Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12numara'da güzel duyumlar oluyor. Takip ediyorum ama PAF üyelik sarmıyor orda yazamıyorsun hiçbir şey Buradaki 9 yıllık üyeliğimin rahatlığını alamıyorum orda ikinci sınıf üyeyken.

Fernandao'nun da gelmesini istemiyorum. 26 yaşından büyük hiçbir oyuncunun gelmesini istemiyorum nedense. Ki Fernandao da bu sene iyiydi ama bir senelik performanslara güvenmemeyi de öğrendik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

4-6-0'ı öğret bize reis...
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Spaletti de mi defansif oynatıyor hocam Eğer öyleyse gelmesin bence

4-3-3'ün revize edilmiş hali asla defans oynatmıyor. Forvetsiz ofansif oynanıyor. Forvet olması gereken kişi geriye gelip pas alışverişine yardımcı oluyor.

False 9 gibi ? Totti vs. Fenerde bunu yapacak adam yok şuan.

Aynen öyle False 9. Messi, Fabregas, Totti gibi. Evet şuan yok ama bir forvet alındı Fernandao oda bu sisteme uygun değil. Belki Sow oynayabilir bu pozisyonda ama hızlı ve ters ayaklı kanat oyuncuları şart.

• Spalletti geliyor, bu olay tamamdir, esyalarini hazirlamaya baslamistir, hafta ici burda olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Gitmeee laaaaaaan gitmeee , we hate fb , champion bursaspor
  • mechanophobia kullanıcısına yanıt
    Stoch nerde ? Bu sene en buyuk transferimiz o olacak bence
  • alabilirseler eğerki hedefin avrupa kupaları
    kesinlikle alex vidal ve carlos bacca
    hatta sevilla yı komple alalım :)
  • Norton_E kullanıcısına yanıt
    Sow kaç maç forvet mevkisinde oynadıda yeterli değil kanısına vardın acaba? Sol acık oynadı 14 gol attı daha ne yapsın adam allah askına. Form olarak herkes cok dusuktu bu sene. Sadece sow değil. Emenike denen adam kacırdıklarını atsa bile 14 olmazdı buna emin ol
  • Aziz Yıldırım, İsmail Kartal'a scout ekibinin başına geçmesini teklif etti ancak İsmail kartal bunu reddeti. ( Maraton )
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Aziz Yıldırım, İsmail Kartal'a scout ekibinin başına geçmesini teklif etti ancak İsmail kartal bunu reddeti. ( Maraton )

Tarihte var mıdır ki teknik direktörlükten kovulup o kulübe scout olan adam yoktur
  • Seneye beşiktaş şampiyon olur bence bir kaç takviye yaparlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdide 3 Temmuz ve Fenerbahçe üzerinde oynanan oyunlar adlı konuşmayı yapması üzerine Aziz Yıldırım'ı kürsüye davet ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Sow kaç maç forvet mevkisinde oynadıda yeterli değil kanısına vardın acaba? Sol acık oynadı 14 gol attı daha ne yapsın adam allah askına. Form olarak herkes cok dusuktu bu sene. Sadece sow değil. Emenike denen adam kacırdıklarını atsa bile 14 olmazdı buna emin ol

istikrar yok istikrar sen ne anlatıyorsun. sonra saç baş yoluyoruz. adam akıllı forvetin olsaydı şimdi şampiyonluğu kutluyordun..
  • Beyler başkan kim oldu ??

• 6-8 adet transfer yapılacakmış mahmut uslu söyledi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

Beyler başkan kim oldu ??

Sormanız ayıp hocam tabiki de Aziz Yıldırım

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

6-8 adet transfer yapılacakmış mahmut uslu söyledi...

Ooo şenlik var desene tek umudumuz kampa yetişmesi

• Mahmut Uslu: Hoca Konusu büyük ihtimal Çarşamba veya Perşembe günü belli olup açıklarız dedi.
  • Aziz Yıldırım muhalefetten de oy almış gibi duruyor Ali Koç etkisinden dolayı olsa gerek buda

Herşeyden öte gerçekten çok güzel üsluplu bir seçim oldu emeği geçenlere teşekkürler

(Yeni yönetim şu t.d yi belirleyin çabuk)

• Mahmut'un dediği gibi hoca bu hafta içi belli olursa ve doğru karar verilirse (Spaletti vs.) nokta atışı olur tabi bu yönetim zamanında 24 saat içinde forveti açıklıyoruz deyip 2 hafta sonra Emenike'yi almıştı unutmamak gerek..
  • Norton_E kullanıcısına yanıt
    Bu sene kimde istikrar vardı? Mehmet Topal bile sac bas yoldurttu sen ne diyosun
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.