçekten anlamak güç

Dickin transferi sanırım, takımda çöp çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Major König

Neus&SKrtel stoper, sağ bek ozan

Ortasahada Aatıf&Alper&Souza, sol kanat sow(Hoca Sow forvet değil kanat oyuncusudur dedi dünki maçtan sonra), Santrafor RvP, sağ kanat Lens.

%80 kadro bu
    %20 ise defans aynı, ortasaha Salih&Alper&Souza, Sol kanat Aatıf sağ Lens santrafor Rvp rotasyon Sow.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

İsmail veya Hasan Ali de sağda denenebilir. Hasan Ali Shaktar ile Kadıköy'de oynadığımız maçta zorunluluktan sağ bek oynamıştı. İdare etmişti aslında. Denenebilir öyle bir şey. İsmail çok savruk, sağ bekte iyice dağılır gibi geliyor bana. Ama Hasan olabilir.

İdare etmiş miydi? Çabuk unutmuşsun, otoban olmuştu orası. Her atak o kanattan geliyordu.

Valla yaz tatilinde yorgun ve alkollü izlemiştim ama ortalama oynadı diye hatırlıyordum o maçta

Taison otoban etmişti hocam Taison'u da bir tek bu maçtan biliyorum,diğer 3-0 yenildiğimiz maçı izlememiştim bile

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

heyt yavrum be. nası el ense çekmiş tolgaya görüyonuz demi. rionun bağrından kopmuş da pehlivan olmuş yiğidim. adamın dibi.
  • quote:

Şener 3 hafta sahalardan uzak kalacakmış. Wiel'in de sakatlığından dolayı derbide oynama şansı yokmuş. Sağ beke Ozan düşünülüyormuş. Topal'ın boşluğu Neustadter ile doldurulabilir ancak Kjaer'de iyileşmezse o zaman sıkıntı başlar. Neustadter, Kjaer'in yerine stopere çekilir. Orta sahaya da Josef, Alper, Salih çıkar gibi duruyor. Yani;

RVP
    Aatif - Salih - Alper - Lens
    Josef

H.Ali - Skrtel - Neustadter - Ozan
    Volkan

Hocam afedersiniz ama oynamayan Wiel nası sakatlandı?

Rosemaryle mi sakatladı kendini?

• Beyler şunu izleyin. Mahmut Uslu, A Spor'a özel açıklamar yapmış.
    http://www.aspor.com.tr/webtv/superlig/mahmut-uslu-iki-yerli-hoca-ile-gorusuyoruz

3 hocayla görüştüğümüzü ve bunların 2'sinin yerli 1'inin yabancı olduğu söylemiş. Büyük ihtimal yerli hocayla anlaşacağız demiş. Yerliler bence Aykut Kocaman ve Mustafa Reşit Akçay. Yabancı ile ilgili tahminim ise yok. Uslu, "Seneye köklü değişiklikler yapacağız. RVP mutlu ve kalmak istiyor onunla da görüşeceğiz. Lens'in durumu da gelecek hocanın talebine bağlı. Eğer hoca isterse o zaman görüşmelere başlarız" demiş.

• Çok değerli yöneticimiz Mahmut Uslu demiş ki;

-2 yerli 1 yabancı hoca ile görüşüyoruz.Büyük ihtimal yerli olacak.(İsimler bence Aykut/Bülent Uygun/Schmidt ve kimin geleceği belli zaten)

-Hocamız Lens'i isterse girişimleri yapacağız.(Aykut Hocam gerek yok benim Ömer Ali'm var der.)

-Kadroda revizyon olacak.(Kjaeri 10a satıp yerine 7 milyona yaşlı stoper + bajic + ömer ali yaparız.)

-Cumhurbaşkanımız istedi biz de Türk Lirasına geçtik tüm sözleşmelerde.Kendisine şükranlarımı sunuyorum.(Burası yalama kısmı devletten sponsorluk/vergi indirimi gibi yardım bekleniyor.)

-Van Persie ve ailesi Türkiye'de mutlu.Kalmak istediğini söyledi.(Zaten istese de satamayız.Yıllık 5 milyon Euro garanti para alsam o yaşta ben de inanılmaz mutlu olurum.)

-Emenike'nin hareketini görmedik biz.(Burda oyuncu korunuyor.Çünkü yazın haberler başlar Emenike Aykut Kocaman'ı babası gibi seviyor,kampın yıldızı,yeniden doğdu vs sonra hop 1 sene daha kulübü soyar.)

Bu adam nedense Aziz Yıldırım'dan daha çok itici geliyor bana.Klasik yalanlara başladı yönetim.Hayır en komiği hala yüz bulup taraftarı inandırmaya çalışıyorlar..

• Jokerciğim, Souza reisi Vitor bey mi aldırmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Jokerciğim, Souza reisi Vitor bey mi aldırmıştı?

Souza, Fabyano, Abdül Ba Fenerbahçe tarihinin en iyi, en mükemmel transferleridir. Vitor'um ıstırırım
  • quote:

Evet Souza reisi Vitor hocam aldırdı, durduk yere bu konu niye açıldı, kötü bir şey mi oldu yoksa ?

• quote:

quote:

Evet Souza reisi Vitor hocam aldırdı, durduk yere bu konu niye açıldı, kötü bir şey mi oldu yoksa ?

Yoo bizim taraftarımız Souza'nın Topal'dan beş kat daha iyi bi oyuncu olduğunu yeni anladı da. O yüzden şeyaptım
  • souza iyi transfer o zaman vitor süper hoca sgasfghsd mantığa for yok beğen geç
  • 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.