Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lens içinde aynı yorumu yaptın mı?
  • Arkadaşlar akşam basket maçı var. Fener - Milano ...

5000tl Fenere basmayı düşünüyorum kazanırsa 5650 tl para gelecek. Mötüm de yemiyo tabii fazla. Ne diyorsunuz Milanonun kazanma şansı var mıdır ? Bir fikir verin. Ölüp ölüp diriliyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Trabzon Caceres'i almış. Keşke biz alsaydık.

Ne yapacağız Caceres'i ?

Yedek stoper.
  • Şahsi fikir olarak elimizde 3 kiralık kanat ve volkan stoch aatıf alper gibi ilk 11e giremeyecek bonservisli kanatlar varken bir tane daha almazlar. Keşke elimizdekileri satsak iyisini alsak ama zor bence.

Benim tek beklentim hücumcu, teknik, gol ve asiste yönelik ortasaha. Şunu düzgün alıp başka hiçbir şey yapmasalar bile mutlu olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Arkadaşlar akşam basket maçı var. Fener - Milano ...

5000tl Fenere basmayı düşünüyorum kazanırsa 5650 tl para gelecek. Mötüm de yemiyo tabii fazla. Ne diyorsunuz Milanonun kazanma şansı var mıdır ? Bir fikir verin. Ölüp ölüp diriliyorum şuan.

Okurken aklım çıktı basma.
  • Gelmedi hala kap değil mi?
  • hocam 600 lira için 5000 riske edilmez bence.
    her şey olabilir.
  • emrefe kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Fransa Ligi'nden biraz biliyorum Khazriyi. Son zamanlar EPLde çok sık maç izlemediğim için nasıl bilmiyorum ama fazla süre bulamıyor. EPL'de çok süre sıkıntısi çeken iyi oyuncular oluyor. Bence Khazri de bunlardan biri. Her şeyden biraz var. Şut çeker, pas yapar, dribling yapar, kilit pas atar. Çok hızlı değil. Benim gözlemlerim bu şekilde. Ama bence hem ortada istediğimiz yaraticiligi katar Hem de kenarda içeri katlariyla verimli olur. Çok yönlü isim.

Bize kendini kanıtlamış değil, kendini kanıtlamak isteyen biri lazım bence hocam. Khazri düşüşe geçen kariyerini tekrar yukarı taşımak için bizde iyi performans verir. Kim bilir Lens gibi o da burayı çok sever ve sene sonu imkan bulursak alırız. Yaşı da çok ideal. Emin olun ismi geçenler içinde en doğru isimlerden biri olur.
  • Dolarla oynasan 1 hafta da 2 katını kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Dolarla oynasan 1 hafta da 2 katını kazanırsın

O nasıl oluyor ?
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Lens icin yapmadim.Cunku adamin hollanda liginde 4 sene surekliligi olan bir performansi zaten vardi.Ayrica Hollanda milli takiminda oynayan bir adam.Kimse lensten bukadar iyi bir performansda beklemiyordu zaten aksini soyleyen yalancidir.Ayrica lens 22 macin 16 sinda sahadaydi...Khazri dedigin adamin yerine sunderlan da 1.5 milyonluk Anichebe oynuyorsa bir sıkıntısi vardir kardesim.Son 10 macta 27 dakika oynamis bir adamdan bahsediyoruz.Koskoca Fenerbahceye sunderlandin çöpünü laik görüyorsaniz vizyon yerlerde.
  • İddaa oynıcana dolara koy diyor yani daha garanti
  • quote:

Bas.fener ic sahada hangi maci kaybetti.kaybedersede bu milano olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

quote:

Hocam Bogdanovic falan dönüyor. Bir de Milano şuan leş durumda bizim de kesin kazanmamız gereken maç . Kesin basma mı diyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

quote:

Hocam Bogdanovic falan dönüyor. Bir de Milano şuan leş durumda bizim de kesin kazanmamız gereken maç . Kesin basma mı diyorsun

O maç rahat bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

quote:

Bas.fener ic sahada hangi maci kaybetti.kaybedersede bu milano olmaz

Doğuş - Unics Kazan :(

Hocam basayım mı cidden yav
  • emrefe kullanıcısına yanıt
    Hollanda ligi lens için refarans oluyor ise Fransa ligi wahbi için hayli hayli refarans olması lazım premier lig de farklı bir top oynanıyor orayı refarans almayın Messi İngiltere'de oynasa yedek kalabilirdi Bizim takımın en önemli sorunu kilit pas atabilecek isim çok az lens gelmese halimiz çok aciydi bu sezon ve wahbi bu konuda ligi lens ten sonra sallayacak 2. İsim olur. Bu arada lens transferi forumda pek adı gecmiyorken şu cümleyi yazdığımı iyi hatırlıyorum "lens çok konusulmuyor ama Fenerbahçe'nin en iyi transferi olacak" benzer şeyleri wahbi içinde söyleyebilirim 10 numara kanat forvet heryerde kullanabilirsin keşke olsa...
  • Galatasaray ile birlikte euroleague'in en kötü takımı. Fener maçı alır ancak 650 lira için 5 binlik riske girmeye değer mi bilmem. Senin kararın.
  • quote:

Up yapayım mı bir çılgınlık beyler
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    O mesajini bende hatirliyorum.Lensin tipide sempatik oldugu icin ve fit bir oyuncu oldugu icin o izlenimi verdi hepimize.Insallah iyi bir oyuncu alabiliriz.Ayrica hollandadan iyi oyuncular cikiyor hocam oyle deme😊😊
  • 
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.