Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27622763276427652766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 6 Ocak 2017; 15:44:12 >

• İsmi basında çıkmayan bir ispanyol orta sahası var ilgilenilen oyuncular arasında,5 büyük lig dışında bir ligde oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

İsmi basında çıkmayan bir ispanyol orta sahası var ilgilenilen oyuncular arasında,5 büyük lig dışında bir ligde oynuyor.

Xavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

İsmi basında çıkmayan bir ispanyol orta sahası var ilgilenilen oyuncular arasında,5 büyük lig dışında bir ligde oynuyor.

Xavi

yok o tarz bir veteran isim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Hacı sen ne diyorsun yahu sanki açık ara lideriz bozulmazmis neden bozulmasın

Souza Topal Advonun sezon başından beri Skrtel ve Kjaer ile neredeyse hiç bozmadığı bi 4 lü. Bu ikisinin yanyana oynaması takımın nasıl oynadığı ve planıyla alakalı bilgiler de veriyor bize. Basit bir oyuncu değişikliği değil komple sistem değişimi olur Souza veya Topaldan birisinin yedeğe çekilmesi. Ki Advo Ekiciyi yedek bırakır yine de Topal Souzayi birakmaz.
  • Souza-Topal-Ekici olur büyük ihtimal başka on numara alınmaz. Olursa bir de kanat alırlar Elia felan. İçerdeki basit maçlarda Souza(Topal)-Salih-Ekici oynasak keşke, Salih hem oynama alışkanlığı kazanır hemde çok yaratıcı bir orta saha olur. Deplasmanlarda da zaten Souza-Topal-Ekici oynarız.
  • quote:

Marcos Senna
  • Khazri transferi elimizi çok güçlendirir. Hem kenar Hem orta da oynayabilmesi sebebiyle çok fayda sağlar. Özellikle 442 kenarı için uygun bir isim. 10-12 M civarı bir opsiyon ile gelirse büyük transfer olur. Ortaya bir isim daha gelirse Advocaatin sene başı yapmak istediği pas oyununa dönüşte gelebilir. Khazri+kenar gelirse Uefa Kupasına şiddetle asilmaliyiz. Almamak için bir sebep yok.
  • quote:

Alejandro Pozuelo mu?
  • bence bundan sonraki transferler uefada oynayabilecek oyunculardan seçilmesi gerek.
    Khazri cidden iyi olur ancak bi 3 maç kaçırma olayı var afrika kupası yüzünden.
    ama ligin ve uefanın kalanında çok işimize yarar diye düşünüyorum.
    ortada da oynayabilen bir oyuncu.
    umarım kiralık da olsa gelir.
    souza topal ekici lens khazri ve rvp hiç de fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

quote:

Alejandro Pozuelo mu?

Aynen isim bu,teknik ekip özellikle mario been tavsiye etti bu ismi.Oyuncu mario been'in eski klübünde oynuyor hoca bağlantılarını kullanıyor transfer için.Ben oyuncuyu bilmiyorum ama bu sezon çok iyiymiş hoca mutlaka alınmasını istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

Marcos Senna

Aragones döneminde iyi uğraştırmıştı bizi.
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Hayır bu adam olacak sen de hasedinden çatlayacaksın

Rahat ol babacım bende.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

quote:

quote:

Alejandro Pozuelo mu?

Aynen isim bu,teknik ekip özellikle mario been tavsiye etti bu ismi.Oyuncu mario been'in eski klübünde oynuyor hoca bağlantılarını kullanıyor transfer için.Ben oyuncuyu bilmiyorum ama bu sezon çok iyiymiş hoca mutlaka alınmasını istiyor.

Pek inanamadım niyeyse ama hadi neyse.

• khazri alinir ise 10 nummera da oynar kanat'ta oynar

temiz topcu ben cok seviyorum febe alir ise hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cendere cendere cendere

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

UEFA'da final oynayacaksak, sebebi bu adam olacak, hissediyorum...

sana şunu söyliyim sadece isminden dolayı o his yoksa bu adam bize öyle büyük bi katkı veremez bu saatten sonra

• Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferi için takasta kullanmayı planladığı Aatif Chahechouhe, Trabzonspor'a gitmemekte kararlı, Yönetim bugün yapılan son görüşmede, "Trabzon'a gitmezsen, altyapıda çalışınsın" resti çekti. Faslı yıldız geri adım atmadı!

"Gitmeyeceğim!"

Faslı futbolcu Trabzonspor'a gitmek istemediğini söylerken, Fenerbahçeli yöneticiler ise "Eğer gitmezsen kadro dışı kalır ve A2 takımla çalışırsın" karşılığını verdi. Aatıf'ın bu reste yanıtı ise yine restle oldu. Tecrübeli isim "O zaman A2 takımla çalışırım ancak Trabzon'a hiçbir şekilde gitmem" dedi.

Bu gelişmelerin ardından Aatif Chahechouhe'nun Antalya kampının kadrosuna alınmadığı iddia edildi.

Fanatik
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alejandro Pozuelo mu?

Pek inanamadım niyeyse ama hadi neyse.

Ufak tefek aldığım bilgileri paylaşıyorum burada çok büyük şeyler yok tabi bizim alabildiğimiz,uygar'a sordum sakatlığın ne alemde diye geçti tamamen 2. yarı oynayacağım dedi burda yazdım,ramazan civeleğin kiralık gideceği haberini'de almıştım o gün basında hiçbiryerde yazmadan ben bu forumda yazdım.

Şimdi baktım mario been fotoğraflarda yok belki belçika'da transferi bitiriyordur http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53810

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 6 Ocak 2017; 16:43:43 >

• 
Sayfa: önceki 27622763276427652766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.