Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3398. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33963397339833993400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe için müthiş bir hoca buldum . Genç bir portekizli , gittiği her takıma hücum futbolu oynatıyor .

Şaka bir yana Slim Fit Almanya da gündeme oturdu ettiği küfürle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Şenerin kaçıncı hatası bu son haftalarda?
    Noluyor bu adama iyi dedik pişman etmeye başladı.

Rekabet edeceği adam yok. Adamın kafa rahat olunca böyle saçmalar tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Yandex Fb anlaşması denildi. 1 milyon üye denildi. Fenerium denildi. Ortada bir cacık yok.
    En çok ücreti alan RVP yatıyor, Kiralık Lens, Show, Fabiano oynuyor.
    TRANSFER ÇALIŞMALARI YAPAN ADAMLARI BİR BULUP YÜZÜNE TÜKÜRMEK GEREK.

Hocam Fikret Orman ile yaptıgım roportajda bunu sormustum ozellıkle.

Fıkret baskan yok boyle bır sey sadece taraftarı kandırıyorlar demıstı. Bu paraları kımse vermez bu teklıf bızede geldı demıstı. Sonrasında baska bır GS'lı arkadasımda GS kulubune de bu teklıf goturuldu ancak gercekcı bulunmadı denıldı.

Fıkret baskan bu acıklamayı yaparken o zaman televızyonlarda tıkla robben gelsın, tıkla bılmemne gelsın seklınde reklamlar yapılıyordu. Sonrasında ne oldu ne bıttı acıklanmadı bıle.

Buyrun ısteyen roportajın o kısmını asagıda seyredebılır. 4:05'den ıtıbaren yandex kısmını bulabılırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 1 Mayıs 2017; 16:26:0 >
  • Şener 3 hafta sahalardan uzak kalacakmış. Wiel'in de sakatlığından dolayı derbide oynama şansı yokmuş. Sağ beke Ozan düşünülüyormuş. Topal'ın boşluğu Neustadter ile doldurulabilir ancak Kjaer'de iyileşmezse o zaman sıkıntı başlar. Neustadter, Kjaer'in yerine stopere çekilir. Orta sahaya da Josef, Alper, Salih çıkar gibi duruyor. Yani;

RVP
    Aatif - Salih - Alper - Lens
    Josef

H.Ali - Skrtel - Neustadter - Ozan
    Volkan
  • Neustadter'den çok korkuyorum
  • Ozan'ın rize maçının 2.yarısında sağdaki performansını hiç beğenmedim.Çok tedirgin oynuyor
  • Sağ beki savaş poşatı koysunlar orta saha da ozan josef alper olsun işte

• Sağ bekte karavaev oynar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail veya Hasan Ali de sağda denenebilir. Hasan Ali Shaktar ile Kadıköy'de oynadığımız maçta zorunluluktan sağ bek oynamıştı. İdare etmişti aslında. Denenebilir öyle bir şey. İsmail çok savruk, sağ bekte iyice dağılır gibi geliyor bana. Ama Hasan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

İsmail veya Hasan Ali de sağda denenebilir. Hasan Ali Shaktar ile Kadıköy'de oynadığımız maçta zorunluluktan sağ bek oynamıştı. İdare etmişti aslında. Denenebilir öyle bir şey. İsmail çok savruk, sağ bekte iyice dağılır gibi geliyor bana. Ama Hasan olabilir.

İdare etmiş miydi? Çabuk unutmuşsun, otoban olmuştu orası. Her atak o kanattan geliyordu.
  • Major König kullanıcısına yanıt
    Aynen. Herkes sakin olsun. Poyraz Karavaev reisim sağ bekte görevini layıkıyla yapacaktır. Lens ile iyi bir uyum yakarlarsa seneye tekrar kiralamamiz için yol açılabilir sağ beke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

İsmail veya Hasan Ali de sağda denenebilir. Hasan Ali Shaktar ile Kadıköy'de oynadığımız maçta zorunluluktan sağ bek oynamıştı. İdare etmişti aslında. Denenebilir öyle bir şey. İsmail çok savruk, sağ bekte iyice dağılır gibi geliyor bana. Ama Hasan olabilir.

İdare etmiş miydi? Çabuk unutmuşsun, otoban olmuştu orası. Her atak o kanattan geliyordu.

Valla yaz tatilinde yorgun ve alkollü izlemiştim ama ortalama oynadı diye hatırlıyordum o maçta
  • mourrinho hakkında fb'ye gelecek iddiaları konuşulmuş ancak vitor hakkındaki sözleri konuşulmamış, bakmakta fayda var.

https://twitter.com/tivibuspor/status/858979076173959168
  • Karavaev geldiğinde sağ bek de oynar belki dedik ve beklenen an geldi.Koy sağ beke Karavaev kardeşim otobana çevirsin orayı.Şaka maka ben olsam savaşı koyarım hatta ismaili denerim yine ozanı koymam.Adam kıçını zor kaldırıyor resmen.

Ha bu arada yıllık 4 milyon Euro alan Wiel maça bile çıkmadan nasıl sakat olabiliyor? Dubaide tatil yaparken Rose sakatlamıştır kesin

• Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    2.25
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Wiel 2.25. Skrtel 2.5. Basında ikisine de 4 M çıkıyor sürekli. Ben mi yanlış biliyorum ?

• Ozan bi aralar Bursaspor'da sağ bek oynamıştı.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Skrtel 4 olabilir ancak Wiel 2.25 di
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Basında 4 diye çıkıyor açıklamış mıydı kulüp? Ama Raiola ve oyuncuya iyi imza parası verdik.Nereden baksan zarar adam.Kapı gibi sözleşmesi de duruyor başımıza bela olmasa bari.

• 
Sayfa: önceki 33963397339833993400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.