Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
185
Favori
1.730.152
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1158 Mesaj
    Narsinghi gs istiyomuş bizimkiler de temasa geçmeli.
    |
    |
    [07 Mart 2020 23:54:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bu onyekuru meselesi ciddimi acaba cok begeniyorum bu cocugu dickin ellerinde ucabilir
    |
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Çavuş
    44 Mesaj
    lord joker'i samimi bulurdum fakat cidden trollmüş. yanılmışım.
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

İkinci yarı için şöyle bi kadroya kimse hayır demez herhalde?

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Şu Elia yi niye isterler anlamıyorum. Adam bizim Volkan Şen gibi ve 30 yaşında futbolcu. Zaten Sow var orada şimdi alınıp seneye oraya yerleştireceğimiz genç oyuncu alsak güzel olur.

Rvp, Elia ve Moutinho beni endişelendiriyor. Rvp ne zaman oynayabilecek bilmiyoruz, Moutinho zaten Portekizli ve ön yargılarımiz var. Elia ise bana mantıklı gelmeyen bir transfer. Mevcut iki kanat oyuncumuz yeni alınan Karayev + Elia dan daha kaliteli ve Elia zaten 30 yaşında. Aldığımızda elimizde kalacak futbolcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 6 Ocak 2017; 6:55:51 >

Pek bilgim olmadığından soru anlamında dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1926 Mesaj
    Arkadaşlar Fotomaç doğru söylüyorsa eğer Wiel 1.5 seneliğine kiralık verilmiş adam onda bile 2.5 milyon euro imza parası almış yuh
    |
    |
    Ulen Fanatik başka Fotomaç başka diyor Ekici transferi hakkında biri anlaşma tamam diyor diğeri anlaşma olmadı diyor
    |
    |

Kimse de sormamış ki " 2016 Dünya Kupası nedir?" diye.
    |
    |
    Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Şu Elia yi niye isterler anlamıyorum. Adam bizim Volkan Şen gibi ve 30 yaşında futbolcu. Zaten Sow var orada şimdi alınıp seneye oraya yerleştireceğimiz genç oyuncu alsak güzel olur.

Rvp, Elia ve Moutinho beni endişelendiriyor. Rvp ne zaman oynayabilecek bilmiyoruz, Moutinho zaten Portekizli ve ön yargılarımiz var. Elia ise bana mantıklı gelmeyen bir transfer. Mevcut iki kanat oyuncumuz yeni alınan Karayev + Elia dan daha kaliteli ve Elia zaten 30 yaşında. Aldığımızda elimizde kalacak futbolcu.

Dediğiniz yeni sezon planlamasında düşünülmeli bence,şu an transferde fayda sağlayıp,sonuca etki edecek nokta atışları yapmamız lazım,ligdeki durumumuz malum.

Elia hem büyük liglerde tecrübesi olması,hemde maliyet açısından iyi bir tercih bence.

En azından Volkan Şen in bizi kanser etmesinden kurtuluruz

• Yarbay
    3317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Aferin sana iyi bulmuşsun helal

quote:

Harbiden ya Çok güzel duruyor ama yazınca, sanki gerçekten varmış gibi. Mandela etkisi

|
    |

Orijinalden alıntı: Jehat_40

FEGHOULİ kacırdılar bedava topcu adamda gelme taraftarıydı sankı

sıkıntı orda işte, adamları ikna edemiyoruz artık.
    yoksa buraya anelkalar, ortegalar, alexler, r.carloslar, p.van.hoojdonklar geldi.

feghoulide kimmiş?

Orijinalden alıntı: xxzero

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Dediğiniz yeni sezon planlamasında düşünülmeli bence,şu an transferde fayda sağlayıp,sonuca etki edecek nokta atışları yapmamız lazım,ligdeki durumumuz malum.

Elia hem büyük liglerde tecrübesi olması,hemde maliyet açısından iyi bir tercih bence.

En azından Volkan Şen in bizi kanser etmesinden kurtuluruz

Volkan as oyuncu değil ki hocam. Lens ve Sow oynuyor ondan sonra da Karayev olur zaten. Böyle bir durumda hala 30 yaşındaki adama niye yatırım yapıyoruz.

Birde elimizdekinin kıymetini bilelim biraz, Sow bu adamdan daha iyi topçu bizim için. Skor eksikliğimizi kapatıyor ve defansa da yardım ediyor. Dripling atıp, asist yapan oyuncu profilinden ziyade gol yönü ağır olan futbolcu. Zaten diğer işi Lens yapıyor ve aralarında iyi bir uyum da sağlandı.

Ekici + kaliteli bir orta saha alınsın, oyuncu satılıp kanat alınacaksa da 30 yaşında adam alınmasın artık. Nani bile 28 inde geldi.
    |
    |

• Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

|
    |
    |
    |

Darth Maul
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Bugün Ekici kap gelsin artık sıkıldık.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Çok güzel takas hocam. Aatif forvet arkası oynuyor ve topu ayağında fazla tutmayı seven bir isim. Kenarda da topu hızlı one tasiyamadigi için Dickin düzeninde çok verim vermiyor.

Ekici ise aksine ortada çok verim verecek. 8.5 gibi oynayıp kazanılan topları çok çabuk kenarlara veya merkeze aktaracak. En önemli getirisi bu. Maç içinde 1-0 one geçelim, kontra ataklarin hazirlayicisi olacak Ekici. Yanına Alper düşünüyorum. Ekici topu aldığı zaman ortadan Alper,Kenarlardan Lens ve Transfer çok hızlı on tarafa kosular yaptığı zaman Ekici bu üçlüyü topla bulusturur. Direk karşı kaleye gitmiş oluruz. Ekici transferi tam fırsat transferi özetle. Atıf karşılığı bu tarz bir orta saha altın.

Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

Ekici dediklerinizi yaparsa güzel transfer ihtiyacımız var idi lakin Aatıfın gitmesine üzüldüm, Alperin topu aldığında pozisyonları harcayacağını düşünüyorum.

Bu arada Aatıf ı hep sol kanat olarak oynatmadı mı Dick?
    |
    |

• Yarbay
    3521 Mesaj
    Terör yüzünden BJK'de Adriano gitmek istiyormuş. BJK'yi zerre sevmem ama umarım gitmez. Bu olaylar da şahsi görüşüm 2017 tavan yapacak.

Diğer bir görüşümde yükselen Çin futbolu ve var olan ABD, Katar ligleri. Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok RvP olsun Carlos olsun Guti olsun Drogba olsun bu ligleri gitmeden önce hem dolgun maaş hemde Avrupa Kupası için bizim liglere gelirdi. Artık terör belası yaş ilerlemişleri Katar veya ABD bunların bir kaç yaş altıda Çin'i tercih eder diye düşünüyorum.

Şu dönem tek isteğim Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Ligi finale kalması. Biz burdayız demenin tam zamanı. Şu ara akıllıca yapılan transferler bunun için bir umut ışığı olabilir.

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Terör yüzünden BJK'de Adriano gitmek istiyormuş. BJK'yi zerre sevmem ama umarım gitmez. Bu olaylar da şahsi görüşüm 2017 tavan yapacak.

Diğer bir görüşümde yükselen Çin futbolu ve var olan ABD, Katar ligleri. Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok RvP olsun Carlos olsun Guti olsun Drogba olsun bu ligleri gitmeden önce hem dolgun maaş hemde Avrupa Kupası için bizim liglere gelirdi. Artık terör belası yaş ilerlemişleri Katar veya ABD bunların bir kaç yaş altıda Çin'i tercih eder diye düşünüyorum.

Şu dönem tek isteğim Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Ligi finale kalması. Biz burdayız demenin tam zamanı. Şu ara akıllıca yapılan transferler bunun için bir umut ışığı olabilir.

Çin ligi futbolu tamamen silenlerin para için gideceği yer. Bizim hem avrupa avantajımız hem de yüksek maaş avantajımız var. Clde oynamak olsun formsuz yıldızların gelip hem para kazanacağı hem de clde tekrar kendini göstereceği bir lig

• Binbaşı
    1257 Mesaj

Açıkçası yüksek maaş avantajımız arap ve çin kulüpleriyle yarışamaz hatta avrupaylada yarışamazda bizde vergi az o sayede net maaş yüksek oluyor. Ama diğer dediklerinizde haklısınız futbolcu kafasında futbolu silmediyse avrupa veya cl için tüykiyeye gelebilir bu sayede parlayıp geri dönebilir avrupaya.
    |
    |
    sommet de la montagne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.