Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Ekici tam aranan kandı. Baskıyı kaldırabilirse çok iş yapar. Bu açıdan transferi çok iyi oldu. Ama Aatif da iyi oynamıyor değildi. Bir yandan seviniyor bir yandan da üzülüyorum
  • ntv nin sık sık maçlarını verdiği sliege ortasahasındaki Adrien Trebel Emre kalitesinde bi orta saha oyuncusu
  • Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    İyide eldeki kadroya gore o uygundu zaten dick geç katıldı eksikleri belirleme şansı olmadı son dk lensi aldirabildi ancak şimdi eksikleri daha iyi biliyor bütçe malum paramiza göre kaliteli isimler gelirse bozulur hoş ben hocanın 4 3 3 oynatmayı planladığını düşünüyorum

Wahbi Sow Lens

Ekici Souza

Topal

Hasan Martin Simon Sener

Şu şekilde düşünüyor olabilir çünkü elia vs haberleride çıkıyor
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Hazırlık maçından mı bu
  • Trabzon Caceres'i almış. Keşke biz alsaydık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Trabzon Caceres'i almış. Keşke biz alsaydık.

Ne yapacağız Caceres'i ?
  • Ekici de son dakika yatarsa olacak tepkiyi düşünemiyorum
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma Volkanla Eliayı kıyaslamışsın. Volkan 18 maç oynamış adamın golü yok, 4 asisti var. Elia'nın 17 maçta 6 gol 5 asistlik performansı var.

30 yaşında adam ama zaten şu an sadece opsiyonlu olarak kiralamak için uğraşıyoruz. Bu sezon bi izleyelim, Lens gibi belki ligin tozunu attırır adam o zaman mükemmel iki kanadımız olur.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    khazri ya da elia ikisine de fitim ancak ikisi arasından tercih yapılacaksa khazri alınmalı
    elia uefada yok çünkü.
    bahsedilen oyuncuların hepsi volkan ve alperden çok daha iyi tabiki
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    yatmaaazz..

alınca Fenerbahçe Şampi diyebiliriz
  • Çok hoşuma gitti bu belki kullanan olur wallpaper olarak

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • D. kullanıcısına yanıt
    Gece kulüplerinden toplayacak adam lazımmış bol bol içer kaza yapar bizim araba sponsorumuz vardır inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

khazri ya da elia ikisine de fitim ancak ikisi arasından tercih yapılacaksa khazri alınmalı
    elia uefada yok çünkü.
    bahsedilen oyuncuların hepsi volkan ve alperden çok daha iyi tabiki

Şimdi işin içine Khazri girerse tabiki bende Khazriyi isterim

Depay ve Ben Arfa'nın gelmeyeceği kesinleştiğine göre benim için şöyle bi sıralama var :

Khazri>Elia>Karavaiev=Stoch>Volkan=Alper
  • Sivas'ta kalan adam Trabzona niye gitmesin bana mantıklı gelmiyor bu atıf istemiyor haberleri, atıf in Fenerbahceyi sevdiğini oynamak istediğini biliyorum ama kadro dışı kalmayı göze alıp gene de gitmem demez bence
  • Elia gelirse muazzam olur. Khazri gelirse muazzamında ötesinde bir şeyler olur.

Güzel şeyler oluyor dostlar, güzel.
  • Son durumu özetleyecek birileri var mı?
  • Khazri ve Ekici'yi alırsak sezon sonunda transfer yapmamıza gerek kalmayacak sanırım. Belki Lens'i alırız.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam insallah gelmez.Khazri kim yahu. Fransada 2 sene bir performansi var premier ligde kadroya bile alinmiyor. 3 4 milyon bile etmez.Atif 2 olur.Sahsen oynadigi bir maca denk bile gelemedim.premier ligi takip etmeme ragmen.Bize sneijder gibi istedigi zaman fark yaraticak kendini kanitlamis bir ortasaha lazim.Dususe gecen adamlar bir ise yaramiyor ornegin malesef rvp, diego.Her gelen lens gibi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Hocam yapma Volkanla Eliayı kıyaslamışsın. Volkan 18 maç oynamış adamın golü yok, 4 asisti var. Elia'nın 17 maçta 6 gol 5 asistlik performansı var.

30 yaşında adam ama zaten şu an sadece opsiyonlu olarak kiralamak için uğraşıyoruz. Bu sezon bi izleyelim, Lens gibi belki ligin tozunu attırır adam o zaman mükemmel iki kanadımız olur.

Anlatamadım galiba hocam :)

Kanatlarda zaten Sow ve Lens oynuyor ikisininde formu iyi hatta hücum hattındaki tek istikrarlı futbolcularımız onlar. İkiside kiralık bunların yedeği olsun diye futbolcu aldık o da kiralık. Bu üçünün de opsiyonu yok ve biz gidip yine kanat alacağız ve bu adam 30 yaşında. Elimizde Şen, Stoch, Atıf ve Alper var ayrıca.

Ben bu durumda Elia transferine karşıyım çünkü yaş 30 ve kiralık kanat oyuncusu opsiyon olsa bile bonservisini aldığımız zaman elimizde kalacak futbolcu. Genç kanat oyuncusu alıp seneye Lens yada Sow yerine düşünülecek ise kabulüm zaten.

• 
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.