Şimdi Ara

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.683
Cevap
64
Favori
47.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam okumadınız herhalde hocam bu gelecek olanı pc de monitör olarak kullanıp eski Samsung s22b150n monitörü de tv yapmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Mınitörün dahili Hoparlörü var :) Hdmi çıkışlı uydu alıcısıyla tv yapmaya müsait

Evet.
    Harici hoparlör bağlamaya gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    6-7 aydır evde değildim hocam kullanamıyordum, odamda ki tv ye de evdekiler el koymuş monitör gelirse son sürümü yükler bakarım sizi haberdar ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

https://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/2322

Sagolun bi tane de boyle aldim, kullanacagim kmpnya bulamadim bi turlu bunu biliyodum ama unuttum bi an
  • AVantajixten nasıl iade alyıosrunuz ki açıklamada

1) KATEGORİ AÇIKLAMALARI:
    - Elektronik Ürünler %0

yazıyor.
  • Hepsiburada hayallerimizi yıkmaz inş, mutfak banyo 3 oda 1 salon, artık nereye girerse monitör.....

• Bu hb istediği hatalı fiyata mudehale ederken buna etmedi sınırsız stok devam bu is amd işlemci gibi olabilir her turlu bekletcekler gibi

• Kendi adıma konuşuyorum sadece 1 adet aldım. 15-20 adet alanlardan dolayı sıkıntı çıkar çıkarsa
  • fiyat hatası olsa bence çoktan düzeltmişlerdi veya kaldırmışlardı. yada uyuyorlar

sürü psikolojisi mi desem, kullandığım 8 yıllık lcd monitör zaten gözüme batıyordu mu desem bilemedim ama verdim siparişi bende :)

1 tane aldım bu arada, fazla fazla alanlar alıyorsunuz bari ifşa etmeyin be. !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 1 Temmuz 2016; 0:13:16 >
  • Bu iş her türlü bayramdan sonraya kalır.Herkes evine tv için döşüyor.Bu iş yalan olacak gibi
  • Bende aldım gelirse çoğğ iyi
  • Anlaşılan hb ekibi, sahura doğru programlarına takılıyorlar şu an, dükkani boş bırakmışlar, birazdan şok geçirirler.

• Dayanamayıp bende aldım.Umarım gönderirler.Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.
  • İhtiyacım olmasa da 2 adet yapıştırdım :D
  • bir taneye bile ihtiyaç yokken 2 monitör aldım çeyize koyarım..
    şaka bir yana kargo parasınıda ekler maliyetine eşe dosta satarım.

• bi tane de arkadaşa aldım toplam 2 oldu hadi bakalım bekliyoruz:)

• x4 860k kapmistim bi tane bunu da kapabilecek miyiz bakalim
  • teşekkürler kaptım inşallah gönderirler
  • 1 adet de ben aldım, ihtiyaç var mı? Yok :) ama aldım, niye aldım neden aldım hiç bi fikrim yok, bu sıcak fırsatlar acayip bi yer, ucuz s.. var deseler koşacagiz

• Monitör bozuldu parasızlıktan alamıyordum düzgün bir şey. İdarelik bunu alıyorum inşallah yollarlar.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.