Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jessie1212

ya ne zmn geliyo bu van persie ?? imza töreni ne zmn ne zmn kaşılıycz :)

İniş saati 19.30

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Fikret Baskanı da anlamıs degilim.Mahsus Robin ile ilgili sorular varsa sorun sonra digerlerine gecelim diyor.Biz aylardır pesindeydik diyor.Onerdigi ucreti soruyorlar soylemem diyor.
    Sonra da cıkıp Allah Bilir 25m avroyu bulmustur diyor.Sayın Baskan RVP siz ne kadar maliyetle almayı planlıyordunuz?
    RVP 2m avro senelik 1m avrodan 4 yıllıga gelmez.Mario Gomez'in 5m avro istedigi yerde RVP 7m avro istese yeridir.
    Ayrıca cok buyuk celiski var.Madem boyle bir vizyonun var.RVP icin de 15-18m avroyu en az gozden cıkardın.Olmadı Remy,Huntelear,Gomez dir bu tarz oyunculara yonelirsin.Demek ki o butce yok.Cunku 3m avro bonservis ile forvet alıyorsun.Ayrıca BJK lı arkadaslar yazmıs.Cok da mantıklı yazmıslar.
    6.5m avro Ba'ya verdik.3m avro da Ndaye ye verecegiz.O da 30 yasında ve arada sadece 3m avro fark var.Butun bu polemikler sadece 3m avro icin miydi?Elinde Ba varken ve adam 20 gol atarken ne verecegi belli olmayan bir oyuncuyu cok cuzi farkla alıyorsun.

BJK nın kimi aldıgı da bizi ilgilendirmiyor.Ama Sayın Baskan'ın talip olduklarını soyledikleri oyuncuya yok 32 yasında,yok 25m avro maliyet ayrıca RVP bizim icin onemli degil sadece listedekilerden bir tanesi deyip oyuncuyu ve FB yi elestiren acıklamarının anlamı nedir?Ne geregi var?Sana da gelse 20m avroya gelsin.Madem bu parayı gozden cıkarıyorsun cıkaran diger takımları ve oyuncuyu neden elestiriyorsun?Yok 20m avro luksun yoksa neden RVP teklif yaptık diyorsun?Nerden tutsan elinde kalıyor.

Ben FB liyim.Bu mesajı neden buraya yazdım.BJK lı arkadaslarla tartısma olmasın ve olayın diger yonu de FB ve RVP oldugu icin buraya yazmayı uygun gordum.Ayrıca Dunya'da RVP Sayın Baskan kac numaraya koyar?Ve ondan iyi kac forvet sayar?Onu da merak etmiyor degilim.FB uzerinden taraftarlarına sirin gozukme cabası mıdır, bu polemegin amacı nedir anlamıs degilim.En Buyuk Fenerbahce, Uzak Ara Dunyanın En Buyuk SK, Futbol-bayan Basketbol-Erkek Basketbol-Bayan Voleybol-Erkek Voleybol Dunya'da hepsinde iddialı olan tek SK

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    zaten o mantıkla bakılırken rvp arsenal -->manu 75.50 milyon euro
    nani sporting --> manu 25 milyon euro

onların kafa ters çalışıyo biraz. yani sonuçta herkesin bi özelliği var. mesela fenerde tersten saplar.
  • Rvp de sıkıntı yok değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hazır mısınız ?
  • İnception77 İ kullanıcısına yanıt
    zamanında beşiktaş quaresma için yıllık 3.5 milyon

galatasaray da drogba için 4.5 vermişti.

unutulmasın.

transferlerimiz bence pahalı değil. tam orantılı
  • Beyler sizce de terraneo dayı kocamın ailesi dizisindeki zafer'e çok benzemiyor mu? :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • önden arkadan üstten alttan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu capsin amacı nedir? Vermek istediği mesajı hala çözemedim

Pek kafanı yorma bunlara

Sanki Barça ardayi gs den aldı da kendilerini avutuyorlar.41 milyon madridin kasasında

Gercekten son derece mantıksız bir yorum olmus.O 41m avro Atletico Madrid'e gelecek para sana ya gelmeyecek ya da 1-1.5m avro gelecek.12 ye de satmısın totalde 14-15 tek futbolcu demeleri gerekirdi.Salih misal Roma'da cossa Roma 11m avroya alsa 50 ye Real'e satsa bizde oyle mi kendimizi avutalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Müller

Rvp de sıkıntı yok değil mi?

Allah korusun uçağı falan düşmezse sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candance

quote:

İniş saati 19.30

kesin bilgi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

quote:

Orijinalden alıntı: techkalem

şu ekşideki hatun ne oldu yav. ondan da bişeyler bekliyoruz.

https://eksisozluk.com/entry/52833144 daha bir hareketlilik yok o konuda. Uzun süredir kendinden haber alınamıyor, yetkililer R.v.P transferinin kesinleşmesinden kimin salak durumuna düştüğü üzerine üzerine araştırmalarını sürdürüyor! Yazık gerçekten yazık!!!

https://eksisozluk.com/kasgarlimagnus--4378310?focusto=53136388 onun adına açılmış başlık

• Beyler şampiyonlar ligine katılmak konusunda ne düşünüyorsunuz. Evet harika bi kadro kurduk 1 tanedaha cift yönlü ortasaha alıp transferi kapatabiliriz. Ama ben şampiyonlar ligi şansımızı biraz düşük görüyorum. Cok güçlü takımlar var. İlk turu geçeriz de play offlar cok zor olucaktır. Siz ne düşünüyorsunuz? Bence bu kadroyla uefaya gidip uefada sampiyon olmak daha iyi olur. Gelecek sene zaten direk sampiyonlar liginde oluruz.

• ŞAKA MAKA SUAREZ'DEN SONRAKİ DÜNYA'NIN EN İYİ FORVETİ FENERBAHÇE'DE
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Candance

quote:

İniş saati 19.30

kesin bilgi ?

Evet Fenerbahçe Facebook sayfasına bakarsan görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Beyler şampiyonlar ligine katılmak konusunda ne düşünüyorsunuz. Evet harika bi kadro kurduk 1 tanedaha cift yönlü ortasaha alıp transferi kapatabiliriz. Ama ben şampiyonlar ligi şansımızı biraz düşük görüyorum. Cok güçlü takımlar var. İlk turu geçeriz de play offlar cok zor olucaktır. Siz ne düşünüyorsunuz? Bence bu kadroyla uefaya gidip uefada sampiyon olmak daha iyi olur. Gelecek sene zaten direk sampiyonlar liginde oluruz.

Orta sahaya kaliteli biri lazim bence. Ama bu haliyle uefa da final oynayaniliriz. Tabi bu dediklerim kagit ustunde

• Şarkı güzelmiş

•  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu capsin amacı nedir? Vermek istediği mesajı hala çözemedim

Başkasının transferi ile mutlu oluyorlar.

• Aga sizin takımın transferleri ya tutar şampiyonlar liginde kupa kaldırırsınız yada tutmaz uefa kupasını alırsınız gönülden tebrik ediyorum RVP hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.