Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

souza iyi transfer o zaman vitor süper hoca sgasfghsd mantığa for yok beğen geç

Neyse Souza reisin iyi transfer olduğunu kabullendin

Gün gelecek Vitor'un iyi hoca olduğunu da kabul edeceksin en azından seni bir konuda takdir ediyorum, kabul ediyorsun bazı doğru şeyleri. Diğerleri gibi sırf fikrinden dönmemek için çamur atmakla falan uğraşmıyorsun

@ Ingoshi : eyvallah güzel kardeşim, sen adamsın Yıllardır dünya kadar çöp aldık başkan veya Aykut hocanın ısrarıyla, Emenike'ler, Kesimal'lar, Orhan Sam falan bu liste uzar gider ama bizim taraftara yüreğiyle oynayan Souza, kiralık gelen Ba falan dert oldu. İyi ki Ba'yı falan aldık, adım gibi eminim transferi Aziz başkana bıraksak Kjaer + Ba yerine Serdar Aziz + Ahmet Çalık'ı dünya kadar bonservis bedeliyle alırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumdaki Souza pohpohundan son derece rahatsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Tam Fenerbahçe'nin aradığı ortasaha.
  • Beyler Allah'ınız varsa vitor kelimesini kullanmayın artık yahu.Valla kabak tadı vermeye başladı.Kendisi şuan Almanya 2.liginde düşmemeye oynuyor,hak ettiği yerde.Hatta orda bile karaktersizliğini konuşturmuş rakip hocanın annesine küfretmiş.Bir daha da bu kulübe adımını dahi atamayacak.Oldu,bitti,geçti,gitti.Bildirim geliyor ne zaman baksak vitor.Zevk mi alıyorsunuz anlamıyorum

• Kaptanı ve souzayı yedirmeyeceğiz gidin iso köybaşıyla uğraşın gerçek fenerlileri rahat bırakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 1 Mayıs 2017; 21:5:37 >
  • quote:

Kaptanı ve souzayı yedirmeyeceğiz gidin iso köybaşıyla uğraşın gerçek fenerlileri rahat bırakın

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Souza savunma, Topal savunma, 2 stoper savunma herkes savunma yapsın anasını satayım, anadolu takımına döndük iyice. En iyi hücum beki diyorum hala da diyorum, Var mı adamın üstüne geçip geçebilen bek Türkiye'de ?

Hata yapıyor olabilir, evet oyun zekası pek iyi bir oyuncu da değil, fakat bunlar oynadıkça yüksek seviyelere geldikçe iyileşen şeyler, gökhan'ın ilk zamanlarını hatırlatmaya gerek yok. Hepiniz olmuş oyuncunun peşine düşmüşsünüz, şu ekonomi ile zor artık kafaya sokun şunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

Kaptanı ve souzayı yedirmeyeceğiz gidin iso köybaşıyla uğraşın gerçek fenerlileri rahat bırakın

kaptan

• Souza iyidir bir kere topaldan temiz 5 kat daha teknik pasları daha temiz bazen oyunda hiç görünmüyor ayağına top gelmiyor ama bunun da sebebi oyun anlayaşımız ve taktiktir defansta alan kapatmaktakla meşgul olduğundan ayrıca hırslıdır ve sonuna kadar mücadele eder çok iyi bir kadro kurulursa ve tek başına oynarsa daha faydalı oluyor bunu bir çok kez de gördük
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    adam 27 yaşında daha ne kadar gelişmesini bekleyeceğiz acaba?

bir oyuncuyu takımdaki düzene göre yorumlamışsın ona da iyi güldüm helal et.

ha bir de şener yerine wiel oynayınca anadolu takımına dönüyoruz o da güzel mantık
  • Aykut hocam ile Hamza hocam berabere kaldılar.Ersun hocamda berabere kalmıştı bu hafta.

Ayrıca Konya 33 gol atıp 35 gol yerken, Trabzon 34 gol atıp 27 gol yemiş.Rakamlar yakın ama algılar farklı yönlendiriyor insanları.

Aykut hocaya otobüsçü diyenler vardı bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 1 Mayıs 2017; 22:36:40 >
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Wiel'in takım afedersin ama şeyinde değil. 27 yaşında adamın oyunu olgunlaşmamış çünkü Bursa gibi birtakımda oynamış, dışarda oynamamış, kapalı savunmaya oynamamış, ciddi rakipleri görmemiş. Gördükçe değişecektir. 2 tane hata yaptı diye yerden yere vuracaksan ben sana Lens'İ de vururum, Kjaer'i de. Daha iyi bir bek önerin varsa buyur söyle ? yoksa ortaları ve adam geçmesi muazzam bir bek olan Şener'i bu kadar yerden yere vurma. Ben demiyorum müthiş oyuncu, fakat bu ortalarla, attığı uzaktan gollerle, çalımlarıyla defansı da iyi yapsa 15'e dışarı satardın zaten. Wiel'i beğenip Şener'e kötü diyorsan ciddiye alıp yazmayayım, Sow'a sol açık diyen advocaaat gibisin demektir çünkü...
  • Beinsport mac ozetlerini neden gec yukluyor? Ozellikle premier lig

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Beinsport mac ozetlerini neden gec yukluyor? Ozellikle premier lig

Aynen öyle daha geçen haftanın özetlerini bile yayınlamadılar
  • Reşit Akçay gelirse rahat şampiyon oluruz.

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    ağzımdan sow çıkmadı konuyu yine sowa getirdin ya
  • Mahmut Uslu: "2 yerli, 1 yabancı teknik adamla konuşuyoruz. Yeni hoca isterse, Lens kalır"

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Mayıs 2017; 0:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Beinsport mac ozetlerini neden gec yukluyor? Ozellikle premier lig

canlıskordan anlık maçların gollerini izleyebilirsin.
  • Konu sahibiniz aynı zamanda yönetici biri şikayet etmesede gördüğünde silme yetkisi var yazdıklarınıza dikkat edin bence şuan yazdığınızıda silin ceza yersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Mayıs 2017; 0:19:16 >
  • 
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.