Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Bu hafta avrupa maci yapan biziz haftaya avrupa macida yapacak olan biziz niye bizim macimiz pztesi degil

Ulan tff

Farketmiyor. Pazartesi yaparsak lig maçı öncesi 3 gün dinlenip UEFA maçı öncesi 2 gün dinleneceğiz. Pazar yapınca lig öncesi 2 gün UEFA maçı öncesi 3 gün dinlenmiş olacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

maç pazar günü

bende öyle yazmşm zaten iyi oku. gs niye p.tesi oynuyor da bizi oynatmamışlar dedm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Sow daha satılmadı mı ya? Gönderin gitsin şunu gelecek sene para kazandırmadan gidecek yoksa. Bir atıp 12 tane kaçırıyor

kardeş iyi hoş diyorsunda transfer döneminin bitmesine kalmış 9 gün. Ne ara sowu yollayacaksın ne ara adam bulacaksın ne ara pazarlık yapacaksın ? Sow şuan yedekte oturursa en iyi alternatif olur. Tek korkum Fernandao'nun önünü tıkaması. Yoksa kalsın otursun 70te girsin sıkıntı yok.

Satalım Sowu. Alalım Patoyu. Adamlar istediği fiyatı bile açıklamış. Sowu 15e satsak 10 veririz Patoya

Sow'a kimse 15 falan vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Bu yıl gol kralı Fenerbahçe'den çıkar diyenler like

Rvp, Sow, Fernandao ve Ozan Tufan ile inanılmaz bir forvet hattımız var.

Ozan tufan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Bu hafta avrupa maci yapan biziz haftaya avrupa macida yapacak olan biziz niye bizim macimiz pztesi degil

Ulan tff

Farketmiyor. Pazartesi yaparsak lig maçı öncesi 3 gün dinlenip UEFA maçı öncesi 2 gün dinleneceğiz. Pazar yapınca lig öncesi 2 gün UEFA maçı öncesi 3 gün dinlenmiş olacağız.

atromitosu her halukar da geçecez zaten. lig deki puan kaybı daha önemli. p.tesi oynasaydık keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdiunall

quote:

Ozan tufan ?

Ozan Tufan her mevkide oynayabilcek kapasitede bir starımız bunu anlatmak istemiş arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdiunall

quote:

Ozan tufan ?

pereira kalede oynatacam diyince arkadaş ta forvette oynatmış heralde
  • Bu diego gitmeli diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba çok merak ettim. Adam topu aldımı direk rakip kalaye kadar gidiyor. Top rakip de iken defansa yardım ediyor. Eskişehir maçında oyundan çıktıktan sonra ne oldugunu gördük. Hala inatla diego gitmeli diyenler cidden diegoyu 90 dk izlesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Bale 100 eder miydi? Hayır.. Limit yok ve hayvan gibi paralar dönüyor. Başa çıkmanın imkanı yok ki.

Ben bu meseleyi kara para aklama olarak düşünüyorum.Yoksa bırak 100 ü hiçbir futbolcu 50 milyon avro bile etmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Bu diego gitmeli diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba çok merak ettim. Adam topu aldımı direk rakip kalaye kadar gidiyor. Top rakip de iken defansa yardım ediyor. Eskişehir maçında oyundan çıktıktan sonra ne oldugunu gördük. Hala inatla diego gitmeli diyenler cidden diegoyu 90 dk izlesin.

Diego gitmeli diyenler maci izliyor mu diye sorsana

• Ya Sow'a kim niye 15 versin? Sözleşmesinde'ki 13'ü veren kulübe sormadan alır gider zaten 15 getiren adam teklif yapmaz ki?
  • Bulshizza kullanıcısına yanıt
    sowun sçzleşmesinde 17 yi getiren götürür maddesi var, 13 değil..

bu sözleşmedeki değer peşin ödenir eğer getirilirse; ama peşin ödemek istemeyen 18 verip 2 yılda ödeyebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Sow daha satılmadı mı ya? Gönderin gitsin şunu gelecek sene para kazandırmadan gidecek yoksa. Bir atıp 12 tane kaçırıyor

kardeş iyi hoş diyorsunda transfer döneminin bitmesine kalmış 9 gün. Ne ara sowu yollayacaksın ne ara adam bulacaksın ne ara pazarlık yapacaksın ? Sow şuan yedekte oturursa en iyi alternatif olur. Tek korkum Fernandao'nun önünü tıkaması. Yoksa kalsın otursun 70te girsin sıkıntı yok.

Satalım Sowu. Alalım Patoyu. Adamlar istediği fiyatı bile açıklamış. Sowu 15e satsak 10 veririz Patoya

Sow gibi çöpten kurtulmak eyvallah da Pato gibi patatese 10 milyon verilirse anında bu kulübü tutmayı bırakır Galatasaray'lı olurum.

10 milyon edecek tek forvet Ezequel Scarione'dir. Nokta.

• efsane fenerbahçe kadrom
  • Beyler capslerde "gitmek zorunda mısın" sorusu olur ya hani. RvP o soruya karşılık "uçarak gidip geleceğim" dese çok güzel caps olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sow'a 15 vermişlerse üstüne Krasic'i Serdar'ı da verip yollayın. Bu adam taraftarlara uzun vadede kansere kadar ilerleyebilen sağlık sorunları yaratır benden söylemesi. Onun parasıyla Stoper Maicon'u veya Juan Jesus'u alın , kalan 2 3 milyona da yedek kalmayı sorun etmeyecek şöyle İzlanda'dan Norveç'ten vs. bir santrafor kiralayın.
  • Fifa 15 te Josef olmadığı için kendim Fifa 14 teki overallarına göre oluşturdum. İnanılmaz bir oyuncu Fifa da da 75 overall var ama inanılmaz top çalıyor ve orta alanda pas yüzdesi yukarıda. Souza bana ne kadar on yargılı bir insan olduğumu gösterdi. Adama şimdiden hayran oldum. Çok eleştirmiştim. Allah affetsin

• 15 Milyon Euro verirlerse zaten Sow'u Arabistana kadar sırtımızda götürürüz Aziz Yıldırım'ın özel Jet uçağı bile yetişemez hızımıza.
  • Takımın iyiliği için Diego,Meireles gitmeli.Sow'a 17 veren alır.

• 
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.