Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fernandão geliyomuş.Ya hani bu takım gençleşiçekti.adam 28 yaşında genç falan değil 1 senelik performans ile adam alıyolar abi işe bak.ikinci emenike vakası geldi bile.Fenerbahçeye yıllardır iyi santrofor gelmiyor.teknik kapasitesi yüksek tam bir santrofordan bahsediyorum.Demba ba,Cardozo,Dzeko,Rvp gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

Beyler başkan kim oldu ??

Sormanız ayıp hocam tabiki de Aziz Yıldırım

Ali koç ne zaman başkan olur sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtransferlerin hepsini İtalyan yapsın müjdat flan yapmasin bu güne kadar ne yaptılarsa sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Bu sene kimde istikrar vardı? Mehmet Topal bile sac bas yoldurttu sen ne diyosun

tamam kardeşim sen sowu düşün adam aç kalmasın
  • Geçen yıllarda bu sayfaları okur okur heveslenir spor sitelerindeki spekülasyonları takip ederdim. O kadar ağzım yandıki artık hiç heveslenemiyorum. Burda ancelotti, spaletti, lucescu yazıyorsunuz 4 gün sonra mustafa denizliyle anlaşıldı deyip 2 hafta içinde fernandao, şener, adı sanı duyulmadık 2-3 yabancı alıpta transferi bitirdik kampa gidiyoruz demesinler..

• Kendisi açıklama yaptı bugün yine dava sonuçlandıktan sonra dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Kendisi açıklama yaptı bugün yine dava sonuçlandıktan sonra dedi.

Eyvallah kardeşim

• Norton_E kullanıcısına yanıt
    Senelerden beri kazanan Selçuk Şahin ve son dönemde hatırladıgım Kemal Aslan vardı bilirsin illaki aklma şimdilik bunlar geldi. Bu adamlar senelerce haksız para kazandı hatta bi taneside kazanmaya devam ediyo. Kusura bakmada ac kalması gereken bu adamlar sow değil.
  • quote:

Senelerden beri kazanan Selçuk Şahin ve son dönemde hatırladıgım Kemal Aslan vardı bilirsin illaki aklma şimdilik bunlar geldi. Bu adamlar senelerce haksız para kazandı hatta bi taneside kazanmaya devam ediyo. Kusura bakmada ac kalması gereken bu adamlar sow değil.

hepsini topla doyur sen
  • olom çok heveslendim inşallah kursağımızda kalmaz da güzel futbolla başarılı oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Norton_E kullanıcısına yanıt
    amacın ne ? Cahil misin liseli misin ?
  • Bu diego zicoyla fotoğraf çektirmiş, zico Türkiyede mi yoksa Diego mu Brezilyada?

• Diego'nun Facebook hesabından saniyeler önce yaptığı paylaşım :

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Zamanında Belhanda Cardozo diye sevinirken, Holmen Emenikeyi getirenler aynı adamlar. Bence çok büyük bir futbolcu hevesine girmemek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Diego'nun Facebook hesabından saniyeler önce yaptığı paylaşım :

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Zico zu Fenerbache?

• quote:

amacın ne ? Cahil misin liseli misin ?

ilkokulluyum cahilim amacım sowu beslemek
  • quote:

+hasan ali+kadlec+bekir+ mehmet topuz+serdar kesimal+emre beloz. Haksiz yere para alanlar bunlar gitmedikc ne forma alırım ne maça giderim ben bu adamları izlemek istemiyorum

HOLMEN vardı holmen ne oldu 3 mac oynadı ise yaramıyor dediler selçuk kadar katlanamadilar

• ennes58 kullanıcısına yanıt
    Hasan ali ne etti size adam yedek de beklıyor zaten fazla aprada almıyor bence gayet iyi yedek 25 yasında ha unutmadan bu adam bizim avrupada yarı final oynadıgımız sezon 40 maç falan oynamıstı sanırım o zamanlar caner daha iyi degild hemen bir oyuncuyu çöp yapmaya calısmayın
  • Selçuk Şahin çok çok büyük ihtimalle Konyaspor'da
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.