Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32033204320532063207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iptal55

Avrupa macini izleyebilecekmiyiz hangi kanal veriyor ? Ayrica diger avrupa kupası maclarimizda mi sifreli olacak anlamadim ?

http://forum.donanimhaber.com/m_108781292/tm.htm
  • Beyler bu milos krasicin telefonu , twitteri yok mu ? Arayip twit atip sovucem.
    Not: Ciddiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XcaL

Fenerbahcenin iyiligi icinde senin gibi taraftar olmamali ama elden gelen bisey yok.

Takımın iyiliği için gitmeli ve senin gobi taraftarlar yüzünden FENERBAHÇEMİZ gelişmiyor.

• Şu Vitor Pereria'nın resimlerini koymayın ya.

İsmail Kartal'ın portekiz şubesi. Biz bu hocayla en iyi ihtimalle Efes Cup kazanırız..

• Al Pacino reyizin bu konuşmasını her maç öncesi soyunma odasında dinletsek makina gibi oynardı heralde takım

• quote:

Orijinalden alıntı: XcaL

TheYips le ayni fikirdesin umarim hata yaptiginin farkina boylece varirsin.

Sow satilmali takima para girdisi olmali. Bu sene 10 a satsan , 1.4 alacagi sana eder 11.4 M Euro.

1 sene Sow'u yedekte tutmanin bedeli bu olsa kiralar misin ?
    Biz potansiyel 20 M euroluk feghouliyi bile 8 e almaya calisiyoruz.

Biraz mantik nolur mantik.

1.4 m€ alan ve tüm kazmalıklarına rağmen her sene en az 10-15 gol atan Sow'un yerine aynı derecede bir adam bulsana allah aşkına ? 1.4m€ alan kaliteli ve tutacağından emin olduğun bir isim ver bana. Kaldı mı Sow ayarında ? Sow ayarında derken onu övmüyorum ama siz anladınız işte.
  • Sayfanın ırzına geçmiş yine birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Sayfanın ırzına geçmiş yine birisi

İsim ver hocam. Kelle istiyoruz.

• Sayfanın içine eden arkadaşı şikayet ettim + olarak blok bastım siz de öyle yapın

Biraz sonra da forum destek'e bununla ilgili bir şikayette bulunacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKES21

Bugün umarım şu 11 le çıkarız da kafamızda bir proje oluşur .

--------- Volkan --------

G.Gönül Kjaer B.alves Caner

----- Josef Ozan ------

V.şen ------ Nani

Diego

RVP

Ya sinirlenmiyim diyorum ama coluk cocuk dolu bak dostum bugun bu kadro ile cikalim yazmissin bende gayet iyi niyetli bilgilendirme amacli mac pazar yazmisim daha neyi dikkatli okuyacam, saka misiniz nesiniz... ya sabir...

• Hatırlayanlar...
    Nuri Şahinin yaptığını desteklemesem de podolski milli duygularıyla oynamış.Hem de son videoda el işaretide yapmış.Haketmiş yani...

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/39561/nuri-sahin-039den-lukas-podolski-039ye-kapak

• Beyler günde 100 kere bu videoyu izliyorum nasıl kurtulabilirim yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

Beyler günde 100 kere bu videoyu izliyorum nasıl kurtulabilirim yardım lütfen

Aynı durumdayım

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Top çalmak ile zorluk seviyesinin alakası yok. World Class ta oynuyorum doğru şekilde pres yaparsan topu çalarsın. Bunu bilmiyorsan git atari de Gol 3 oyna.

• Bu sene fenerbahçe Şampiyon olur diyen beyan beşiktaş diyen yorum at galatasaray diyen paylaş paylaş

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda efsane diyorlar Emenike'ye. Ama gerçek hayatta o kadar soğudum ki direk satıyorum. 10-12 arasına gidiyor piyasası var. Geçen Gs'ye okutmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

Bu sene fenerbahçe Şampiyon olur diyen beyan beşiktaş diyen yorum at galatasaray diyen paylaş paylaş

Anlaşılan bu seviyedeki mesajlardan kurtulmak için 28 Eylül'e kadar bekleyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Fifa 15 te Josef olmadığı için kendim Fifa 14 teki overallarına göre oluşturdum. İnanılmaz bir oyuncu Fifa da da 75 overall var ama inanılmaz top çalıyor ve orta alanda pas yüzdesi yukarıda. Souza bana ne kadar on yargılı bir insan olduğumu gösterdi. Adama şimdiden hayran oldum. Çok eleştirmiştim. Allah affetsin

Souza için böyle düşünüyorsan bir de Emenike'yi al oynat, 1 haftaya ayağına kapanıp af dilersin.

Chelsea'ye 42 Milyon Euro'ya sattım

• Yunan takimiyla kendi sahamızda yapacagimiz mac için sakin dolduruşa gelip stadta olay filan cikarmayalim, UEFA zaten bizi kara listeye almış, lehimize verdiği bir karar yok,en ufak bir hatamizi bekliyorlar, efendice takimimizi destekleyip gruplara kalalim, gerisi güzel günlerdir.

• 
Sayfa: önceki 32033204320532063207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.