Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Evimizde o kadar puan bırakmasak şu an beşiktaş korkudan titriyordu. Ama hata bizde....

Bırakmasaydınız o zaman biz de bıraktık puan biz bırakmasak şimdi hiçbirinizin şampiyonluğun ş'sini söylemeye bile yüzü olmazdı napalım yani şimdi

Birader sorunlu musun sen ya? Size bir şey diyen mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

Dün saat 16.00 da mac vardı , cumartesi gecesi 23.00 da Volkan Edirne'de düğünde selfie paylaşıyordu. Takımın ve sezonun durumunu en iyi özetleyen olay bu bence :)

Kalede fabiano vardı zaten sakatlandı yerine ertuğrul girdi.

Biliyorum dostum , 15 senedir hiç bir maçı kaçırmadım ( hazırlık maçları dahil ) :)

Volkan oynamıyor olsa bile tribünde olmalı, kaptanlık bunu gerektirir. Demek istediğim buydu.
  • Online Spor‏ @onlinespor

Advocaat, Neustadter'i derbide joker olarak kullanacak. Kjaer iyileşirse Topal'ın yerinde, iyileşmezse Kjaer'in yerinde onu kullanacak (DHA)

+ Şener de yokmuş.
  • Tek başarılı olduğumuz , gurur duyduğumuz , sonuna kadar çubuklu formanın hakkını veren erkek basketbol takımımızda futbolda biraz daha para gelsin diye kısıtlama yapılsın diyen taraftarı gördüm , bu ve böyle düşünen taraftarlar Fenerbahçe'liyim diye ortalıkta gezmesin . Fenerbahçe'nin adını başarılı olarak avrupada bu sayede duyurduk , Fenerbahçe'yi tüm avrupa bu sayede saygı duyuyor . Avrupa insanı sadece futbolla yatmıyor , erkek basketbolda onlar için çok önemli erkek futbol ve erkek basketbol herkes için önemli ve herkes takip etmekte . Erkek basketbol , erkek ve bayan voleybol , hentbol gibi değersiz değil .

Şunuda söyleyim , erkek basketbol takımına aktarılan parayla futbol takımının ekonomik anlamda bu kötü durumda olmasının alakası yok . Senin takımında yüksek maaşlı ve yüksek bonservis bedeliyle alınan o kadar çok çöp oyuncu var ki , onlardan dolayı takım bu halde . Taraftarda artık sıkıldı ve haklı olarak 35 bin kombine garanti satılırken , bu sene 7000 satıldı ve maçlara kimse gitmeyerek iyice ekonomik gücümüzü kaybettik . Fenerium'dada ürün alan insanlar basketbol ürünleri alıyor , artık futbol değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yandex Fb anlaşması denildi. 1 milyon üye denildi. Fenerium denildi. Ortada bir cacık yok.
    En çok ücreti alan RVP yatıyor, Kiralık Lens, Show, Fabiano oynuyor.
    TRANSFER ÇALIŞMALARI YAPAN ADAMLARI BİR BULUP YÜZÜNE TÜKÜRMEK GEREK.
  • La Haine kullanıcısına yanıt
    Maça kadar 50 senaryo yazılır hocam.
    Daha çok var.
  • Önder Özen: "Jose Mourinho bir gün F.Bahçe gelecek, kafasında var, istiyor, sık sık başkanı soruyor"

Peki Mourinho da bundan haberi var mı?
  • Zamanında Türkiye'den teklif aldığını söylemişti."Türkiye'de büyük bir tutku var ve ben tutkuyu çok severim.İleride neden olmasın?" gibi bir sözü var.Şuan çok üst düzey takımlarda olduğundan gelmez ama ileride olabilir.Olmaması için bir neden göremiyorum.Dalga geçilecek bir durum yok yani

• Derbiyi 4 gözle bekleme sebeplerimden biri de Topal'ın cezalı olması. 1 maçta da olsa kurtulacağız şu kazmadan. Bu kadar berbat tekniği olan bir orta saha olamaz. İşin garip yanı ben bu adamı severdim ama bu sene iyice batıyor. Her topu aldığında salak salak el kol hareketi yapıp 1 metre yanındakine pas vermesi. Uzun topların hepsini taca atması ve topu on saat dürtüp öyle pas vermesi beni dellendiriyor. Josef'in de bundan çok farkı yok ama Topal çok antipatikleşti gözümde bu saydığım sebeplerden dolayı. Sadece biri sahada olmalı ki Beşiktaş maçında farkı göreceğiz. Hoş Ozan da çok güven veren bir adam değil ama ofansif anlamda bir tık daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Gerçi Advocaat hocam gidip Noyştater'ı koyabilir orta sahaya belli olmaz. Bıktım ulan böyle dümmmdüz, korkak hocalardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Derbiyi 4 gözle bekleme sebeplerimden biri de Topal'ın cezalı olması. 1 maçta da olsa kurtulacağız şu kazmadan. Bu kadar berbat tekniği olan bir orta saha olamaz. İşin garip yanı ben bu adamı severdim ama bu sene iyice batıyor. Her topu aldığında salak salak el kol hareketi yapıp 1 metre yanındakine pas vermesi. Uzun topların hepsini taca atması ve topu on saat dürtüp öyle pas vermesi beni dellendiriyor. Josef'in de bundan çok farkı yok ama Topal çok antipatikleşti gözümde bu saydığım sebeplerden dolayı. Sadece biri sahada olmalı ki Beşiktaş maçında farkı göreceğiz. Hoş Ozan da çok güven veren bir adam değil ama ofansif anlamda bir tık daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Gerçi Advocaat hocam gidip Noyştater'ı koyabilir orta sahaya belli olmaz. Bıktım ulan böyle dümmmdüz, korkak hocalardan.

Josef hem Topal gibi defansif görevlerini yerine getiriyor, hem de ayakları Topal'a göre daha düzgün olduğundan Topal çok göze batmaya başladı. Aldığı maaş da yüksek tabi

Josef'i Beşiktaş'a koy, Beşiktaş taraftarı Atiba'yı eleştirmeye başlar. Bu işler böyledir, daha iyisini gördüğün zaman diğeri göze çok batar. Bunun etkisi çok büyük

• Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    Ah sahi Fenerbahçe-Manu maçındaki basın toplantısında bunu söylediğini hatırlıyorum. Eğer böyle söylediyse ileride büyük ihtimalle gelebilir. Hadi hayırlısı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

Evimizde o kadar puan bırakmasak şu an beşiktaş korkudan titriyordu. Ama hata bizde....

Bırakmasaydınız o zaman biz de bıraktık puan biz bırakmasak şimdi hiçbirinizin şampiyonluğun ş'sini söylemeye bile yüzü olmazdı napalım yani şimdi

Birader sorunlu musun sen ya? Size bir şey diyen mi var

Beşiktaş korkudan titrerdi dediğine göre var bir şey diyen

• Aragones'in yaşına gelince anca uğrar bize.
    Avrupa'da teknik direktör geldiğinde adama bütçe verir ve istediği oyuncuları transfer ederler.
    Bizde öyle olmadığı için adam uzun süre gelmez.
  • Mourinho büyük ihtimalle manu dan sonra turkiyeye gelme kıvamına ulaşmış olur. Bunda dalgalık bir durum yok. Ben Galatasaraylıyım ve cidden dalga geçilecek bişey görmedim. Türkiye'ye en az mourinho kariyerinde birçok hoca geldi. yeni nesil taraftar birkaçını gördü sadece. Ancelotti de gelir guardiola da gelir Zidane da gelir. Rijkaard del bosque hiddink mancini löw vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn77 -- 1 Mayıs 2017; 15:34:15 >
  • Mourinho'nun seçeneği çok. Manchester United'da en az 3 sene kalır, eğer United'dan ayrılırsa İnter'e gidebilir. En kötü ihtimalle Porto'ya döner adam. Kulüp çalıştırmaktan sıkılsa Portekiz milli takımının yolları da açık

yani Türkiye'ye gelmesi çok çok çok zor

• Şenerin kaçıncı hatası bu son haftalarda?
    Noluyor bu adama iyi dedik pişman etmeye başladı.
  • Mourinho dediğiniz adam otobüsçünün önde gideni.

Bu adamla derbiye çıksak takım 50 pas falan yapar en fazla.
  • Morinyo otobusçu adam o yüzden Aykutçuyum

• 
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.